למה משתמשים בארונות תקשורת 

תשתית ארונות תקשורת משמשת כדי לספק אחסון לשרתים ולהתקני חומרה אחרים. זהו סוג של שרת שנמצא פיזית בתוך מארז. השימוש בתשתית ארונות תקשורת מחשבים גדל בהתמדה ככל שמרכזי הנתונים מתרחבים. זה מאפשר ניהול קל יותר וגם מספק מקום להתרחבות עתידית.

איך ארונות תקשורת מורכבים ובנויים

תשתית ארונות תקשורת היא ארכיטקטורת מרכז נתונים המורכבת מסט של מדפי שרתים המורכבים אנכית, המסודרים בדרך כלל בצורה ליניארית. תשתית כזאת קיימת מאז אמצע שנות ה-90 ועדיין בשימוש היום. זה משמש בעיקר לפריסות שרתים בצפיפות גבוהה, כגון במחשוב ענן. סוג זה של ארכיטקטורה הוצג לראשונה על ידי Sun Microsystems בשנת 1995.

זו היא שיטה לארגון שרתים במרכז נתונים. משמש בדרך כלל במחשוב ענן, שבו השרתים מאורגנים בקבוצות. אך ניתן להשתמש בתשתית ארונות תקשורת גם עבור וירטואליזציה ואחסון. במקרה זה, הארון מחולק למדפים והמדפים הללו מחולקים עוד יותר לחלקים נפרדים עבור כל שרת או מכונות וירטואליות.

סוג חדש של ארונות תקשורת הוצגה לראשונה בשנת 2008 כדי לפתור את בעיית צפיפות השרתים שחוו לקוחות המפעילים מרכזי נתונים בקומה אחת בבניין שלהם. תשתית זו אפשרה להם להגדיל את הצפיפות מבלי להקריב ביצועים או אמינות.

מי צריך תשתית ארונות תקשורת?

שאלה זו נשאלה רבות בשנים האחרונות כאשר יותר ויותר ארגונים מסתמכים על מחשוב ענן לצורך פעילותם. מחשוב ענן מאפשר לחברות לחסוך במשאבים כגון מקום וכוח על ידי אירוח מרכזי הנתונים שלהן מרחוק במקום למקם אותם בתוך הבית.תשתיות תקשורת הן קבוצה של חומרה שניתן להשתמש בה לארח שרתים מרובים. זה מספק את הכוח, הקירור והקישוריות הדרושים כדי לתמוך בפעולת השרת. לסיכום, תשתית זו משמשת בעיקר במרכזי נתונים שבהם יש צורך בהרבה שרתים שפועלים בו זמנית. מרכזי נתונים משמשים בעיקר ארגונים גדולים כמו בנקים, בתי חולים, אוניברסיטאות וסוכנויות ממשלתיות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפחתת עלויות מס שבח – איך להפחית את העלויות בצורה מקסימלית 
אתם עומדים לבצע עסקת נדל"ן כזו או אחרת וברור לכם שתצטרכו לשלם מס שבח? אם כך, ברור גם שתרצו להקטין את...
קרא עוד »
אפר 16, 2022
טיפים להתנהלות מול קבלן שיפוצים בתל אביב
החלטתם שהגיע הזמן לשפץ את הבית ולהעניק לו מראה חדש ועדכני. אולם, אתם לא בטוחים כיצד להתנהל מול קבלן...
קרא עוד »
אפר 24, 2017
מדריך ידידותי לאלכימיה הפוליטית של אלון אלרואי
בתיאטרון הגדול של השינוי הפוליטי, אלון אלרואי יזם ופוליטיקאי מגלם תפקיד מסקרן כמו שהוא משפיע. דמות...
קרא עוד »
אוק 26, 2023