עורך דין גירושין

גירושין הם לעתים קרובות קשים מאוד מבחינה רגשית וכלכלית. גירושין יכולים להיות קשים יותר במיוחד אם לזוג יש ילדים ואז צריך גם לדון בעניינים: משמורות משותפות, דמי מזונות (בהנחה שהילדים מתחת לגיל 18) ועוד.

זוגות רבים בוחרים לפרק את החבילה מסיבות כאלה ואחרות, בין הסיבות נוכל למצוא: בגידה של אחד מבני הזוג, חוסר התאמה, חוסר אהבה, גניבה ומעילה בכספים, אלימות פיסית ומילולית, השפלה, התהמרות ועוד.

כאשר זוג בוחר להתגרש, מומלץ לו להיעזר בעורך דין גירושין. עורך דין גירושין יודע את החוק על בוריו והוא יעזור לכם להיפרד באופן הטוב ביותר והנעים ביותר, מבלי להיגרר לסכסוכים נוספים והוצאות מיותרות.

עורך דין לענייני גירושין – כאשר הנישואים נגמרו

ישנם זוגות שמתחתנים מאהבה ומתוך רצון להקים תא משפחתי, בעוד ישנם זוגות שמתחתנים בשל סיבות אחרות: שידוך, הוצאת ויזה, סידור כלכלי ועוד. הרבה סיבות מביאות זוגות אל עבר החופה.

כאשר אחד מבני הזוג מחליט למעול בכספים או לבגוד, או כאשר זוג מבין שנגמרה האהבה, הם מחליטים להתגרש, הם מבינים שהם אינם רוצים לחיות זה לצד זו.

על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר וליישר את ההדורים מומלץ לפנות אל מלווה גישור או עורך דין שמתמחה בגירושין. עורך דין מגשר גירושין ילווה אתכם בכל שלב ושלב וידאג לשמור על הזכויות שלכם.

עורך דין גירושין מתמחה במגוון תחומים כגון: הסכמי ממון, הסכם גירושין, הסכם טרום נישואין ועוד. אך המרכזי בהם הוא שמירה על טובת הילד. כלומר באמצעות עו”ד גירושין תוכלו להסדיר משמורות על הילדים שלכם. תוכלו להחליט אם אתם מעוניינים במשמרות משותפת או מלאה וקביעת דמי מזונות.

אל תתפשרו ובחרו בעורך דין גירושין שייצג אותכם באופן הטוב ביותר תוך שמירה מלאה על פרטיותכם וזכויותיכם.

צרו קשר באתר: https://www.good-bye.co.il/

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עו"ד לשון הרע
אמירות לשון הרע על פי החוק הן אמירות שונות ומכפישות שנאמרות במגוון סיטואציות ציבוריות בדרך כלל כאשר...
קרא עוד »
מאי 28, 2021
תכנון מטבח מודרני
המטבח הוא לא רק המקום שבו אנחנו מכינים את המזון ויושבים לארוחות המשפחתיות – הוא אחד הדברים הראשונים...
קרא עוד »
דצמ 25, 2017
כל מה שרציתם לדעת על חיתוך לייזר
האם אתם מתכוונים לחתוך במכונת לייזר או מעדיפים לשכור את שירותיו של איש מקצוע? בין אם כך או בין אם כך...
קרא עוד »
ינו 22, 2021