חומר איטום לגג – אילו חומרים מומלצים לגג שלכם?

חומר איטום לגג
חומר איטום לגג

בימות הקיץ עוד טרם מגיע החורף, רבים ירצו לאטום את גג ביתם. באמצעות איטום איכותי, לא צפויות נזילות בימות החורף הפוגעות גם במבנה. כאן נכתוב על חומר איטום לגג – אילו חומרים מומלצים לגג שלכם?

חומרי איטום לגג

ישנם כמה וכמה חומרים אשר באמצעותם ניתן לאטום גגות. חשוב לפנות לחברה אשר עושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביות, היא זו שתקבע איזה חומר איטום לגג מתאים לכם, זאת בזכות ניסיון רב שנים.

סוגי חומרים לאיטום

סופר בילד – זהו חומר עבה לאיטום, עמיד וחזק, גם בימות הקיץ הוא איננו נשחק. באמצעותו ניתן לאטום חדרים לחים, מרפסות, קורות יסוד ועוד. הסופר בילד מבוסס על מים, אין כלל סכנה של הדלקות, ולא פחות חשוב הוא עמיד בכל תנאי מזג האוויר.

פולימר היברידי – זהו חומר איטום בצורת משחה. הפולימר ההיברידי איננו פוגע בסביבה, הוא גמיש מאוד בימות חורף קרים. בנוסף זהו חומר איטום אידאלי לסדקים. ניתן לאטום באמצעותו גגות העשויים מחומרי גלם שונים.

מריסיל 250 – חומר בידוד מומלץ, מגיע בצורת נוזל, קל מאוד לאטום את הגגות באמצעותו זאת בשל חומרי הגלם ממנו הוא עשוי. מריסיל 250 הינו גמיש, ועמיד גם כאשר תנאי האיטום הינם קשים.

מריסיל 250 אקווה –מגיע בצורת נוזל. הוא גמיש בזמן שהטמפרטורה בחוץ היא נמוכה, ודוחה מים בצורה מושלמת. נחשב לחזק מאוד, עמיד למשך זמן ארוך, מאפשרת אידוי מים בגג. חומר איטום זה מתאים לאיטום גגות, סדקים, גגות ביניים, גגות עם יריעות ביטומניות ועוד.

וישנם עוד חומרי איטום נוספים. פנו לחברה מובילה בתחום האיטום וקבלו ייעוץ ראשוני. הם כבר ידעו מהו חומר האיטום המתאים לכם ביותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התקפי זעם בקרב ילדים
מחקר שנערך לאחרונה גילה שכעס גובר אצל ילדים אינו תופעה חדשה. יותר נכון, זה תמיד היה שם. אבל עכשיו, זה...
קרא עוד »
יול 10, 2022
דלתות פנים אלומיניום
דלת מומלצת להתקנה כשאתם צריכים לבחור דלת פנימית להתקנה בחרו דלתות פנים אלומיניום כי הן בעלות...
קרא עוד »
נוב 04, 2019
באיזה מקרים תוכלו לפנות לעורך דין ביטוח לאומי?
כאשר עוסקים בענייני ביטוח לאומי בישראל, יכול להועיל להיעזר בעורך דין ביטוח לאומי. מקצוענים משפטיים...
קרא עוד »
יונ 30, 2023