סוגי ויאגרה

על פי מחקרים שנעשים במשך השנים האחרונות, כמעט חצי מהגברים בסביבות גילאי 40- 70, סובלים ברמה כזו או אחרת מבעיות אין אונות וזקפה. בעיה זו יכולה להיגרם למעשה כתוצאה ממחלות רקע או מבעיות והפרעות רגשיות או נפשיות כאלו ואחרות.

אחת מהמחלות אשר גורמות לבעיות בזקפה ואין אונות, זוהי מחלת הסוכרת. כמו כן, גם מחלות לב מהוות כגורם שכיח להפרעות בתפקוד המיני.

כמו כן, בין הגורמים שניתן למנות כגורמי סיכון לתופעת אין אונות, ניתן לציין גם בעיות במערכת העצבים כדוגמת בעיות בבלוטת התריס וחוסר בהורמון הטסטוסטרון.

סוגי הוויאגרה השונים

ישנם סוגים רבים של ויאגרה למכירה. חלקם זמינים במרשם בלבד וחלקם ניתן לקנות ללא מרשם:

  • הויאגרה – המקורית והידועה אצל קהל הגברים היא הגלולה הוותיקה ביותר לטיפול בבעיות זקפה, שפיכה מוקדמת ואין אונות. הויאגרה ה”קלאסית” מתחילה להשפיע על הגוף כחצי שעה מנטילת הכדור, כך שהיא 'מעמידה את איבר המין' רק בתגובה לגירוי מיני. טווח הפעולה ומשך ההשפעה יכול להחזיק למשך של עד 4 שעות. החיסרון של הוויאגרה בא לידי ביטוי במשך זמן ההשפעה הקצר יחסית על איבר המין וכתוצאה מכך מצריך תכנון נכון של אופן השימוש ואופן ההתייחסות לכל האקט המיני, שכן לעיתים זה מסרבל ולא הכי נוח.
  • הלויטרה – פועלת בדומה לויאגרה, אך משך זמן ההשפעה שלה הוא רב יותר ועומד על ממוצע של כ- 12 שעות. אחד היתרונות המרכזיים של גלולת הלויטרה הוא שצריכת אלכוהול בשילוב עם הגלולה לא משפיעים לרעה על פעולת התרופה. הלויטרה מועדפת בקרב קהילת הגברים היותר צעירים שיוצאים לבילוי ולרוב צורכים אלכוהול ושתייה חריפה.
  • הסיאליס – סוג נוסף של 'ויאגרה', ידוע ומוכר בשל טווח הפעולה הממושך והרחב שלו. הגלולה פועלת בתגובה לגירוי מיני, למשך זמן רב של 24- 36 שעות. היתרונות של הסיאליס הם שניתן לצרוך את הגלולה בשילוב עם אוכל. יתרון נוסף הוא כאמור, זמן הפעולה הארוך שלה.

    >למידע נוסף ורכישה בקרו באתר קמגרה
אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דירוג אשראי בישראל – איך זה עובד?
אם יש לכם חשבון בנק בישראל, יש לכם כנראה גם דירוג אשראי. מהו דירוג אשראי? על מה הוא משפיע ואיך בדיוק זה...
קרא עוד »
ינו 10, 2022
מה הן טבעות אירוסין בעיצוב סוליטר?
לאלו מכם אשר שוקלים לקנות טבעת אירוסין ומתעניינים לגבי טבעת בעיצוב סוליטר, אז ראשית כל צריך להבין...
קרא עוד »
ספט 26, 2018
איך לבחור משרד תיווך בצפון?
מציאת משרד תיווך בצפון יכולה להיות משימה לא פשוטה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת המתווך...
קרא עוד »
פבר 06, 2023