למה לפנות לליוויי מקצועי של עורך דין מקרקעין

אנשים רבים בוחרים לקנות או למכור דירה ולמרות שעל פניו לעיתים זה נראה דבר של מה בכך, מדובר על תהליך המחייב ליווי של עורך דין המתמחה בתחום, שכן בכל תהליך מכירה או קנייה של דירה יש מלבד עריכת החוזה עצמו, פרוצדורות רבות ובירוקרטיות שונות שמתבצעות על ידי עורך הדין עצמו.

מה תפקידו המרכזי של עורך הדין 

בתחום המקרקעין יש עסקאות של מכירת או קניית נכסים בין אם יד שנייה ובין אם ישירות מקבלן, השכרות של נכסים שונים ועוד. תהליך של העברת בעלות על נכס יכול להיות תהליך ארוך ומורכב, ולכן עורך דין מקרקעין אשר מלווה את התהליך למעשה מסייע בכל מה שקשור לעריכת חוזה חוקי המבהיר בצורה ברורה את תנאי העסקה של העברת הבעלות על הנכס, כמו למשל גובה התשלומים ומועדי התשלום, מועד מסירת הנכס, תנאים שונים להפרת חוזה ומה הסעדים ועוד.

למה כדאי שהתהליך ילווה על ידי עורך דין מומחה בתחום

תהליך של קנייה או מכירה דירה כולל הכנת חוזה הדורש התייחסות וגישור בין דרישות שני הצדדים ובנוסף יש צורך לוודא כי אכן הכל מתנהל כשורה ובהתאם לחוק. מעבר לחוזה עצמו מטפל עורך דין לנדלן בתהליך של רישום הנכס בטאבו אך גם מוודא כי אין על הנכס עיקולים או חובות ושאכן הנכס הוא בבעלות המוכר וכדומה. למעשה הוא מבצע פעילות רבה המסייעת להבטיח ביצוע עסקה בצורה טובה וחוקית.

איך לבחור את עורך הדין הנכון

כאשר בוחרים את עורך הדין יש לקחת בחשבון שלעורך הדין יש ניסיון וידע מקצועי בתחום מקרקעין. כמובן שגם המלצות מניסיון אישי הן חשובות ולא פחות חשוב זה התרשמות אישית מעורך הדין עצמו גם מבחינה של יחס אישי אך גם מבחינה של זמינות ומתן מענה לשאלות במידה ועולות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צעד אחר צעד: המדריך לבחירת צלם אירועים
חתונה, ברית, אירוע עובדים או חגיגה משפחתית. על מנת לנצור את הרגעים היפים בחיים עלינו להבטיח כי הם גם...
קרא עוד »
נוב 01, 2021
גם היום ניתן למצוא קונה תקליטים!
אנשים שמחפשים כיום לרכוש תקליטים עשויים להיתקל בבעיה, וזאת כי לצד העובדה שבאמצעות לחיצת כפתור ניתן...
קרא עוד »
מאי 15, 2018
שתלים לשמיעה – מה זה אומר?
השמיעה שלנו הולכת ונחלשת עם הגיל וככל שאנו מתבגרים וזאת עובדה. לצערנו יש גם את מי שנולד עם ליקוי שמיעה...
קרא עוד »
ינו 10, 2022