בית דפוס

תעשייה חשובה זו של בית דפוס, החלה את דרכה בתודעה כבר מהמאה ה-15. אבי הדפוס גוטנברג, הביא לעולם את השיטה  להפצת מידע שהחל לזרום בקצב מסחרר ברחבי העולם ומכונות הדפוס החלו להחליף את הגלופות שגולפו בידי אדם במאמץ רב. שנים רבות חלפו מאז שגוטנברג הביא לעולם את הבשורה של הדפוס, ועם זאת, הרצון והמטרה להביא לעולם כולו המידע והמודעות לאנשים, עסקים ובכלל הביא להתפתחות בית דפוס על ידי מיטב המוחות שהמשיכו את הדרך והחזון.

שינויים טכנולוגיים והתפתחות האינטרנט החישו את קצב הפיתוח והביאו היום את עולם הדפוס ובתי הדפוס לרמה טכנולוגית המאפשרת מגוון רחב של עבודות דפוס על חומרי גלם שונים. המטרה הברורה היא הפצת מידע וקידום ומיתוג אנשים, עסקים, מוצרים ועוד.

דברי הדפוס כיום מופצים בצורות ובגדלים וחומרי גלם שונים. הדפוס מופץ באמצעות ספרים, שלטי חוצות, פליירים, הזמנות, כרטיסי ביקור, חוברות, עיתונות ועוד. אך לכל אלה חשובה איכות ההדפסה, שילוב של גרפיקה ועיצוב ועוד. בית דפוס יכול להדפיס עבורנו את דבר הדפוס בעיצובים מיוחדים, באיכות גבוהה ובגדלים וחומרי גלם שונים ומגוונים.

בית דפוס משתמש בשיטות שונות ומגוונות להדפסה, כאשר אותן שיטות מהוות חלק משמעותי ובלתי נפרד במהפכת הדפוס המתחוללת בשוק העסקי והפרטי היום. לרוב בית דפוס כיום משתמש בעיקר בשיטת הדפוס הדיגיטלי. זו השיטה הפופולארית ביותר בבית דפוס.

התפתחותה המהירה של הטכנולוגיה והפיכתו של העולם המודרני לדיגיטלי יצרו חיבור מיוחד בין הליך ההדפסה למחשב. כיום למדפסות הדיגיטליות אפשרות להפיק את ההדפסה מתמונות או קבצים הנמצאים על גבי המחשב באופן ישיר, ללא הצורך בשלבי ביניים, לדוגמת: הקרנה על לוחות אלומיניום. הטכנולוגיה הדיגיטלית מאפשרת ללקוחות למסור קובץ אישי וליהנות מהדפסה איכותית ומהירה המוגשת להם באופן מידי, כבר במקום. שיטת דפוס זו משמשת גם את השוק העסקי וגם את השוק הפרטי למגוון צרכים כמו: פוסטרים, באנרים, מגנטים, פוסטרים ועוד. כמעט בכל בית דפוס היום, ניתן למצוא הדפסה דיגיטלית. יחד עם זאת יש בית דפוס שימשיך להדפיס בשיטות ישנות יותר כמו: האופסט ( שיטה של גלופה קשיחה ), דפוס משי (רשת המשמשת כגלופה מתוחה בתוך מסגרת עץ ) ועוד.

הודות לטכנולוגיה המתקדמת עולם הדפוס ממשיך לצעוד קדימה ומציע מגוון רחב של שימושים בשוק העסקי והפרטי. על כן בית דפוס כיום בעל יכולות בלתי מוגבלות לבצע עבודות דפוס איכותיות, מורכבות ומשולבות בגרפיקה וכתובים מיוחדים. כמו כן ניתן לבצע בבית דפוס כל עבודת דפוס בגדלים שונים, ללא הגבלת צבעים וסוג חומרי הגלם עליו מבצעים את עבודת ההדפסה.

הכי חשוב לדעת, כי הדפסה בבית דפוס מקצועי ומשלב עבודות דפוס בציוד "חכם" ומתקדם, מאפשר הפצת המידע לכל דורש במינימום זמן, ובמקסימום איכות וכמויות ללא הגבלה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסופונים
עסקים גדולים העוסקים במכירות מוצרים הינם בעלי מוקדי פעילות ושירות רבים. יש להם מחסנים, מרכזים...
קרא עוד »
נוב 20, 2017
אין שני לרושם ראשוני – ניקיון מוסדות ציבור
תפקידם של מוסדות ציבור (כמו משרדי עירייה, בתי ספר וגני ילדים וכו') הוא לתת מענה לצורכי הקהילה תוך שמירה...
קרא עוד »
אוג 28, 2018
סוכה בזול – להגשים את המצווה של החג
חג סוכות קרב ובא, ועמו מגיעה מצווה גדולה של ישיבה בסוכה, אך האם כל עם ישראל כבר רכש סוכה שתשתמש אותו...
קרא עוד »
ספט 15, 2017