מסופונים

עסקים גדולים העוסקים במכירות מוצרים הינם בעלי מוקדי פעילות ושירות רבים. יש להם מחסנים, מרכזים לוגיסטיים, קווי חלוקה עם נקודות מכירה רבות, ועוד. שינוע המוצרים אל הצרכן הסופי הינו מורכב מאוד מסיבות שונות. לחברות אלו יש כמויות אדירות של מוצרים, יש להם סוכני מכירות, משווקים, מנהלי מכירות וכמובן , מרכז לוגיסטי שמפקח על הכל. יש צורך בתפעול כל מערך המכירות הזה בצורה חלקה ובמינימום תקלות. מסופונים מסייעים רבות בכל הפעילות הזאת.

בנוי למשימות מגוונות

מסופון הינו יחידה עצמאית שמאפשרת פתרון נייד ויעיל למגוון רחב של תחומים. הפעולות שניתן לעשות בעזרתם מגוונים מאוד וכוללים בין  היתר: עבודת מחסן כמו ליקוט וקליטת סחורה, ספירות מלאי וספירות אחרות, העברת פריטים ומשטחים ממחסן למחסן ועוד. ניתן להיעזר בו למשימות שונות בעבודת שטח. בניהול נהגים וטכנאים כולל מעקב אחר מיקומם, וכן, לקבלת מידע מגוון אחר בזמן אמת. כל אלו תורמים לשליטה של  ההנהלה בפעילות החיצונית.

מכירות

חשיבות המכירות ברורה. ניתן לבצע בעזרתם מכירות, הוצאת חשבוניות וקבלות. ניפוק דו"ח של חובות הלקוח ועוד. כל אלו מסייעים מאוד למכירת מוצרים אפקטיבית. המכשיר מספק תמונת מצב עדכנית שמסייעת למכירות. ניתן למכור מוצרים בעלי מקדם רווח  גדול, מוצרים שנמצאים במלאי והם במחירים מיוחדים. כך, נהנה איש המכירות מגמישות רבה ויכול ולהציע ללקוח מבצעים בהזדמנות. בעזרתו ניתן לדעת מה רמת החובות של הלקוח, ואם הוא נמצא בקצה האשראי ניתן למנוע העברת סחורה לידיו.

סוגים שונים

מסופונים מחוברים ישירות למערכת המחשוב של המרכז הלוגיסטי וניתן להפעילם בכל מקום ביעילות. יש מספר סוגים. כאלו שמיועדים לאנשי מכירות, שהינם קטנים, יחסית, וניתן להפעילם ביד אחת. אחרים, גדולים יותר, המיועדים למחסנים ועדיין ניתן להפעילם בדרך דומה ונוחה. העבודה הופכת ליעילה ונוחה יותר. יש חיסכון בכסף ובכוח אדם ותפוקת העובדים ואנשי המכירות גדלה. בוחרים אותם על פי תכונותיהם, והטובים ביותר הינם קשוחים ועמידים בפני נפילות, מים, שמש, ובתנאי עבודה קשים כמו אלו הקיימים בחדרי קירור. הם ניתנים לחיבור למדפסת לשם הנפקת מסמכים, וכן, מותאמים לשימוש בסים סלולארי. מומלץ לרכוש מסופונים המיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין בתחום.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואות אקספרס – האם זה כדאי?
אם אתם צריכים כסף במהרה, אחת האפשרויות אשר עומדות לרשותכם היא הלוואות אקספרס מחברה חוץ בנקאית. ישנן...
קרא עוד »
ינו 18, 2017
הקרב על הכיס שלך: איך להפוך את האינטרנט לזירת חיסכון אישית?
קניות באינטרנט הן כבר מזמן לא רק טרנד חולף, אלא דרך חיים של ממש. אבל האם אתם באמת מנצלים את הפוטנציאל...
קרא עוד »
יונ 19, 2024
אילו סגנונות באופנה היום בעולם העיצוב לבית?
עיצוב הבית צובר תאוצה. עוד ועוד אנשים לומדים להיעזר בכלים המתקדמים ובשפע האפשרויות שהעולם מציע לנו...
קרא עוד »
נוב 18, 2020