הילד מפונק? קנו לו מקרר לחדר!

מקרר קטן לחדר

במציאות הישראלית של המאה העשרים ואחת, פינוק היא בפירוש כבר מזמן לא מילה גסה. עם זאת, ייתכן שיש בה מן האתגר. למה בדיוק אנחנו מתכוונים במילה אתגר? ובכן, הכוונה היא לכך שבמציאות העכשווית, כבר לא כל כך פשוט למצוא דרכים בהן ניתן לפנק את בני הדור הצעיר, שכאילו נולדו לתוך עולם שכל כולו פינוק ונוחות.

אז אם לילד שלך יש כבר את קונסולת המשחק הכי עדכנית, אם החדר שלו מאובזר בכל הטוב שיש לעולם להציע ואם אתם בכל זאת מרגישים שמגיע לו קצת יותר, הרשו לנו להציע לפנק אותו במוצר מקורי אחד שיעשה אותו אפילו יותר מאושר – מקרר לחדר. אין הכוונה למקרר ביתי סטנדרטי אלא למקרר קטן וקומפקטי, דוגמת אלו שניתן למצוא בחדרי מלונות.

מקרר לחדר – אין פינוק גדול מזה

האמת היא שאין הרבה דברים מפנקים יותר ממקרר פרטי שכל כולו רק שלך ולא של אף אחד מבני הבית. מעבר לעובדה שמדובר על מכשיר חשמלי שלבטח יעורר קנאה בקרב החברים הקרובים ומעבר לכך שמדובר על יופי של דרך להישאר במיטה בשבת בבוקר, שכן אין צורך ללכת עד למטבח כדי לקחת כוס מים צוננים, הרי שמדובר ביופי של דרך להרחיב את המרחב העצמאי והאוטונומי של הילד שלכם.

לאורך כל הילדות ושנות ההתבגרות, מנסים הילדים האהובים שלנו להגדיר לעצמם את גבולות מרחב המחייה האישי ולפלס את דרכם העצמאית בעולם. מן הסתם מדובר במשימה קשה לביצוע, אפילו אם היא טבעית, כשגרים בבית ההורים וחוסים בצלם. אי לכך, אנחנו כהורים, צריכים לעשות כל שביכולתנו על מנת לעודד את העצמאות של ילדינו ולתרום להם במסע הארוך להגדרת העצמי.

בהקשר הזה אין נפלא יותר ממקרר פרטי שכל כולו סמל לעצמאות ולבגרות. למעשה יש אפילו משהו במקרר לחדר, שהופך את החדר למעין דירה קטנה וחמודה, הלא כך?

אז איזה מקרר לרכוש?

נכון לכתיבת שורות אלו ישנו מגוון רחב בצורה בלתי רגילה של מקררים קטנים שניתן לרכוש לחדרי ילדים ונוער, המגיעים במגוון צורות, גדלים ועיצובים. אנחנו סבורים כי זמן קצר לאחר שתתחילי להתעניין לעומק בתחום, תוכלי לבחור את הדגם המתאים ביותר עבור הקטן שלך. כך לדוגמה ישנם כיום מקררים קטנים המעוצבים ככדורגל, המתאימים כמו כפפה ליד לאוהדי המשחק הפופולארי, מקררים בעיצוב של פחיות משקה, בעיצוב רטרו נוסטלגי, מקררי מיני-בר ועוד.

האמת היא שאם אתם מעוניינים ללכת על בטוח, למה שלא פשוט תזמינו אותו לקחת חלק פעיל בקבלת ההחלטה בנוגע לסוג המקרר? אם אתם לא מעוניינים לוותר על אלמנט ההפתעה, באפשרותכם לבחור לו דגם מסוים ולוודא מראש שניתן להחליפו במקרה שלא ימצא חן. בהזדמנות זו נאחל לך המון בהצלחה ומי ייתן שלצד הפינוק יתפחו גם יכולות עצמאיות משמעותיות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החשיבות של עו"ד תאונות עבודה מומחה, במקרה של תאונת עבודה
לתאונות עבודה יכולות להיות השלכות פיזיות, רגשיות וכלכליות קשות על אנשים ובני משפחותיהם. כאשר...
קרא עוד »
יול 16, 2023
איך תבחרו שיש לאמבטיה
אם אתם מעצבים את חדר האמבטיה שבביתכם או אם אתם משפצים את חדר האבטיה הקיים שלכם, חשוב מאוד בטרם מתחילים...
קרא עוד »
יול 31, 2019
סכיני שף יפניות
לא יהיה מוגזם לומר שעם השנים, אנחנו נחשפים ליותר ויותר חנויות ומקומות שמוכרים מוצרים איכותיים לבישול...
קרא עוד »
פבר 21, 2018