גירושין בהסכמה – כל מה שצריך לדעת

גירושין בשיתוף פעולה

התנהלות עם הליך גירושין זה דבר שיכול להיות לא פשוט בכלל. כאשר בוחנים את ההשלכות האפשריות על המשך החיים של הקשורים בתהליך, מבינים שמדובר פה במשהו שמצריך מאתנו התייחסות רצינית ופנייה אל גורמי מביני עניין בעת הצורך. אם יצא לכם לחתום על הסכם גירושין בהסכמה ואתם רוצים לשנותו או שאתם לקראת חתימה על הסכם כזה, תעשו לכם טובה ותעברו על המידע החיוני שאנו מעלים במאמר.

חשוב להיעזר בעורך דין לפני חתימה על הסכם גירושין בהסכמה

אם אתם לא תדעו כיצד להתנהל בחכמה אל מול החוק, הוא עוד עלול לפעול לרעתכם. בכדי שאתם תוכלו לצאת עם ידכם על העליונה, יהיה חכם וראוי מבחינתכם לפנות אל איש מקצוע שמכיר את הדין בתחום הגירושין, כך שהוא ידע לייעץ לכם ולוודא שאתם חותמים על הסכם שהנו לשביעות רצונכם בכל ההיבטים.

תזכרו שאם אתם לא תיעזרו באדם הנכון, ותחתמו על הסכם ללא כל התייעצות, הדבר עוד עלול להוביל לתסכול בלתי רגיל מבחינתכם, לפיו ישנם סעיפים בהסכם שלא ציפיתם אליהם או שפשוט לא הייתם מוכנים לקראתם.

בכדי לחסוך לעצמכם עוגמת נפש אפשרית והתעסקות עם דברים שלא ציפיתם אליהם, אל תתלבטו בכלל ופשוט פנו אל משרד עורכי דין או עורך דין פרטי שידעו לעזור לכם.

גירושין בשיתוף פעולה

שינוי ההסכם – האם זה אפשרי?

ככלל ניתן לומר שישנם שני מקרים בלבד שבהם יתאפשר לשנות את ההסכם, וגם זאת בתנאים ספציפיים בלבד. הראשון הוא משמורת הילדים ושני הוא עניין המזונות. זה יכול להיות לא פשוט בכלל לערוך שינויים בהסכם, שכן הוא נחשב לקביל מבחינה משפטית בכל ההיבטים, ולפיכך היעזרות בעורך דין שמכיר את התחום על בוריו זה דבר שעשוי להפחית מכם את כל הקשיים שעלולים לצוץ בעת התמודדות עם החוק.

אינכם בטוחים האם זה אפשרי מבחינתכם לערוך שינוי בהסכם שעליו חתמתם? אל תנסו לנתח את החוק בעצמכם ופשוט צרו קשר עם עורך דין מומחה שידע לייעץ לכם ולהפוך את כל ההליך הזה להרבה יותר פשוט בעבורכם.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול דירות
בין אם אתם מתגוררים בבניין רב קומות ובין אם מדובר בבית בעל קומות ספורות, ודאי כבר שמעתם על שירותי...
קרא עוד »
מאי 29, 2018
המתנות השוות לאמא הטרייה
כשאישה הופכת להיות אימא, זו חוויה ייחודית, מרגשת, מסוג החוויות שאי אפשר לתאר ואי אפשר להשוות אותן...
קרא עוד »
פבר 13, 2019
הכרוניקות הבלתי נאמרות של יסודות התינוק: שיקולים מובילים עבור הורים טריים
היציאה למסע המענג של ההורות מציגה אינספור בחירות שיש לעשות, ובמרכזן הבחירה של מוצרי התינוק...
קרא עוד »
ספט 16, 2023