איך לא ליפול על מוביל חאפר

הובלת דירה

אחד מהחששות של אנשים שעוברים דירה היא ליפול על מוביל חאפר, משמע על כזה שאינו באמת מקצועי, כזה שלא יגיע בזמן ומוביל אשר יעשה את כל הטעויות האפשרויות על מנת שמעבר הדירה שלכם יהפוך לסיוט!

בשל כך חשוב לדעת לבחור מוביל מקצועי תוך סינון מובילים שאינם מקצועיים ועלולים לגרום לכם נזקים לרכוש ועוגמת נפש.

אז כיצד מוצאים מוביל טוב? כמה דגשים שיש לשים אליהם לב, בהמשך.

הובלת דירה

בחרו מוביל מקצועי – כדי לבחור מוביל טוב יש לוודא כי הוא מקצועי. בדקו מהם השירותים שהמוביל מציע, האם הוא מציע שירותי אריזה ופריקה? האם הוא יכול לספק לכם ארגזים למעבר? והאם הוא נעזר בעת ההובלה באנשי מקצוע מיומנים. בכך תוכלו כבר באתר האינטרנט של המוביל לאמוד את המקצועיות שלו.

סכמו על המחיר מראש – סכמו את מחיר ההובלה עם המוביל מראש. בדקו כי המחיר תואם לגודל ההובלה שלכם, ובדקו האם אתם צריכים לתת טיפ נוסף למובילים. פרטים אלה חשובים במיוחד על מנת שתהליך ההובלה יתבצע בצורה חלקה וללא אי הבנות.

בדקו כי יש למוביל ביטוח – פציעות, נפילות, שבירה של חפצים, ותאונות שונות שעלולים להתרחש במקום ההובלה חייבות להיות כאלה שיש ביטוח שמכסה אותן. אתם כאנשים פרטיים לא אמורים לבטח את המובילים, אלא הביטוח חל על חברת ההובלה, ולכן יש לוודא כי ישנם ביטוחים לעובדים ולמובילים על מנת שאתם לא תסתבכו בתביעה במידה ותתרחש חס וחלילה תאונה בעת ההובלה.

תאמו את סוג ההובלה – חשוב לתאם מראש עם המוביל את סוג ההובלה. ספרו את כמויות הארגזים שלכם, פרטו את כמות החפצים הגדולים כמו מקרר, תנורים, מערכות ישיבה ועוד, וודאו כי המוביל מגיע עם משאית מתאימה בגודלה להובלה שלכם.

בדקו כי המוביל יכול לעמוד בזמנים – התחילו את ההובלה מוקדם בבוקר. כאשר אתם מתחילים במעבר הדירה מוקדם בבוקר אתם יכולים להמשיך לסדר את הדירה שלכם עד שעות הערב ולא לגלוש לשעות הקטנות של הלילה. וודאו כי המוביל אכן יגיע בשעות שאתם זקוקים לו.

עשו את כל אלה ותוכלו לצמצמם את הסיכויים שלכם להיתקע עם מוביל חאפר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שינה על שתי כריות שינה – האם זה נכון לעשות זאת?
הרבה אנשים אוהבים לישון על שתי כריות ותתפלאו, אבל יש כאלו שגם אוהבים שלושה כריות. בין אם זה בגלל הרגל...
קרא עוד »
ינו 04, 2022
למה כדאי ללמוד שמאות בזמן קורונה
שמאות היא דעת שמאי מקצועית של ערך לחפץ מסוים. הכנת הערכה/שמאות מקרקעין לעומת זאת, כוללת מחקר על אזורי...
קרא עוד »
אוק 21, 2020
הרצאות ליום השואה: מתי ולמי זה מתאים?
ביום השואה צריך לזכור את קורבנות השואה. זו הזדמנות מצוינת להרהר על העבר שלנו וללמוד ממנו. אל לנו...
קרא עוד »
ינו 07, 2023