מאווררי סטאר

מאוורר תקרה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים להשתמש במאווררי תקרה, במקום במאווררים רגילים ואפילו במקום במערכות מיזוג מתוחכמות יותר, כמו מזגנים.

אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר במאווררי תקרה, הן במבנים פרטיים והן במבנים עסקיים, מסחריים וכן במבנים ציבוריים. סוג מסוים של מאווררי תקרה מאוד מצליחים, הם מאווררי סטאר אשר כוללים במרכז המכשיר גוף תאורה, ובכך למעשה חוסכים את הצורך בהתקנת גוף תאורה בנוסף למאורר, מה שיכול גם להפריע לעיצוב של המקום מחד, וגם לייקר את העלויות השונות, מאידך.

השימוש במאווררי תקרה, נוסח מאווררי סטאר, תופס כאמור יותר ויותר תאוצה במהלך השנים, לא מעט אנשים בוחרים להשתמש במאווררים אלו במקום במאווררים רגילים או במקום מערכות מיזוג אוויר, מסיבות שונות. לפני שנמנה אותן רק נדגיש, האפשרויות שעומדות בפנינו הן רבות, במובן הזה, שאנחנו יכולים לבחור מאווררים בגדלים ובעוצמות שונות, אנחנו יכולים ליהנות ממאווררים בעיצובים שונים אשר מוסיפים לעיצוב הכללי של המבנה.

מדוע אנשים בוחרים להשתמש במאווררי סטאר?

ראשית, מדובר על עלויות הרבה יותר נמוכות מאשר בהתקנת מזגנים או מערכות מיזוג אוויר אחרות. מאורר צורך הרבה פחות חשמל ממזגן ועל כן העלויות השוטפות הן יותר נמוכות, כמו כן, מאווררים עולים הרבה פחות מאשר מערכות מיזוג אוויר כאלה או אחרות. לאורך זמן, אין ספק שהעלויות הן נמוכות יותר.

שנית, להבדיל ממערכות מיזוג אוויר, הרי שמאווררים יוצרים אוויר נעים יותר, פחות סינתטי, הרבה יותר רך. זה יוצר תחושה הרבה יותר נעימה כשנמצאים בחדר.

שלוש, מאווררים אינם מזהמים את האוויר כמו מזגנים. אומנם נהוג כיום לרכוש מזגנים שצורכים מעט אנרגיה באופן יחסי ועל כן הם גם מזהמים פחות, אך עדיין רמת הזיהום שלהם עולה על זה של מאוורר רגיל.

ארבע, שימוש במאווררי תקרה הוא הרבה יותר אפקטיבי מאשר שימוש במאווררי קיר או מאווררי שולחן מהסיבה הפשוטה, האוויר יורד מלמעלה למטה, ומתפזר על פני כל החדר. הוא הרבה יותר עוצמתי מאשר מאווררים אחרים, בגלל גודל הכנפיים שלו, ולכן הוא מצנן את החדר בצורה הרבה יותר אפקטיבית.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורכת דין מומלצת לדיני עבודה
בכל הנוגע לעבוד ותחומי התעסוקה, חשוב לדעת כי אם הזכויות שלכם הופרו, או אם אתם זקוקים לייעוץ בתחום זה -...
קרא עוד »
יונ 28, 2018
אמן חושים לחתונה – כך תפתיעו את המשפחה והחברים שלכם!
היום המרגש בחייכם מתקרב בצעדי ענק, ואתם מתלבטים איזו אטרקציה מיוחדת ומפתיעה תוכל לשדרג את האווירה...
קרא עוד »
ינו 05, 2022
באילו תנאים כדאי לא לנסוע בקלנועית?
הקטנוע הוא אמצעי תחבורה פופולרי עבור אנשים רבים. הם זולים, קלים לשימוש וקל משקל מה שהופך אותם נוחים...
קרא עוד »
נוב 09, 2022