מערכת כריזה

בכל מקום כגון בית עסק או מקום ציבורי, יש צורך בהתקנת מערכת כריזה, כשאר קיים הצורך להכריז ולהודיע הודעות ומסרים כבור קהל יעד מסוים. מערכת זו, בנויה מרמקולים ושופרים שמפוזרים במקומות שונים, כך שהודעות אלה, יגיעו ליעד המבוקש. במרכולים גדולים רבים, אנו מודעים למערכות חיוניות אלה, כאשר באמצעותה מודיעים על מבצעים משתלמים והטבות שונות לציבור הלקוחות. בגלל שמערכות אלה, נועדו למגוון רב של מטרות וצרכנים, יש להגדיר מראש את הדרישות והצרכים כאשר הדגש הוא על ציוד איכותי הכולל: מיקרופונים מסוגים שונים, רמקולים, שופרים, מגבר עם או בלי מיקסר וכן, אפשרות חיבור אביזר חיצוני להשמעת מוסיקת רקע.

למה עוד משמשות מערכות הכריזה?

מלבד השימוש עם מערכת כריזה במרכולים או קניונים, השימוש במערכות אלה, מיועד גם עבור הודעות לציבור הרחב בפן הביטחוני על מנת למסור לאזרחים הודעות חשובות ורלבנטיות. יש לציין כי קיים הבדל בין רמקול לשופר השופר משמיע את המלל למרחקים ואילו הרמקול משמשים למרחקים קצרים יותר. השופר לא יתאים למשל להשמעת מוזיקה. יש לתכנן נכון את המערכת, היות ופיזור נכון על פי החלל, הוא זה שיביא לתוצאה טובה. האקוסטיקה חייבת בדיקה למשל אם המקום הוא גבוה או נמוך, אם קיימת במקום תקרה אקוסטית וכדומה.יש לפנות לחברה מוכרת, אשר קיימת שנים והיא התקינה מערכות איכותיות לכריזה בקרב מפעלים , רשתות מרכולים ובתי עסק מוכרים בארץ. 

קבלו כמה שיותר מידע לגבי מערכת כריזה לפני שתחליטו

בגלל שישנם יצרנים שונים בארץ ובחו"ל וקיימות פירמות ידועות יותר וכאלה שהן פחות ידועות, יש לבחור נכון את מערכת הכריזה, כך שתישמר לשנים ארוכות ולא תקלות.תוכלו להפריד את הכריזה על פי האזורים השונים, על מנת להכריז בנפרד הודעות המיועדות לכל קבוצת אנשים, בהתאם לצרכי המקום. ישנם תקנים בחוק כגון אולמות אירועים, בתי אבות, מפעלים ועוד, כך שיש לבדוק לפני רכישת המערכת אם סוג המערכת היא ברת תקן על פי הדרישות בחוק. שווה להשקיע בנערכות כריזה שתהיינה איכותיות, היות ומערכות אלה נכללות בהוצאות המוכרות של כל בית עסק.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מבחן מימד, מה זה ולשם מה צריך אותו?
בעבר, כשצעירים וצעירות רצו להתקבל למכינה קדם אקדמית לצורך שיפור או השלמת בגרויות, וכן במקרים בהם רצו...
קרא עוד »
מאי 29, 2017
השכרת דירות משפחתיות באילת
השכרת דירות משפחתיות באילת יכולה להוות את הפתרון האידיאלי עבור כ משפחה שמעוניינת לנפוש בעיר הכי...
קרא עוד »
אפר 25, 2018
תפילין ירושלים
תפילין הן למעשה תשמיש קדושה יהודי שמכיל קלף שעליו רשומות 4 פרשיות מהתורה ומשמש לקיום מצוות הנחת...
קרא עוד »
יונ 24, 2018