מיתוסים שגויים לגבי חילופי זוגות

מיתוסים שגויים לגבי חילופי זוגות

אם אתם רוצים לבחון את עולם חילופי הזוגות, רצוי כי בתחילה, תתנערו מכל מה שחשבתם עד כה על הדרך ליצור קשרים חדשים ולגוון את יחסי המין. חילופי זוגות או swingers (באנגלית), הוא אקט מיני שמשתף כמה שותפים מיניים באירוע אחד, בעוד שרבים בוחרים בפעילות זאת כדי לרענן את חיי המין שלהם וליצור חופש בזוגיות.

ובכל זאת, ישנם אנשים שלא מכירים את עולם הסווינגרס מקרוב. לכן הם טועים לחשוב כי מדובר באקט סוטה, לא נעים או כזה שנכפה על בן או בת הזוג. בשל כך חשוב להבהיר ולהפריך כמה מיתוסים שנחקקו בראשם של רבים:

חילופי זוגות מתאים רק לזקנים – ממש לא! מי שראה בסרט או בסדרת קומדיה כי אקט מיני זה שייך לזוגות נשואים מבוגרים ומשועממים: יכול לשכוח מכך. לסצנת swingers אין גיל וכל מי שגילו מעל 18 יכול להשתתף בה. בכך אפשר למצוא זוגות בשנות העשרים לחייהם, זוגות בגילאי 40 פלוס, וכן גם זוגות מבוגרים יותר, אך כאלה שפעילים מינית. מוזמנים להיכנס אל אתר https://www.swinging.co.il/ ולהכיר את עולם חילופי הזוגות.

סווינגרס זה דבר סוטה – לא נכון. המושג "סטייה" כבר נס לחו, בעוד שכיום כל פעילות מינית נחשבת לגיטימית ומקובלת וזאת במידה והיא לא פוגעת באדם אחר או שאינה נעשית בכפייה או בחסרי ישע. מי שמשתתף בפעילות, מודע לה מאד, כמו גם שהקהילה שקיימת בארץ מבצעת סינון קפדני בין אנשים שמנצלים לרעה את הסיטואציה, לבין אלה שעושים זאת עבור הנאתם והנאת האחר.

נשים לא אוהבות חילופי זוגות – דווקא כן! מועדונים של סווינגרים מדווחי כי דווקא יותר נשים בוחרות בפעילות מינית מסוג זה, בעוד שכדי להיות חלק מהפעילות המינית, דרושה הסכמה אבסולוטית של שני בני הזוג.

חילופי זוגות זה מסוכן –  בזמנים בהם ישנה מודעות לסיכונים של סקס שאינו מוגן, יש לשים לב כי אתם תמיד מקיימים יחסי מין. עם זאת, בהשתתפות באירוע חילופי זוגות, מקפידים כי המשתתפים ישמרו על בריאותם ועל בריאות הסובבים. לכן שימוש באמצעי מניעה הוא חלק בלתי נפרד מהפעילות.

לסיכום, דברים שרואים מכאן, לא תמיד רואים משם. לכן, אם תרצו לגוון את חיי הן  שלכם -מומלץ לבחון את הנושא באמצעות פורומים של חילופי זוגות, ולהבין מה נכון בנוגע איליו ומה לא.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הסיבות לקחת את בת / בן הזוג לסיור יקב
כולנו מכירים את הדילמה הזאת: אנחנו רוצים לבלות עם בן או בת הזוג ורוצים לעשות איתם משהו מיוחד, אבל אין...
קרא עוד »
מרץ 15, 2022
איך להכין בשר כמו נוסרט השף הטורקי
בשר הוא כינוי קולינרי לבשר בעלי חיים המשמש כמזון. בני אדם צדו וצרכו בשר מבעלי חיים כמו בקר, כבשים,...
קרא עוד »
יול 06, 2023
סודוקו לילדים
ילדים הם סקרנים מטבעם כדי להעשיר את הידע שלהם חשוב מאד למצוא משחקי חשיבה שיהיו מתאימים לגילאים שלהם,...
קרא עוד »
יונ 14, 2016