איך חימום תת רצפתי ישפר את איכות חייכם

להזמין חברת ניקיון

אחד מהטרנדים המבוקשים ביותר הקיימים כיום בשוק המיזוג והחימום הביתי הוא החימום תת רצפתי. נכון, העלויות שלו אמנם יהיו יקרות יותר בשלב הקמת התשתית אך בטווח הארוך, לא רק שהוא יספק לכם חיסכון בצריכת החשמל והעלויות השוטפות, הוא בעיקר יעניק לכם איכות חיים ברמה גבוהה. במדינות קרות, כמו למשל בצפון אמריקה, מדובר כבר בסטנדרט קבוע.

היתרונות של חימום תת רצפתי

מכירים את התחושה הלא נעימה המתקבלת בכל פעם שאתם פותחים את המזגן בחורף? ברגעים הראשונים חלל הבית אכן מתחמם אך זמן קצר לאחר מכן, אתם מתחילים להרגיש תחושת מחנק בגרון. המזגן הרי מייבש את האוויר וככה אתם מקבלים יחד עם החימום גם תחושה לא נעימה, שבמקרים רבים תאלץ אתכם לסגור את המזגן ולהתמודד עם הקור, שכן הוא עדיף על האוויר היבש והמחניק. אופציות נוספות כמו תנור חשמלי או מפזר חום גם הם לא באמת פתרונות ראויים, שכן הם גם צורכים כמויות אדירות של חשמל, גם יוצרים לעתים קרובות את תחושת המחנק, ובעיקר הם אפקטיביים לאזור קטן ומצומצם. הם לא מחממים את כל הבית ולא נותנים מענה מקיף.דירות יוקרה

כל החסרונות שצויינו, מתבטלים באופן מוחלט ברגע שיש לכם חימום תת רצפתי. נתחיל מזה שהחימום התת רצפתי, כשמו כן הוא, נמצא מתחת לרצפה. כלומר, אין לכם שום גוף חימום וכבלים היוצאים ממנו בחלל הבית. מבחינה אסטתית הוא כלל לא מורגש ובעזרת ווסת יש לכם שליטה מלאה על המערכת. בנוסף לכך בזכות הטכנולוגיה שלו, האוויר אותו הוא מפיץ לחלל הבית הוא נעים ומרגיש טבעי בלי תחושת המחנק.

החימום מתפזר במידה שווה בכל חלקי הבית. מבחינת צריכת החשמל שלו, מדובר בצריכה נמוכה יותר מאשר האופציות האחרות, מה שכמובן עוזר לכם לחסוך בעלויות החשמל השוטפות שלכם. יתרון גדול נוסף של החימום התת רצפתי הוא השקט שהוא מעניק לסביבה. מזגן שעובד בבית פעמים רבות יכול להרעיש במהלך העבודה שלו, כמו כן, תלוי במבנה השטח, אבל גם המנוע שתלוי מחוץ לבית יכול להרעיש ולהרגיז. החימום התת רצפתי שקט לחלוטין ואתם לא מרגישים שהוא בכלל עובד.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
העיקר הבריאות (והביטוח שנעשה)
אומנם מדינת ישראל היא אחת מאותן המדינות שעדיין יש בהן ביטוח כללי וציבורי לכל האנשים, אך כולנו יודעים...
קרא עוד »
מרץ 09, 2016
כמה קלוריות יש בקרמבו?
בעונת החורף הרצון שלנו למתוק עולה בעקבות החשיפה המופחתת לשמש. כמות הסרטונין בדם יורדת, ומובילה לצורך...
קרא עוד »
מרץ 29, 2016
קלפי פוקימון
מי מאיתנו לא זוכר את הסדרה פוקימון שהפכה להיות כל כך נוסטלגית? ילדים רבים גדלו על הסדרה פוקימון...
קרא עוד »
אוג 17, 2022