מערכת כריזה

בכל מקום כגון בית עסק או מקום ציבורי, יש צורך בהתקנת מערכת כריזה, כשאר קיים הצורך להכריז ולהודיע הודעות ומסרים כבור קהל יעד מסוים. מערכת זו, בנויה מרמקולים ושופרים שמפוזרים במקומות שונים, כך שהודעות אלה, יגיעו ליעד המבוקש. במרכולים גדולים רבים, אנו מודעים למערכות חיוניות אלה, כאשר באמצעותה מודיעים על מבצעים משתלמים והטבות שונות לציבור הלקוחות. בגלל שמערכות אלה, נועדו למגוון רב של מטרות וצרכנים, יש להגדיר מראש את הדרישות והצרכים כאשר הדגש הוא על ציוד איכותי הכולל: מיקרופונים מסוגים שונים, רמקולים, שופרים, מגבר עם או בלי מיקסר וכן, אפשרות חיבור אביזר חיצוני להשמעת מוסיקת רקע.

למה עוד משמשות מערכות הכריזה?

מלבד השימוש עם מערכת כריזה במרכולים או קניונים, השימוש במערכות אלה, מיועד גם עבור הודעות לציבור הרחב בפן הביטחוני על מנת למסור לאזרחים הודעות חשובות ורלבנטיות. יש לציין כי קיים הבדל בין רמקול לשופר השופר משמיע את המלל למרחקים ואילו הרמקול משמשים למרחקים קצרים יותר. השופר לא יתאים למשל להשמעת מוזיקה. יש לתכנן נכון את המערכת, היות ופיזור נכון על פי החלל, הוא זה שיביא לתוצאה טובה. האקוסטיקה חייבת בדיקה למשל אם המקום הוא גבוה או נמוך, אם קיימת במקום תקרה אקוסטית וכדומה.יש לפנות לחברה מוכרת, אשר קיימת שנים והיא התקינה מערכות איכותיות לכריזה בקרב מפעלים , רשתות מרכולים ובתי עסק מוכרים בארץ. 

קבלו כמה שיותר מידע לגבי מערכת כריזה לפני שתחליטו

בגלל שישנם יצרנים שונים בארץ ובחו"ל וקיימות פירמות ידועות יותר וכאלה שהן פחות ידועות, יש לבחור נכון את מערכת הכריזה, כך שתישמר לשנים ארוכות ולא תקלות.תוכלו להפריד את הכריזה על פי האזורים השונים, על מנת להכריז בנפרד הודעות המיועדות לכל קבוצת אנשים, בהתאם לצרכי המקום. ישנם תקנים בחוק כגון אולמות אירועים, בתי אבות, מפעלים ועוד, כך שיש לבדוק לפני רכישת המערכת אם סוג המערכת היא ברת תקן על פי הדרישות בחוק. שווה להשקיע בנערכות כריזה שתהיינה איכותיות, היות ומערכות אלה נכללות בהוצאות המוכרות של כל בית עסק.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות של שירותי סיעוד פרטי
שירותי סיעוד פרטי הופכים פופולריים מאוד בישראל. שירותים אלו מספקים טיפול לחולים שאינם יכולים לדאוג...
קרא עוד »
פבר 05, 2023
חיי לילה בבנקוק – אסור לפספס את זה
בנגקוק, עיר הבירה של תאילנד, ידועה בחיי הלילה התוססים שלה הנותנים מענה להעדפות ולתקציב של כולם....
קרא עוד »
יונ 20, 2023
מסעדות טובות ומגוון מסלולי טיול: צימרים בכינרת לזוגות
אם אתם מתכננים חופשה רומנטית בצימר בצפון - חשוב שתעו כי אחת הבחירות הנכונות היא צימרים אשר נמצאים...
קרא עוד »
אפר 22, 2018