אחסון אתרים – מורה נבוכים

אחסון אתרים – מורה נבוכים

אתם כבר יודעים שיש מי שבונה לכם אתר בהשתמשו בתוכנות מסוימות שנועדו לכך, בכתיבת קוד או בשימוש בפלטפורמה של ניהול תוכן כמו וורדפרס או כל תוכנה או אתר אחר. אתם גם בחרתם לכם את הדומיין שלכם, כלומר את שם האתר והכתובת המדויקת שאליה אתם רוצים להפנות גולשים שמחפשים את האתר שלכם מבין כולם. הדומיין שלכם חייב להיות מאוחסן על שרת וירטואלי (VPS) כלשהו, וזהו המונח הבא שעליכם להכיר. לכל אתר חייבת להחיות כתובת, אבל היא לא וירטואלית אלא פיזית ולכן בדיוק כמו כל כתובת פיזית היא חייבת לשבת במקום מסוים. בשפת האינטרנט, אותו מקום הוא שרת. בשרת זה מאוחסן האתר שלכם בכתובת ספציפית רק לו וכך הוא הופך להיות נגיש לכולם.

מהו אחסון?

אחסון אתרים בארץ הוא השירות שאתם רוכשים מחברת אחסון שמקבלת את פרטי הכתובת שלכם ומחברת אתכם אל השרתים שלה שאותם היא משכירה לעוד לקוחות כמוכם. יש כמה וכמה תצורות של שרתים, כשהם יכולים להיות פיזיים ייעודיים או וירטואליים, ובכל מקרה הם יהיו מותאמים לכם ולצרכים שלכם כלקוחות. לכם האחסון יהיה פשוט השכונה שבה יגור האתר שלכם. ללא אחסון האתר לא יהיה נראה לעין ולכן כדי לפרסם אותו אתם מחברים את השרתים לקוד של הדומיין שלכם. את זה עושים בדרך כלל אנשי המקצוע שאתם שוכרים כדי לבנות את האתר שלכם או דרך התמיכה הטכנית של חברת האחסון שלכם. חברת האחסון משכירה לכם שטח לפי מה שנכון לכם, בדרך כלל מעט שטח אחסון בהתחלה, בתקווה שהתנועה לאתר שלכם תלך ותדגל ואז תצטרכו יותר שטח אחסון כדי שתוכלו לעמוד בתנועת הגולשים אליכם מבלי להיתקע ולעצור את התנועה בגלל עומס, בדיוק כמו במציאות. זה מדמה לחלוטין את מה שאנחנו רגילים לראות בתנועה בכבישים.

בחירת חברת אחסון

לאתרים ישראליים עדיף להיות מאוחסנים בשרתים בישראל בגלל מהירות הגלישה והגישה של הגולשים בדפדפנים. ככל שהשרת ארוך יותר מהירות הטעינה של הדף ארוכה יותר ולכן כדאי להקל על הגולשים ולספק להם חוויית גלישה משופרת. זה גם ישפר את מיקומכם בגוגל בתוצאות החיפוש לאינטרנט ולסלולר, וזה בדיוק מה שאתם רוצים לקבל. זה גם מבטיח לכם אבטחה טובה יותר של מי שמכיר את הסיכונים של האקרים שמתנכלים לאתרים ישראליים ולכן גם עדיף להישען על חברה ישראלית לאחסון.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להכין בשר כמו נוסרט השף הטורקי
בשר הוא כינוי קולינרי לבשר בעלי חיים המשמש כמזון. בני אדם צדו וצרכו בשר מבעלי חיים כמו בקר, כבשים,...
קרא עוד »
יול 06, 2023
לימודי שוק ההון: תובנות מרכזיות לשואפים להיות מומחים פיננסיים
יציאה למסע להבנת שוקי ההון הוא מאמץ ראוי לשבח, רצוף מורכבויות אך עשוי להיות מתגמל. מחקרי שוק ההון...
קרא עוד »
יול 21, 2023
מה עושים עם גז איוד?
איוד בגז היא שיטה להדברת מזיקים ששרדו את כל שיטות ההדברה האחרות או כאשר הדרך היחידה להגיע אל המזיקים...
קרא עוד »
מאי 14, 2022