להתאים את הרצפה דמוי פרקט למעקה בבית

החלל האישי שלנו, הדירה או הבית, אלו המקומות שאליהם אנחנו נוחתים אחרי יום גדוש בעבודה וכל מה שנרצה יהיה להרגיש את האווירה הביתית מהרגע שאנחנו נכנסים לבית ועד הרגע שאנחנו שמים את הראש על הכרית, משמע שעיצוב הבית ילטף אותנו בחום וביטחון ויספק לנו את תחושת השלווה המרגיעה.

על מנת לקבל את התחושה הזו אנחנו נבקש "להלביש" את החלל של הבית במעטפת רגועה ובאלמנטים שמגנים עלינו. שהרצפה עליה נלך תהיה נעימה ורכה, ושלצד גרם המדרגות יוצב מעקה בטיחותי ומגן. ובכדי שנרגיש את ההרמוניה של כל האלמנטים הם צריכים להתאים ביניהם, הן בחומרי הגלם והן בגוונים.

רצפה דמוי פרקט

לא כל אחד היה מוכן לעשות שינוי דרסטי ולבנות פרקט אמתי על הרצפה שלו, לעיתים לא בטוחים שזה באמת המראה שרוצים לחלל הבית, ורצפת פרקט עבה היא עניין לא זול ביחס לרצפה שהיא דמוי פרקט. לכן היום יש את המענה המושלם והיעיל – ריצוף דמוי פרקט שהוא מסוגל להעניק מראה מושלם. ריצוף זה מצריך תחזוקה הרבה יותר פשוטה, הדמוי פרקט מולבש על הרצפה ומעניק את החום והביתיות שיש בכל פרקט רגיל. היום ניתן לראות יותר ויותר ביקוש לסוג פרקט זה. 

פרקט שמתאים למעקות

לפני כל תכנון בשיפוץ הבית צריך לקחת את כל האלמנטים ולדעת להתאים להם את חומרי הגלם, הגוונים והפרקטיות. כמו כן, כשמניחים ריצוף דמוי פרקט יהיה כדאי להתאים אותו לשאר האלמנטים שמוצבים על הקרקע, כמו מעקה מעץ שמתבסס עליו. הריצוף ימשיך לעטוף את המדרגות ואת הקרקע לצד המעקה ורצוי שתהיה התאמה בחומרי הגלם וגם בגוונים. כל מעקה יש לו נוכחות והוא נמצא בחלל לצורך מיגון וביטחון וחשוב שתיווצר הומוגניות ואחידות בחלל.

סגנונות עיצוב

ידוע כי כל בית מעוצב לפי טעמם וסגנונם של הדיירים. גם דמוי פרקט יכול להגיע במנעד של סגנונות. ישנם בתים שהסגנון של הבית שלהם הוא קלאסי יותר ולכן אפשר להתאים להם את הריצוף הדמוי פרקטי שמגיע בגוון בהיר שמאוד מאפיינים את הסגנון, בעיצוב כפרי יותר אפשר לבחור ריצוף בגוון כהה ולא מעובד וקצת גס ויש עוד מבחר רב של סגנונו אליהם תוכלו להתאים את רצפת דמוי הפרקט וליהנות מכל היתרונות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בית דפוס בתל אביב – דברים שצריך לשים לב אליהם
אם אנחנו נקליד בגוגל את הביטוי בית דפוס בתל אביב, אנחנו לא נתקשה למצוא מספר רב של בתי דפוס אשר מציעים...
קרא עוד »
נוב 25, 2018
טכנאי תמי 4
חוק מרפי קובע כי בדיוק בימים הכי חמים בשנה, מתקן המים יעשה בעיות. ואתם לחוצים להזמין טכנאי תמי 4 כדי...
קרא עוד »
אוק 16, 2019
חברת ניהול ועד בית לבניין שלכם
חברת ניהול ועד בית לבניין שלכם יכולה לפתור עבורכם לא מעט בעיות ולמנוע כאבי ראש ועצבים מיותרים. מטרתו...
קרא עוד »
אוג 26, 2018