אוניברסיטה לתינוק – למה היא קריטית להתפתחות הילד

אוניברסיטה לתינוק
אוניברסיטה לתינוק

מזל טוב, נולד לכם תינוק. בכל יום אתם רואים כיצד הוא גדל ומתפתח, משתנה ומתחיל להגיב לסביבה שלו. הנטייה הטבעית שלנו בתור הורים היא לנסות לעזור לו ולגרום לו להתפתח בדרך הטובה ביותר עבורו. בדיוק לשם כך קיימים מגוון רחב של מוצרים לתינוקות אשר מחזקים את טונוס השרירים שלו, מאתגרים אותו ומאפשרים לו להתקדם עוד ועוד. אחד המוצרים החשובים ביותר להתפתחותו של התינוק היא כמובן אוניברסיטה לתינוק.

אוניברסיטה ככלי התפתחותי

על פניו נראה כי לאוניברסיטה תפקיד שאינו משמעותי בהתפתחות הילד. אך למרות שנראה כי היא רק צבעונית, יפה ונעימה חשוב לדעת כי תפקידה הינו קריטי בשלבי התפתחות הילד. בראש ובראשונה היא מספקת גירויים רבים אשר עוזרים לתינוק להתפתח מבחינה קוגניטיבית ומוטורית. הצלילים, המגע והצבעים המגוונים עוזרים לו לגלות עולם חדש שהוא לא נחשף אליו קודם לכן ולכן הם מאתגרים אותו. ככל שהתינוק ייחשף ליותר צלילים ותחושות במהלך ילדותו ההתקדמות וההתפתחות שלוו יהיו טובות יותר.

בנוסף, האוניברסיטה מאפשרת לתינוק מרחב להתפתח גם מבחינה פיזיולוגית. למעשה זהו המקום האידאלי לתינוק לחזק את שריריו. על ידי שכיבה על הבטן הוא לומד כיצד להחזיק את הראש לאורך זמן, קיימת הזדמנות נכונה להתהפך מהבטן אל הגב ולאט לאט גם מהגב אל הבטן. הגירויים הרבים הקיימים באוניברסיטה מושכים את תשומת ליבו של התינוק ובכדי שהוא יוכל להגיע אליהם הוא נאלץ לחזק את גופו הקטן. כמו כן, הוא לומד להושיט את ידיו אל המשחקים השונים ובמקרים מסוימים אף לזחול אליהם.

אין ספק כי אוניברסיטה מחנות למוצרי תינוקות הינה אחד המוצרים היעילים והמשמעותיים ביותר בכל הנוגע להתפתחותו של התינוק במיוחד בשלב מוקדם וקריטי זה של חייו.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תכשיטי יהלומים – התאמת תכשיט מושלם לטוטאל לוק!
עגילי יהלומים, תליוני יהלומים, צמידים משובצים, שרשראות או אפילו סיכות -  מהוות פריטים יוקרתיים שכל...
קרא עוד »
פבר 28, 2018
כיצד משמשים פרופילי אלומיניום בהקמת בנייני מגורים
הקמה של בניין מגורים כרוכה בלוגיקה אינסופית וכמובן בחשיבה על כל הפרטים הקטנים. אחד מהמוצרים שאנשים...
קרא עוד »
אוק 25, 2019
שיקום נזקים
שיקום נזקים הוא שירות חשוב שניתן להשתמש בו כדי למנוע נזקים נוספים ולהציל את הרכוש. ישנן מספר דרכים...
קרא עוד »
אוג 22, 2022