מחשבון ברוטו נטו – הגיע הזמן להשתדרג

מחשבון ברוטו נטו

כאשר אתם מרגישים שאתם לא ממצים את עצמכם במקום העבודה, ולא מקבלים שכר ראוי, חשוב לבצע את הבירורים הנכונים ולאחר מכן לנקוט בכלל הפעולות על מנת להתקדם או להשתדרג בכל הנוגע לקריירה. אז כיצד מבצעים בירורים לגבי השכר, וחשוב מכל כיצד מבצעים את השדרוג? כל התשובות המאמר הבא.

בדיקת השכר שלכם

כדי לבדוק האם אתם מקבלים את מה שמגיע לכם במקום העבודה הנוכחי, חשוב בראשית לבצע בדיקת שכר. בדיקה שכזאת ניתן בראשית לבצע מול השכר הממוצע במשק. את הבדיקה חשוב לבצע כדי להבין עד כמה אתם רחוקים, קרובים, או עומדים מעל השכר הממוצע במשק. כדי לבצע את הבדיקה חשוב לברר מהו השכר ולאמוד אותו מול השכר שלכם. בנוסף, בדקו האם השכר שלכם מספיק גם לקיום היום יומי שלכם? האם הוא מספיק על מנת שתוכלו לחסוך? לבלות ולחיות חיים טובים ונאותים?

מחשבון ברוטו נטו

דרך נוספת לבדוק האם המשרה שאתם אוחזים בה הינה מספקת וראויה היא מחשבון ברוטו נטו. מחשבון זה הינו מחשבון בו תוכלו לחשב את השכר נטו אותו אתם מכניסים לחשבון הבנק לאחר כל ההורדות, ההפרשות והניכויים. המחשבון הוא מחשבון אותו ניתן למצוא בלוחות דרושים, וברשת האינטרנט וניתן בקלות להבין מה נשאר לכם נטו מהשכר בסוף החודש לאחר כלל ההפרשות שמפריש המעסיק מהמשכורת שלכם על פי החוק. כלל ההפרשות שמחשב המחשבון הן: הפרשות לאבדן כושר עבודה, הפרשה של מעביד לתגמולים, הפרשת העובד לתגמולים, הפרשה לקרן השתלמות, נקודות זיכוי ועוד. לאחר החישוב תוכלו להבין איזה סכום משכרות אתם באמת מקבלים בנטו ובכך תוכלו לדעת האם זה הזמן להשתדרג?

אז כיצד משתדרגים?

על מנת להשתדרג חשוב להתחיל לבדוק בטבלאות השכר את השכר שלכם במשק. בדקו כמה אתם שווים משמע: כמה אתם אמורים להרוויח על פי טבלאות שכר. כיום ניתן למצוא בלוחות הדרושים טבלאות שכר לכל תפקיד ומשרה. השוו את המשכורת שלכם נטו ובדקו עם המעסיק שלכם את האופציה להעלאה בשכר. אם המעסיק מסרב לעלות את השכר שלכם, בדקו בלוחות הדרושים משרות בתחום שלכם ותראו כיצד אתם יכולים למצוא עבודה טובה ומכניסה יותר בתחום שלכם.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 טכניקות הגנה עצמית שכדאי להכיר
רוצים לדעת שיש לכם את הכלים הדרושים כדי להקל על עצמכם במצב שבו אתם נאלצים להתמודד עם אלימות שמופנית...
קרא עוד »
פבר 09, 2021
לימוד ציור בשלבים
על תוכנת האילוסטרייטור ILLUSTRATOR  שמעתם? תוכנה מספר אחת לאיור וציור דיגיטלי, תוכנת הגרפיקה תעשה לכולם...
קרא עוד »
אוג 20, 2018
חשיפת התוכנית של הגנרטור: מדריך המומחים שלך לקבלת החלטה מושכלת
בעולם העכשווי, גנרטורים עומדים כמגדלור של חוסן, המבטיחים אספקת חשמל רציפה גם מול שיבושים בלתי צפויים....
קרא עוד »
ספט 27, 2023