בית דפוס בירושלים

בתי דפוס קיימים לאורך עשרות ומאות בשנים מאחר והביקוש לדברי דפוס לא נעצר לרגע. העניין הוא, שבתי דפוס מתמקצעים כל העת ומשתמשים בטכנולוגיה מודרנית לצורךהדפסה איכותית ומקצועית. בית דפוס בירושלים נמצא בשורה הראשונה של על בתי הדפוס בישראל בזכות החדשנות שלו ובזכות ההדפסות המקצועיות שיוצאות ממנו. בית הדפוס מייצר שורה ארוכה של מוצרי דפוס ובין היתר: ספרים, חוברות ומגזינים, קטלוגים, פולדרים, פרוספקטים, ניירות מכתבים ומעטפות ושלל מוצרים נדרשים נוספים.

שיטות העבודה הננקטות הינן יעילות בכל מחלקה. יש בו מחלקת גרפיקה שאחראית על עיצוב המוצר הסופי להדפסה, מחלקת תפ"י שאחראית על התפעול, הייצור, האריזה והמשלוח וכמובן, הנהלה מסודרת. תהליך הפקת מוצר מתחיל בהזמנה ובעצם, בהגדרת  הלקוח למוצר המתבקש. כאן יתבצע תהליך עבודה אל מול הגרפיקאי שמטרתו הגדרת העיצוב הסופי של המוצר. והדבר יכול להיות הדפסת הזמנה לאירוע, חוברת, פרוספקט וכדומה. העיצוב כולל מלל. תמונות, גרפיקה, וכמובן, הגהה כדי למנוע טעויות מביכות.

שלב הייצור נעשה באמצעות מכונת דפוס אופסט מקצועית ואוטומטית. הסקיצות להדפסה מועברות על ידי קבצי המחשב והמכונה נכנסת אוטומטית לפעולה בתהליך מהיר. מצד אחד מוזן נייר ומהשני יוצר דבר הדפוס המודפס. כל זאת במינימום התערבות ומגע יד אדם. המכונה גם מדפיסה את הכמויות הנדרשות כפי שהוגדר לה מראש. כמובן שיש תהליך של בקרת איכות בעת ההדפסה. נעשה שימוש בצבעים איכותיים המותאמים לסוג הנייר הנבחר. אלו הם צבעים העמידים לאורך זמן.

בית דפוס בירושלים חורט על דגלו איכות ומקצועיות והדבר ניכר בכל שלב של העבודה עד לקבלת המוצר הסופי. בין לקוחותיו נמנים אנשי עסקים, מנהלי חברות ממשלתיות וציבוריות, סופרים, עיתונאים ופובליציסטים אחרים, וכן, לא מעט אנשים פרטיים שנזקים לשירותיו. רבים מהלקוחות מבקשים ומקבלים הדפסות על בסיס קבוע ויש פרטיים שנזקקים להם על בסיס מזדמן. כל אחד יקבל מוצר איכותי שיכול לשמש אותו להעברת מסרים, לפרסום וקידום מכירות, למשלוח מכתבים, להדבקה על מכוניות ולצרכים נוספים. בית הדפוס בירושלים מדפיס גם בפורמט רחב ורבים ייעזרו בו לצורך ייצור רולר אפים, מדבקות, שלטים, פוסטרים וכיוצא בזה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ כלכלי אישי – כך תשיגו ארגז כלים להתנהלות כלכלית נכונה בחיים
כולנו יודעים שאחד הדברים הכי חשובים בחיים הוא כסף ואיך לנהל אותו. עד כמה שנרצה, אנחנו לא יכולים לקרוא...
קרא עוד »
אוג 30, 2022
פינוי דירה דירות עמוסות במיוחד
אנשים שעומדים לפני פינוי דירה שואלים את עצמם שאלות שונות לגבי פינוי הדירה. יש סוגים שונים של דירות...
קרא עוד »
יונ 04, 2017
כיצד נקבעת העלות של חידוש אמבטיות?
אחד החדרים החשובים ביותר בבית הוא ללא ספק חדר הרחצה. בחדר הרחצה אנו שוטפים מעצמנו את כל טרדות היום,...
קרא עוד »
יול 24, 2018