הסכם ידועים בציבור באינטרנט – בקלות וביעילות

אם יש משהו שיצר שינוי משמעותי בחיי היומיום שלנו זה בהחלט המעבר הגורף של רוב השירותים שנצטרך – לאינטרנט. אם מדובר בקניות (מבגדים, דרך קניות בסופר ועד לטיסות לחו"ל), או אם מדובר בשירותים אחרים כמו רישום, מילוי טפסים, הגשת בקשות לגופים גדולים וביצוע פעולות שפעם הצריכו מאיתנו הגעה פיזית למקום. אפילו הסכם ידועים בציבור ניתן לבצע דרך האינטרנט ולחסוך זמן, נסיעות וכאבי ראש מיותרים. 

הסכם ידועים בציבור

הסכם זוגיות, הסכם חיים משותפים או גם הסכם ידועים בציבור באינטרנט זהו הסכם בין בני זוג אשר מטרתו להסדיר את מערכת היחסים בין שני אנשים וכן גם את הממון של כל אחד. הסכם ידועים בציבור מתייחס לכמה נושאים שונים כמו רכוש, ממון ועוד זכויות וחובות החלים על הזוג המאושר. 

חשיבות הסכם זה גדולה במיוחד מסיבות רבות כאשר ביניהן עומדת חלוקת הרכוש במצב של פרידה. באם לא דואגים לחתום על הסכמים הוגנים מראש לגבי חלוקת הרכוש, המצב יכול להיות מאוד לא נעים ולהפוך תהליך פרידה גם אם נעשה בצורה מכבדת, להליך שיוציא מבני הזוג צדדים פחות נעימים. 

מה הסכם ידועים בציבור כולל?

ראשית, הסכם זה מהווה הצהרה של בני הזוג על ניהול חיים משותפים כידועים בציבור. מעבר לכך, ישנו הסכם ממון הנחתם בין השניים, וישנה גם חלוקה שיכולה להתייחס למשמורת על הילדים במידה ויש ומתן מזונות. 

אז למה עדיף באינטרנט?

אחת ההקלות שמביא איתו הרישום האינטרנטי, היא ללא ספק הפרטיות. הזוג יכול ליצור אווירה נעימה יותר, להתנהג בטבעיות וכן גם לקחת את הזמן. המעמד של חתימת הסכם שכזה מול עורך דין יכול להלחיץ ולהשרות על החותמים תחושה לא נוחה שתגרור איתה תחושות קשות אחרות בהמשך.

פרטים באתר: https://www.lawlife.co.il/

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תכשיטים מעוצבים לאישה – אתה מה שאתה משקיע
יש הרבה מאוד חנויות של תכשיטים שמציעות את מרכולתן עבור נשים וגברים. התכשיטים שנמכרים נכון להיום הם לא...
קרא עוד »
יול 31, 2019
לימודי עיצוב – למי זה מתאים?
לימודי עיצוב גרפי, עיצוב פנים, עיצוב אופנה, סטיילינג ועוד כולם מאגדים בתוכם מקצועי יצירתי ויוצא דופן...
קרא עוד »
אפר 24, 2018
כל הסיבות להתקין פרקט בבית
אם אחרי שנים שאתם חיים באותה דירה החלטתם לעשות בה שינוי, בהחלט אפשר להבין אתכם. כמה שנים אפשר להיכנס...
קרא עוד »
מרץ 28, 2015