מהם היתרונות בקניית שירותים ליוטיוב?

קניית שירותים ליוטיוב

כל פעילות עסקית באינטרנט מתחילה בתנועה של גולשים. בין אם מדובר באתר שמקודם אורגנית, בדף נחיתה וקמפיין PPC או בקמפיין פייסבוק – הדבר שהכי מעסיק אותנו כמשווקים הוא הגעה של גולשים לנכס האינטרנטי. אותם גולשים מהווים את ה'מצע' שלנו איתו אפשר לעבוד. הם אלו שבסופו של דבר ימירו וירכשו או ישאירו פרטי קשר למשל.

במאמר הזה נבחן אפיק מאד מעניין לתנועה של גולשים ונראה איך ומדוע ניתן בעזרת השקעה לא גדולה לקבל ממנו החזר יפה על ההשקעה.

קניית שירותים ליוטיוב

יוטיוב כערוץ שיווקי

אחד הערוצים השיווקיים החזקים ביותר כיום הוא כאמור הYOUTUBE. אתר הסרטונים בבעלות גוגל בעצם שולט בשוק כאשר מתחריו הקרובים ביותר כגון VIMEO נשארים הרחק מאחור. סרטונים נהיו חלק כה חשוב בשיווק כאשר העדות הטובה ביותר לכך היא הכניסה המאסיבית של פייסבוק לתחום. היתרון שלנו כמשווקים הוא היכולת לשפר עמדות שבאה לידי ביטוי בקניית צפיות ביוטיוב, קניית לייקים או אפילו תגובות. מדוע עלינו להשקיע כסף טוב ברכישה של שירות שלכאורה הוא כל כך וירטואלי כגון 'צפיות'? המשיכו לקרא ותישארו בתמונה:

סרטונים בקידום האורגני

לפני שניכנס לאופן בו נקדם את הסרטון שלנו, כדאי רגע להבין על החשיבות העצומה שלה בקידום אתרים אורגני. בשנים האחרונות, גוגל נותנים יותר ויותר דגש ומקדמים אתרים שכוללים סרטונים איכותיים. הקידום מתבצע בזכות שני גורמים. האחד הוא שקיומם של סרטונים מאותת לגוגל שזהו אתר רציני. קישור מסרטון מהווה קישור חיצוני שעוזר לנו בקידום האתר. הגורם השני הוא עקיף אבל חשוב גם כן. כאשר אנחנו מציגים סרטון באתר, זה משאיר גולשים על הדף למשך זמן רב יותר ומאותת למנוע החיפוש שזהו דף איכותי בו הגולשים מוצאים את מבוקשם.

בעיית המוניטין של סרטונים

מי לא מכיר את המצב הבא – אנחנו מחפשים מוצר באמזון או אפליקציה לטלפון ומגיעים לאחת שנראית מתאימה. או אז אנחנו מגלים שיש למור או לאפליקציה רק שבעה ממליצים, מה תעשו? תקנו? תורידו? אותו הדבר עובד גם ביוטיוב. סרטונים שרק יוצאים סובלים ממיעוט של צפיות. מסתבר שגולשים מבינים זאת כעדות על טיבו הירוד של הסרטון וממשיכים הלאה. הדרך היחידה שיש לנו היא לרכוש צפיות התחלתיות לשם 'התנעה' של סרטונים חדשים. יכול להיות שעם הזמן הם כבר יצברו תאוצה, אבל ההתחלה היא מאד קשה ללא התערבות שלנו ברכישה.

כניסה למומלצים של יוטיוב

תלוי באיזה נושא הסרטון שלכם וכמה הוא איכותי, יתכן שעם מעט עזרה הוא יכנס לסרטונים המומלצים של יוטיוב. ליוטיוב יש אלגוריתם שמציע לצופים את הסרטון הבא לפי העדפותיהם. האלגוריתם משתמש בנתונים שונים של מעורבות כגון לייקים, תגובות ומנויים רשומים. גם אם החישוב המדויק על איך כל אחד מהגורמים משפיע, יש בידינו הערכות טובות יחסית לכך שהם משפיעים לטובה. רכישה של חבילה המשלבת צפיות, תגובות ולייקים יכולה להרים סרטון כזה ולתת לו תנופה הכרחית בדרך להיות מומלץ.

כולם עושים את זה…

אז נכון, 'כולם עושים את זה' לא נשמע כמו סיבה טובה לעשות משהו אבל במקרה הזה זה שונה. כאשר אנחנו מתחרים עם משווקים אחרים על תשומת ליבו של הצופה והגולש, אנחנו חייבים ליישר קו ולדאוג שהסרטונים שלנו לא יראו 'ערומים' ביחס לאחרים. יש סרטונים שמצריכים יותר השקעה וישנם כאלו שפחות, בכל מקרה צריך לטפל בכל אחד מהם. חבל להזניח סרטון שהשקענו בו כסף ומאמץ בהפקה.

החזר השקעה

בגלל שסרטונים יכולים להביא לכם כל כך הרבה תנועה לנכסים הדיגיטליים שלכם, שווה יהיה לכם להשקיע בהם. תחשבו על הסרטונים כעל צינור שמזרים אליכם תנועה לאתר. סרטון עם הרבה צפיות, תגובות ולייקים הוא כמו צינור רחב שמזרים תנועת גולשים בקצב גבוה. סרטון שפרסמתם ללא כל התערבות הוא כמו למלא כוס מים מברז מטפטף…

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שייט נהרות בצרפת למי זה מתאים
כשאנחנו חושבים על טיול בצרפת, אז מרביתנו, סביר להניח, חושבים על טיול בפריז, טיול בנורמנדי, בריביירה...
קרא עוד »
יונ 30, 2019
שמיכה כבדה – מתאים לכל אחד
כל אדם שרוצה לחוש בשיפור באיכות השינה שלו יכול להפיק תועלת משינה עם שמיכה כבדה. הסיבה העיקרית לכך...
קרא עוד »
פבר 10, 2021
איך מחממים מים בגז, למה זה בכלל טוב ואיך משיגים מערכת כזאת?
חורף, כבר מאוחר בלילה, אתם חוזרים מהעבודה גמורים. כל מה שאתם רוצים זה רק להגיע הביתה, להוריד בגדים,...
קרא עוד »
מרץ 08, 2018