בית דפוס בירושלים

בתי דפוס קיימים לאורך עשרות ומאות בשנים מאחר והביקוש לדברי דפוס לא נעצר לרגע. העניין הוא, שבתי דפוס מתמקצעים כל העת ומשתמשים בטכנולוגיה מודרנית לצורךהדפסה איכותית ומקצועית. בית דפוס בירושלים נמצא בשורה הראשונה של על בתי הדפוס בישראל בזכות החדשנות שלו ובזכות ההדפסות המקצועיות שיוצאות ממנו. בית הדפוס מייצר שורה ארוכה של מוצרי דפוס ובין היתר: ספרים, חוברות ומגזינים, קטלוגים, פולדרים, פרוספקטים, ניירות מכתבים ומעטפות ושלל מוצרים נדרשים נוספים.

שיטות העבודה הננקטות הינן יעילות בכל מחלקה. יש בו מחלקת גרפיקה שאחראית על עיצוב המוצר הסופי להדפסה, מחלקת תפ"י שאחראית על התפעול, הייצור, האריזה והמשלוח וכמובן, הנהלה מסודרת. תהליך הפקת מוצר מתחיל בהזמנה ובעצם, בהגדרת  הלקוח למוצר המתבקש. כאן יתבצע תהליך עבודה אל מול הגרפיקאי שמטרתו הגדרת העיצוב הסופי של המוצר. והדבר יכול להיות הדפסת הזמנה לאירוע, חוברת, פרוספקט וכדומה. העיצוב כולל מלל. תמונות, גרפיקה, וכמובן, הגהה כדי למנוע טעויות מביכות.

שלב הייצור נעשה באמצעות מכונת דפוס אופסט מקצועית ואוטומטית. הסקיצות להדפסה מועברות על ידי קבצי המחשב והמכונה נכנסת אוטומטית לפעולה בתהליך מהיר. מצד אחד מוזן נייר ומהשני יוצר דבר הדפוס המודפס. כל זאת במינימום התערבות ומגע יד אדם. המכונה גם מדפיסה את הכמויות הנדרשות כפי שהוגדר לה מראש. כמובן שיש תהליך של בקרת איכות בעת ההדפסה. נעשה שימוש בצבעים איכותיים המותאמים לסוג הנייר הנבחר. אלו הם צבעים העמידים לאורך זמן.

בית דפוס בירושלים חורט על דגלו איכות ומקצועיות והדבר ניכר בכל שלב של העבודה עד לקבלת המוצר הסופי. בין לקוחותיו נמנים אנשי עסקים, מנהלי חברות ממשלתיות וציבוריות, סופרים, עיתונאים ופובליציסטים אחרים, וכן, לא מעט אנשים פרטיים שנזקים לשירותיו. רבים מהלקוחות מבקשים ומקבלים הדפסות על בסיס קבוע ויש פרטיים שנזקקים להם על בסיס מזדמן. כל אחד יקבל מוצר איכותי שיכול לשמש אותו להעברת מסרים, לפרסום וקידום מכירות, למשלוח מכתבים, להדבקה על מכוניות ולצרכים נוספים. בית הדפוס בירושלים מדפיס גם בפורמט רחב ורבים ייעזרו בו לצורך ייצור רולר אפים, מדבקות, שלטים, פוסטרים וכיוצא בזה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סיבות לחוסר שליטה בכעס שלכם
בעוד שרוב האנשים חושבים שכעס הוא רגש שלילי באופן מובהק, כזה שיש להיפטר ממנו, האמת היא שהוא גם טומן...
קרא עוד »
אוק 18, 2020
איך מתמחרים ייעוץ עסקי לעסקים?
לנהל עסק זה אף פעם לא קל, בטח שלא להקים אותו מכלום, לתכנן אותו וכמובן להתמודד מול האתגרים השונים שצפים...
קרא עוד »
פבר 10, 2022
כך תתמודדו עם שורשים במערכת הביוב
אם הייתם יודעים שזה מה שעתיד להתרחש בטח הייתם חושבים יותר לפני הקמת הגינה, אבל עכשיו כשמערכת הביוב...
קרא עוד »
דצמ 18, 2017