למה עם עורך דין גירושין הופכים לאירוע פשוט יותר?

עורך דין גירושין

אם חתונה, כל חתונה (כמעט), היא אירוע שהתחושה העיקרית בו היא אופטימיות, שכן הן החתן והן הכלה מאמינים כי יחיו יחד, בעוני ובעושר, בבריאות ובחולי, לנצח, הרי שלקראת גירושין התחושה הבולטת היא פסימיות – פירוק התא המשפחתי נתפש, ובצדק כמובן, כתהליך מורכב מאוד שעלול להסתבך וליצור קונפליקטים קשים בין בני הזוג, קונפליקטים שעלולים להזיק במידה משמעותית לילדים אם ישנם, וגם כשאין ילדים הרי שעצם ההתארכות של הליכי הגירושין מקשה על בני הזוג לצאת באמת לדרך אחרת ולבנות מחדש את חייהם. עם ליווי צמוד של עורך דין הליך הגירושין הופך פשוט יותר, קל יותר ובעיקר כזה שמאפשר סיום פרק אחד ופתיחת פרק אחר.

נטרול רגשות שליליים ויצרים סוערים

עורך דין מומחה לגירושין הוא תמיד נכס יקר ערך עבור בני זוג שהחליטו להיפרד, ובפרט כך הדבר כשישנם רגשות שליליים ויצרים סוערים. חשוב לזכור שבלא מעט מקרים הפרידה מתבצעת על רקע חילוקי דעות מהותיים, בגידה של הגבר או האישה, משבר כלכלי או קושי משמעותי אחר, וכל אלה מובילים לעתים לכך שהרצון לנקום בצד השני או ללמד אותו לקח ואפילו "סתם" לנצח אותו גובר על השכל הישר ועל הצורך לבנות חיים חדשים.

עורך דין גירושין מסייע לנטרל את כל אותם רגשות שליליים ויצרים סוערים, ובכך עוזר לאדם לראות את טובתו – שהרי תמיד עדיף לפעול למען טובתך ולא כדי להרע לצד השני, מה גם שאם ישנם ילדים משותפים הצד השני הוא עדיין ההורה שלהם, ופגיעה בו היא פגיעה בילדים.

איך לבחור עורך דין גירושין?

לנוכח התרומה המשמעותית של עורך דין לגירושין "חיוביים", שמתבצעים מתוך הבנה שישנו אינטרס משותף, בין אם ישנם ילדים ובין אם לאו, חשוב לבחור בחוכמה עורך דין גירושין מנוסה. בפרט מתעצמת חשיבות הבחירה הנכונה לנוכח השינויים המהותיים בחקיקה בעקבות התמורות שחלות בחיים שלנו, ובפרט התפקיד המרכזי יותר של האבות בגידול הילדים. ביותר ויותר מקרים מוחלט על משמורת משותפת, שמשפיעה גם על דמי המזונות, וליווי צמוד של עורך דין גירושין מבטיח את האינטרסים המיטביים ואת האפשרות לצאת לדרך חדשה ברגל ימין ובזמן קצר ככל האפשר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מייבש ידיים: יתרונות מול חסרונות
כשאנחנו מסיימים לשטוף ידיים בשירותים של העסק או בכל מקום אחר, יש לנו צורך לייבש אותם. אחת האופציות...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
היתרונות בקרם אנטי אייג’ינג prophecy 2
קמטים הם חלק טבעי מתהליך ההזדקנות שמשפיע על כולם, ללא הבדל גיל ומין. הם נגרמים על ידי פירוק של קולגן...
קרא עוד »
פבר 18, 2023
למה משתמשים בארונות תקשורת 
תשתית ארונות תקשורת משמשת כדי לספק אחסון לשרתים ולהתקני חומרה אחרים. זהו סוג של שרת שנמצא פיזית בתוך...
קרא עוד »
נוב 30, 2022