חוקר פרטי ובגידות

חוקר פרטי ובגידות

לצערנו הסטטיסטיקה מראה כי לא מעט אנשים בוחרים לבגוד בבני הזוג שלהם. אומנם מדובר על נתון מדאיג, אך חשוב לזכור זאת קשר בן או בת הזוג מתחילים להתנהג בצורה שונה או מוזרה. במידה ואתם מרגישים שינוי בהתנהגות, שינוי בשגרת הטיפוח, לו"ז עמוס מהרגיל, הוצאת כספים מחשבון הבנק או זיקה מיוחדת לפרטיות, סימן שישנו דגל אדום מעל היחסים שלכם. במקרים מסוג זה, מומלץ להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי מנוסה ומקצועי שמתמחה בתחום הבגידות, בקרו באתר חוקר פרטי לבגידות. זוהי הדרך היעילה ביותר לקבל הוכחות ולאמת או להכחיש את החשדות שלכם. במידה ובן או בת הזוג שלכם אכן בוגדים בכם, התיעוד של החוקר הפרטי יוכל לשמש אתכם כראיה תומכת בבית המשפט בתהליך הגירושין.

חוקר פרטי ובגידות- מה כדאי לדעת מראש?

מערכת יחסים מבוססת על אמון, לכן כאשר האמון בין בני הזוג נפגע, בדרך כלל מערכת היחסים תקרוס. אך כאשר מדובר על זוג נשוי למשל, מדובר לא רק על פירוק הקשר הזוגי אלא גם על השלכות כלכליות מרחיקות לכת. בית המשפט נוטה לתת תשומת לב מיוחדת למצב שבו אחד מבני הזוג בגד בשני, דבר שיכול כמובן להשפיע על כל הליך הגירושין. למשל, אישה בוגדת יכולה להפסיד את הזכויות הסוציאליות שצברה במהלך הנישואין, היא אינה זכאית למזונות אישה, היא אינה זכאית לכתובה שלה, הגבר יכול לגרש אותה ללא צורך בהסכמתה ובית המשפט יכול לחייב אותה בפיצויים. אישה שבגדה לא זכאית להתחתן עם הגבר שאיתו היא בגדה. כמו כן, חובות שנוצרו בעקבות הבגידה, חלים על הצד הבוגד. גבר שבגד באשתו חייב לה את סכום הכתובה שלה.

לסיכום, חוקר פרטי הינו מצרך הכרחי כאשר יש צורך להוכיח בגידה. הוא מסוגל לאסוף ראיות קבילות מבחינה משפטית ובכך לסייע בתהליך הגירושין.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שידות קומודה ושידות קונסולה
    רהיטים הם הפרטים שהשילוב שלהם יחד מעצב את מראה הבית .כשנכנסים לבית הרושם הראשוני שנוצר הוא...
קרא עוד »
אפר 09, 2016
מושב מסאג' – למי אסור להשתמש בו
אחת מן המתנות הפופולאריות לרכישה היא סוג של מושב מסאג' שמאפשר קבלה של טיפול בעיסוי מבלי שצריכים בכלל...
קרא עוד »
אוק 02, 2021
קורס תכנות לילדים
הילדים של היום הם לא בדיוק הילדים של פעם. אם פעם ילדים יכלו להתלהב שעות מקן נמלים שהם מצאו בחצר הבית,...
קרא עוד »
אוק 24, 2019