תיקון מכשירים סלולרים

תיקון מכשירים סלולרים

להגיד כמה השימוש בטלפונים סלולרים הוא נפוץ ועד כמה קשה לנו בלעדיו כשהוא מקולקל, זה לא חכמה כי כולם כבר יודעים את זה. להגיד שכולם יודעים על מה זה אומר תיקון מכשירים סלולרים, איפה לתקן, מה לתקן ובכמה זה כבר משהו שלא כולם יודעים. חנויות ומעבדות של תיקון מכשירים סלולרים קיימים ברוב המקומות בארץ. לכולנו חשוב הטלפון שלנו עם כול התמונות והחשבונות שלנו שם ואנחנו מוכנים לתקן אות מכשיר כמה שיותר מהר. אך לפני שאנחנו רצים בואו נעצור ונראה מה זה אומר תיקון מכשירים סלולרים ואיפה כדאי לתקן.

תקלות נפוצות במכשירי הסלולר:

 1. שבר במסך: מסך של מכשיר סלולרי יכול להישבר מנפילה, ממכה חזקה או מלחץ על המסך. רוב המסכים השבורים יעברו חידוש ויוחלפו במקומם מסכים חדשים. יש לבדוק עם הטכנאי שהמסך שהוחלף הוא באיכות של המסך הישן.
 2. כפתור הבית: כאשר אין כפתור בית במכשירים מסוימים, אין גם אפשרות להדליק ושנות דברים במסך. תקלה שכזאת תדרוש מהטכנאי להחליף את הכפתור ולשים אחד אחר חדש במקומו.
 3. סוללה: עם הזמן הסוללות במכשיר הסלולרי מתיישנות וזה משפיע על הפעולות של המכשיר וחיי הסוללה. האפשרויות הם לתקן אם יש בעיה, או פשוט להחליף סוללה.
 4. בעיות שונות: המכשיר תקוע, אי אפשר להטעין אותו, יש בעיות של נגישות, רטיבות, עובד לאט וכו'. כאשר מגיעים לטכנאי מכשירים סלולרים ולא יודעים לגמרי מה הבעיה, יש לשאול את הטכנאי, במה הכרוך התיקון וכמה זה יעלה.

איפה לתקן את המכשיר הסלולרי:

כיום מתקיימים קורסים ברחבי הארץ ללימוד מקצוע טכנאי טלפונים. אך במקביל קיימים מעבדות לתיקון סלולרים עם עובדים שלא למדו בקורס טכנאי טלפונים ואין להם תעודת הסמכה בנושא. האחריות היא עליכם איפה לתקן, אך כדאי לבדוק עוד כמה דברים:

 • המלצות: אנו נרגיש בטוחים כאשר נקבל המלצות על בעל מקצוע כזה או אחר ובטח לגבי תיקון הטלפון שלנו שיקר לנו. בדקו באינטרנט לגבי אותה מעבדה מסויימת, שאלו אנשים שתיקנו שם את הטלפון שלהם כי כשלקוחות מרוצים, זה אומר שהמקום מקצועי ואמין.
 • מקצועיות ושירות: תקנו את מכשיר הסלולרי שלכם במקום אדיב ומקצועי, מדובר בסלולרי שהולך אתכם לכול מקום. תראו שהמעבדה היא אמינה עם ציוד טכנולוגי חדיש ויידע מקצועי של עובדיה. טיפ קטן, מעבדות שלא ייקחו לכם כסף על בדיקה סטנדרטית, יהיו יותר אמינות.
 • אחריות: שימו לב שהמעבדה נותנת לכם אחריות על נזקים לתקופה של לפחות חצי שנה. אל תתפתו למקומות שלא ייקחו אחריות על התיקון.מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:
  טלפון נייד חדש זו מתנה שאשתך תתרגש לקבל ממך
  היתרונות הבולטים של סמסונג גלקסי 4
אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנה למפקד / מתנה למורה
מכל תקופה בחיים מגיע הזמן שבו צריך להיפרד, וכשמדובר בתקופת הלימודים או בתקופת הצבא הפרידה שלנו היא לא...
קרא עוד »
דצמ 07, 2019
3 סיבות ללכת להרצאה
בחיי היום יום לא כולנו שמים לב לכך, אך לרוב קורה שאנחנו מפעילים את המוח בדיוק באותה הדרך. אנחנו עובדים...
קרא עוד »
דצמ 27, 2016
תשלום ביטוח לאומי למנקה בלי בירוקרטיה
אתם לא צריכים להסתמך על תשלום בדרכים מסורבלת ומייגעות של ביטוח לאומי ופנסיה לעובדי משק הבית שלכם....
קרא עוד »
יול 06, 2021