שומרים על חום הבריכה

אנו יכולים ליהנות משחייה בבריכה מחוממת בחורף בזכות משאבת חום לבריכה, כך שאין סיבה לוותר על הפעילות האהובה גם ביום קר. המשאבה המשוכללת דומה בדרך פעילותה למזגן. היא שואבת את החום מהסביבה שלה כדי לחמם את המים. המשאבה כוללת מרכיבים כמו מדחס, מעבה, מאייד או צנרת גז. משאבות חום לבריכה הפכו לנפוצות יותר בזכות היתרונות שלהן.

יתרונה של משאבה

הפעלת משאבת חום לבריכה נפוצה בימי החורף. כל מי שמחליט להשתמש במשאבה הזו נהנה מיתרונות בלתי מבוטלים:

  • השימוש במשאבה נחשב לחסכוני יותר, מכיוון שהיא שואבת את רוב האנרגיה שלה מן האוויר: 80% מן החום המגיע אל המשאבה מקורו מהאוויר, בעודה משתמשת רק ב-20% במקור החשמלי.
  • משאבות חום לבריכה נחשבות לאקולוגיות ואינן פוגעות באיכות הסביבה.
  • למשאבות אלה יש מערכת בקרה, והן יכולות לווסת את החום בעת הצורך.
  • מדובר במשאבות חזקות ואיכותיות שיכולות לעמוד בפני פגעים ושינויי טמפרטורות. אמנם בתחילת הדרך, מדובר בעלויות השקעה גבוהות, אבל בסופו של דבר ההשקעה משתלמת לטווח של שנים ארוכות.

לא רק בבריכות שחייה

משאבות חום לבריכה משמשות לא רק את בריכות השחייה או הג'קוזי במכוני הכושר ובמרכזי הספורט. בשל החסכנות של המשאבות האיכותיות, הן מככבות בבתי עסק כמו מפעלי תעשייה, מכונות לפסטור חלב וכדומה. מעבר לכך, משאבת חום לבריכה יכולה לשמש כאמצעי לחימום גם בבית פרטי גדול. ישנם דיירים אשר בוחרים באפשרות של חימום ביתי באמצעות מים, ובכך חוסכים בצריכת חשמל, גז או נפט.

עד איזו טמפרטורה היא מגיעה

טמפרטורת החימום של המשאבה משתנה בהתאם לדרישות. אם מדובר בחימום פחות אינטנסיבי של בריכת שחייה, הטמפרטורה יכולה להגיע ל-30 או 40 מעלות צלסיוס. כאשר מדובר בחימום של מי צריכה במקלחות, הטמפרטורה מגיעה עד 65 מעלות, בעוד בתעשיות שבהן יש צורך לבצע סטריליזציה (דוגמת פסטור חלב), טמפרטורת המשאבה יכולה להגיע גם ל-80 מעלות. על כל פנים, כדי להתאים את המשאבה למטרה שלכם, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע. יש לבחור חברה מקצועית, מנוסה ואמינה המספקת משאבות חום איכותיות ועמידות לזמן רב.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרי סאדו לזוגות שמחפשים לגלות עוד
חיי המין של רובנו לא באמת מספקים אותנו. הרי השעמום נובע בעיקרו מעצם היותם של חיי המין חוזרים על עצמם...
קרא עוד »
ינו 22, 2018
אימונים אישיים – הכלי להצלחה ושיפור בכל התחומים בחיים
אימונים אישיים הם אמצעי יעיל לשיפור והתקדמות בכל התחומים של חיינו. מבוצעים בידי מומחים בתחומם, אלו...
קרא עוד »
ספט 28, 2023
האם תהליך המסת שומן ללא ניתוח יעיל?
יש תהליכים קוסמטיים שאנחנו רוצים לעבור רק בגלל שהם גורמים לנו להרגיש יותר טוב מול המראה. יכול להיות...
קרא עוד »
פבר 21, 2022