עו"ד נטלי לזר – עורכת דין מומלצת לענייני משפחה

עורכת דין מומלצת לענייני משפחה

עורכת דין נטלי לזר היא עורכת דין מומלצת מאד העוסקת בדיני משפחה. בזכות האישיות הכובשת שלה מצד אחד והידע המקצועי שלה שלא יסולא בפז מצד שני, היא מסוגלת להתמודד עם כל תיק העוסק בנושא משפחתי ולנהל אותו על הצד הטוב ביותר לרווחתם של שני הצדדים.

לנטלי יש יכולת מופלאה ליצור קשרי אמון עם כל בני המשפחה המצויה בהליך גירושין סבוך, היא קשובה לרצונותיהם המיוחדים, מחברת בראשה את כל קצוות הסיפור המשפחתי ומגיעה לתובנות יצירתיות. בדרכה המיוחדת והאינטליגנטית היא משכנעת את הצדדים במהלך הגישור טרום הגירושין להגיע להסכמות בין הצדדים בהתאם לרעיונות המקוריים שלה.

היא דמות יוצאת דופן ברגישות שלה לנושאים כל כך אקוטיים והרי גורל ומתייחסת לכל מקרה כאילו מדובר במשפחתה שלה. זו הסיבה שהיא עושה כל שניתן כדי לסייע, לגשר בין הצדדים ולמצוא פתרונות מצוינים שירצו וירגיעו את כל אחד מהצדדים וגם את שניהם יחד.

עורכת דין מומלצת לענייני משפחה

מטרתה היא שהליך הגירושין ומהלך החיים שלאחריו יתנהלו ברוח טובה, בכבוד הדדי ובתקשורת אלמנטרית בכל הקשור לילדים, הופעותיה בבתי הדין הרבניים ובבתי הדין לענייני משפחה הם עניניים ומשכנעים ולכן במקרים רבים, היא משיגה את המטרות שתוכננו מראש.

כמו כן, היא מסייעת בניהול ההון המשפחתי עבור משפחות שיש להן ממון רב, נכסים ועסקים. כל משפחה כזו אמורה לתכנן אסטרטגית את המחר, לקבוע מי מבין בני המשפחה ינהל את העסק, מה יהיו סמכויותיו ואיך יתנהל העסק ביום שאחרי. שורה של הסכמים שיוכנו מראש יסדירו נושא זה באופן הרמטי וביום הרלבנטי יבצע דור ההמשך את המשימות והתפקידים השונים בדיוק כפי שנרשם בהסכמים. ההנחיות הברורות ברוב המקרים לא יצרו שאלות נוספות, השינוי המנהלי יבוצע והעבודה תמשיך כסדרה.

עו"ד נטלי לזר הראל מטפלת בחלוקת ירושות של אדם שהלך לעולמו. אם קיימת צוואה, עורכת הדין פועלת על פי ההנחיות הרשומות בה. אם הנפטר לא הספיק לחתום על צוואה, יחולקו נכסיו וממונו על פי החוק המעביר את הונו לבן הזוג שנותר בחיים ואם אין בן זוג, מחולקת הירושה באופן שווה לילדיו. במקרים חריגים שלנפטר לא היו ילדים מועבר ההון למעגל הקרבה השלישי.

אם נוצרו מחלוקות בין הצדדים, תסייע עורכת הדין נטלי לצאת מהקיבעון תוך מציאת דרכים יצירתיות להגעה להסכמות בעניין אופן חלוקת הירושה.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד אפשר לעקוב אחרי מה שקורה בדירה שלכם
לעיתים רבות, בעלי דירות אינם מצליחים לעקוב אחר מה שקורה בדירה שלהם, וזאת משום שהם עסוקים בעבודה...
קרא עוד »
פבר 21, 2017
דברים שחשוב לדעת לפני שמתגרשים
גירושים הם טראומה לא פשוטה לאף אחד. בין אם זה לזוג שבוחר להתגרש ובוודאי לילדים שלו. אף אחד ואחת לא חושב...
קרא עוד »
מרץ 18, 2022
קסם בצפון
אזור הצפון ידוע בנוף המקסים שהוא מציע, במזג האוויר הנוח ובאטרקציות השונות שניתן לגלות בו. זוגות רבים...
קרא עוד »
יונ 06, 2018