עורך דין גירושין

גירושין הם לעתים קרובות קשים מאוד מבחינה רגשית וכלכלית. גירושין יכולים להיות קשים יותר במיוחד אם לזוג יש ילדים ואז צריך גם לדון בעניינים: משמורות משותפות, דמי מזונות (בהנחה שהילדים מתחת לגיל 18) ועוד.

זוגות רבים בוחרים לפרק את החבילה מסיבות כאלה ואחרות, בין הסיבות נוכל למצוא: בגידה של אחד מבני הזוג, חוסר התאמה, חוסר אהבה, גניבה ומעילה בכספים, אלימות פיסית ומילולית, השפלה, התהמרות ועוד.

כאשר זוג בוחר להתגרש, מומלץ לו להיעזר בעורך דין גירושין. עורך דין גירושין יודע את החוק על בוריו והוא יעזור לכם להיפרד באופן הטוב ביותר והנעים ביותר, מבלי להיגרר לסכסוכים נוספים והוצאות מיותרות.

עורך דין לענייני גירושין – כאשר הנישואים נגמרו

ישנם זוגות שמתחתנים מאהבה ומתוך רצון להקים תא משפחתי, בעוד ישנם זוגות שמתחתנים בשל סיבות אחרות: שידוך, הוצאת ויזה, סידור כלכלי ועוד. הרבה סיבות מביאות זוגות אל עבר החופה.

כאשר אחד מבני הזוג מחליט למעול בכספים או לבגוד, או כאשר זוג מבין שנגמרה האהבה, הם מחליטים להתגרש, הם מבינים שהם אינם רוצים לחיות זה לצד זו.

על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר וליישר את ההדורים מומלץ לפנות אל מלווה גישור או עורך דין שמתמחה בגירושין. עורך דין מגשר גירושין ילווה אתכם בכל שלב ושלב וידאג לשמור על הזכויות שלכם.

עורך דין גירושין מתמחה במגוון תחומים כגון: הסכמי ממון, הסכם גירושין, הסכם טרום נישואין ועוד. אך המרכזי בהם הוא שמירה על טובת הילד. כלומר באמצעות עו”ד גירושין תוכלו להסדיר משמורות על הילדים שלכם. תוכלו להחליט אם אתם מעוניינים במשמרות משותפת או מלאה וקביעת דמי מזונות.

אל תתפשרו ובחרו בעורך דין גירושין שייצג אותכם באופן הטוב ביותר תוך שמירה מלאה על פרטיותכם וזכויותיכם.

צרו קשר באתר: https://www.good-bye.co.il/

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת דירות משפחתיות באילת
השכרת דירות משפחתיות באילת יכולה להוות את הפתרון האידיאלי עבור כ משפחה שמעוניינת לנפוש בעיר הכי...
קרא עוד »
אפר 25, 2018
בר מצווה בכותל – לחגוג בגדול
רוצים להפתיע את הילד שלכם עם חגיגת בר מצווה מיוחדת במינה שהוא יזכור לעד? לחגוג בר מצווה בכותל זוהי...
קרא עוד »
אוג 29, 2021
כסא ראטן
  כמעט בכל בית, יש לפחות כיסא אחד שהוא מיוחד, כסא מרופד עליו אפשר לשבת בנוח, בין אם זה מול...
קרא עוד »
מאי 18, 2017