תיקון מכשירים סלולרים

תיקון מכשירים סלולרים

להגיד כמה השימוש בטלפונים סלולרים הוא נפוץ ועד כמה קשה לנו בלעדיו כשהוא מקולקל, זה לא חכמה כי כולם כבר יודעים את זה. להגיד שכולם יודעים על מה זה אומר תיקון מכשירים סלולרים, איפה לתקן, מה לתקן ובכמה זה כבר משהו שלא כולם יודעים. חנויות ומעבדות של תיקון מכשירים סלולרים קיימים ברוב המקומות בארץ. לכולנו חשוב הטלפון שלנו עם כול התמונות והחשבונות שלנו שם ואנחנו מוכנים לתקן אות מכשיר כמה שיותר מהר. אך לפני שאנחנו רצים בואו נעצור ונראה מה זה אומר תיקון מכשירים סלולרים ואיפה כדאי לתקן.

תקלות נפוצות במכשירי הסלולר:

 1. שבר במסך: מסך של מכשיר סלולרי יכול להישבר מנפילה, ממכה חזקה או מלחץ על המסך. רוב המסכים השבורים יעברו חידוש ויוחלפו במקומם מסכים חדשים. יש לבדוק עם הטכנאי שהמסך שהוחלף הוא באיכות של המסך הישן.
 2. כפתור הבית: כאשר אין כפתור בית במכשירים מסוימים, אין גם אפשרות להדליק ושנות דברים במסך. תקלה שכזאת תדרוש מהטכנאי להחליף את הכפתור ולשים אחד אחר חדש במקומו.
 3. סוללה: עם הזמן הסוללות במכשיר הסלולרי מתיישנות וזה משפיע על הפעולות של המכשיר וחיי הסוללה. האפשרויות הם לתקן אם יש בעיה, או פשוט להחליף סוללה.
 4. בעיות שונות: המכשיר תקוע, אי אפשר להטעין אותו, יש בעיות של נגישות, רטיבות, עובד לאט וכו'. כאשר מגיעים לטכנאי מכשירים סלולרים ולא יודעים לגמרי מה הבעיה, יש לשאול את הטכנאי, במה הכרוך התיקון וכמה זה יעלה.

איפה לתקן את המכשיר הסלולרי:

כיום מתקיימים קורסים ברחבי הארץ ללימוד מקצוע טכנאי טלפונים. אך במקביל קיימים מעבדות לתיקון סלולרים עם עובדים שלא למדו בקורס טכנאי טלפונים ואין להם תעודת הסמכה בנושא. האחריות היא עליכם איפה לתקן, אך כדאי לבדוק עוד כמה דברים:

 • המלצות: אנו נרגיש בטוחים כאשר נקבל המלצות על בעל מקצוע כזה או אחר ובטח לגבי תיקון הטלפון שלנו שיקר לנו. בדקו באינטרנט לגבי אותה מעבדה מסויימת, שאלו אנשים שתיקנו שם את הטלפון שלהם כי כשלקוחות מרוצים, זה אומר שהמקום מקצועי ואמין.
 • מקצועיות ושירות: תקנו את מכשיר הסלולרי שלכם במקום אדיב ומקצועי, מדובר בסלולרי שהולך אתכם לכול מקום. תראו שהמעבדה היא אמינה עם ציוד טכנולוגי חדיש ויידע מקצועי של עובדיה. טיפ קטן, מעבדות שלא ייקחו לכם כסף על בדיקה סטנדרטית, יהיו יותר אמינות.
 • אחריות: שימו לב שהמעבדה נותנת לכם אחריות על נזקים לתקופה של לפחות חצי שנה. אל תתפתו למקומות שלא ייקחו אחריות על התיקון.מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:
  טלפון נייד חדש זו מתנה שאשתך תתרגש לקבל ממך
  היתרונות הבולטים של סמסונג גלקסי 4
אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סובלים מזרע חלש – הנה מה שתעשו
עברתם בדיקת זרע כחלק מטיפולי פוריות וקיבלתם תשובות המצביעות על זרע חלש? דעו כי יש מה לעשות במקרים אלו....
קרא עוד »
יול 08, 2020
מדריך חיוני לבחירת האופניים הנכונים
בחירת האופניים המושלמים היא מסע המשלב העדפה אישית עם שיקולים פרקטיים. בין אם אתה נוסע עירוני, רוכב...
קרא עוד »
אפר 01, 2024
מה השיטה היעילה ביותר להדברת ג'וקים?
אם אתם לא רוצים לראות ג'וקים מופיעים יותר בביתכם, אז במקום להסתמך על שיטות ריסוס לא יעילים, יהיה כדאי...
קרא עוד »
אוק 01, 2020