מציאת החצי השני

מציאת החצי השני

 

על פניו, בעידן של היום בו אנחנו יכולים ליהנות ממגוון אופציות לתקשורת בינינו לבין אנשים אחרים בכל רחבי העולם, אז לא היתה אמורה להיות בעיה עבורנו למצוא קשר רומנטי כזה או אחר. אך האמת היא כידוע שונה, לצערנו הרב.

בין אם זה בגלל שאנחנו מאוד עסוקים בקריירה, לימודים ודברים אחרים בחיים שלנו, בין אם אנחנו למודי אכזבות מקשרים קודמים ובין אם זה נסיבות אחרות, משפחתיות, תרבותיות ועוד שורה ארוכה של נסיבות שונות, הרי שלא מעט אנשים מתקשים למצוא את החצי השני שלהם, מתקשים למצוא מישהו שהם יכולים לאהוב אותו, לסמוך עליו, להיות בקשר במשך שנים רבות, להקים איתו בית ואפילו לראות בו את הנפש התאומה שלהם עד יום מותם.

מציאת החצי השני

לכן עולה שאלה, כיצד אנחנו יכולים למצוא את החצי השני שלנו. מבחינה מעשית, הרי שהיום יש הרבה יותר כלים מאשר בעבר. בין אם זה בזכות אתרי היכרויות באינטרנט, אתרים ליצירת קשרים חברתיים ואחרים אשר דרכם אפשר שיצמחו גם קשרים רומנטיים ועוד. כמו כן, אנחנו יכולים להשתמש בכלים קצת יותר מסורתיים, בין אם זה שידוך דרך משפחות, היכרות באמצעות משרדי שידוך מקצועיים ועוד.

מבחינה רגשית, מנטאלית, אינטלקטואלית, זה כבר עניין אחר לגמרי. כל אחד צריך לחפש את מה שטוב לו, את מי שמתאים לו, כל אחד צריך לחפש מישהו אשר גורם לו עניין, ריגוש, כל אחד צריך לחפש גבר או אישה שיאתגרו אותו רגשית ויגרמו לו להתאהב בו או בה.

באופן טבעי זה לא תהליך פשוט, זה תהליך שלוקח זמן, גם עבור הגבר וגם עבור האישה, צריך להשקיע לא מעט משאבים, לא מעט זמן, כסף ועוד. זה תהליך שכרוך בלא מעט אכזבות וקשיים. אך ברגע שעולים על המסלול ומוצאים את מי שכל הזמן חיפשנו, מישהו שאפשר ליהנות איתו, לאהוב אותו, אז אין ספק שכל התהליך, כל הזמן ומה שהשקענו בו משתלם בסופו של דבר. בוודאי אם זה מוביל בסופו של יום, לסיפור אהבה גדול אשר סופו בקשר לכל החיים, ילדים וכדומה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי בדיקת הארקה?
אנחנו תמיד רוצים לדעת שהכל תקין בבית שאנחנו גרים בו מכיוון שהסביבה שאנו חיים בה חשובה לנו. להרבה...
קרא עוד »
יול 10, 2022
פרחים בקופסא – מה זה בעצם אומר?
אנחנו רגילים, בדרך כלל, לרכוש פרחים באגרטל או לרכוש פרחים בזר יפה, אלה המקומות אשר מתאימים לפרחים, בין...
קרא עוד »
מרץ 29, 2018
איך עושים החזר מס
אם אתם חושבים כי אתם זכאים לקבל החזר בתור שכירים, התהליך שיהיה עליכם לעבור הוא מספר שלבים פשוטים...
קרא עוד »
יול 05, 2021