כיצד לפתור את בעיית האשפה ברחובות?

שביתה שמתחוללת ברשויות, פסולת בניין, זריקת גזם לא מבוקרת, השלכת פסולת על המדרכות ועוד – כולם בעיות תברואתיות אשר רבים נתקלים בהם בחיי היום יום. 
הפסולת המושלכת ברחובות ליד בניינים גם הופכת למפגע תברואתי והיא גם מורידה את ערך הדירות באזור כמו שהיא גם מסכנת את בריאות התושבים.

אבל כיצד אפשר להפטר מבעיות האשפה בשכונה וברחוב? כמה טיפים בהמשך.

אם אתם חיים בסביבה שאתם מרגישים שאינה נקייה ואינה מטופלת על ידי הגורמים הנכונים – ישנן כמה וכמה דרכים אשר בהן אפשר לפעול:

פנייה אל הרשויות – פנו במכתב עליו חתומים דיירי השכונה אל הרשויות וספרו אודות הפסולת הזרוקה ברחובות. הפנייה עליה להיות לרשויות או למעוצה על מנת להעיר ולאיר את עיניהם לגבי המצב ברחוב שלכם. במידה ואין מענה: נסו להעביר הלאה את הפנייה אל רשות איכות הסביבה ואל משרד הבריאות.
כנסו ישיבת חירום – חשוב לכנס במקרים כאלה ישיבת חירום אשר בה תוכלו לשטוח את הטענות אודות הזבל הזרוק ברחובות. נסו להטמיע את הצורך בשמירה על הניקיון ודאגה לזריקת פסולת ואשפה במכלים ייעודים.

שימוש במכלי פסולת ייעודיים – אשפתון, מכילים טמוני קרקע, מערכות לניהול אשפה ועוד כולם אמצעים שבזכותם ניתן לבצע איסוף נכון ואסתטי יותר של הזבלים והפסולת. באמצעות השלכה מרוכזת של האשפה בתוך אשפתון ניתן ליהנות מפחי אשפה נאים למראה, יעילים אשר מאפשרים זריקת זבל בצורה קלה נוחה ומסודרת.
מבצע טיפוח וניקיון שכונתי – דרך נוספת להפטר מהאשפה היא לארגן מבצע ניקיון שכונתי. אם יש לכם אמצעי תקשורת משותפים, תוכלו לנסות דרך מייל, קבוצת וואט אפ או אפילו דרך פרסום מודעה כתובה לאגד את כלל השכנים למבצע של פינוי פסולת, השכלת אשפה למכילים ייעודיים, ביצוע תהליכי מחזור, זריקת גזם ואף טיפוח מראה השכונה.

עשו את כל אלה ותוכלו ליהנות מרחוב יפה יותר, שכונה מטופחת ומגורים באזור שנראה יוקרתי יותר ובכך מעלה את איכות החיים שלכם כמו גם את ערך הדירות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מבררים לגבי זכאות לפיצוי לניצולי שואה
יש עדיין אנשים שמסתובבים בינינו והם חוו על בשרם את מוראות השואה. הם כבר אינם צעירים אך מוראות השואה...
קרא עוד »
דצמ 03, 2019
4 סוגי הרצאות שמתאימות למתנסים
כדי להביא את הקהל לשמוע, צריך למצוא רעיונות מתאימים להרצאות ולתכנים. מעבר לכך – צריך לדעת כיצד להציג...
קרא עוד »
ספט 13, 2021
5 טיפים לעוגת מספרים מושלמת
עוגת המספרים כבשה את הרשת בשנת 2019 ומאז היא לא מפסיקה להיות אחת העוגות המבוקשות והאהובות ביותר בישראל....
קרא עוד »
אוק 04, 2021