כיצד נקבעת העלות של חידוש אמבטיות?

חידוש אמבטיות

אחד החדרים החשובים ביותר בבית הוא ללא ספק חדר הרחצה. בחדר הרחצה אנו שוטפים מעצמנו את כל טרדות היום, מתרעננים ומטהרים לקראת יום חדש. השמירה על ההיגיינה והסניטריות הן פעולות חיוניות ובסיסיות לאורח חיים נורמטיבי ותקין. יתרה מכך, זמן הרחצה באמבטיה עשוי להיות מרגוע לגוף ולנפש. (דמיינו אתכם שוהים באמבטיית קצף חמימה ומפנקת, קוראים ספר ושותים מכוס יין לצלילי רשימת ההשמעה האהובה עליכם) אך מה קורה כאשר האמבטיה האהובה שלכם באה בימים?

חידוש אמבטיות

זה לא נעים לראות אמבטיה סדוקה

הזמן נותן את אותותיו בכל. גם האמבטיה, בדומה לכל תהליך טבעי בעולם, נשחקת, מתבלה ו"מזדקנת". לנגד עיניכם עומדות שתי אפשרויות מתקבלות על הדעת – רכישת אמבטיה חדשה או חידוש האמבטיה הקיימת. הבה נסקור את האפשרויות יחדיו.

רכישת אמבטיה חדשה תדרוש מכם לפרק את האמבטיה הקיימת באמצעות ניתוץ האריחים. סביר להניח שכבר הבנתם כי מדובר בהליך יקר וארוך.

אפשרות אחרת ומקובלת במקרה שבו דיירי הבית מעוניינים להוזיל את העלויות ולקצר את התהליכים הוא חידוש האמבטיה. חידוש האמבטיה מתחלק לשתי אפשרויות, כשללא ספק עלויותיהן ידידותיות יותר לכיס. העלות של חידוש האמבטיה נקבעת בהתאם למצבה הקיים של האמבטיה ולסוג טיפול החידוש הנבחר.

מחדשים את האמבטיה

האחת, היא האפשרות לצפות את אמבטיית האקריל או היציקה כפי שניתן לעשות דרך מלך האמבטיות. אמבטיה אקרילית היא אמבטיה עשויה מיציקת אקריל דקרה, שניתנת לחידוש מהיר במקרה של שברים או סדקים. גם את אמבטיית חידוש האמבטיה נעשה באמצעות ליטוש השבר או הסדק והדבקתן של מספר שכבות ציפוי. התוצאה הסופית היא ציפוי אחיד וחלק, עמיד בפני החלקה, הצהבה וחומרי ניקיון. עלות תהליך הציפוי נעה בין 700 ל-1000 ₪. במקרה שבו ישנם סדקים רבים, העלות עשויה להיות מעט גבוהה יותר. ניתנת אחריות על הציפוי למשך 4-5 שנים.

האפשרות האחרת היא הלבשת אמבטיה. במקרה שבו האמבטיה החלידה, ציפוי האמבטיה לא יוביל לאפקט הרצוי. בדרך כלל מדובר באמבטיית פח המצופה אמייל. כשפח האמייל נשרט או נסדק, קיימת סכנת חלודה בשל מגע הפח עם המים. במקרה זה, ישנה האפשרות להלביש אמבטיית אקריל חדשה וקטנה יותר בתוך האמבטיה הקיימת בתהליך מהיר ואיכותי. עלות התהליך נעה בין 1500-2000 ₪ והאחריות הניתנת היא למשך 5 שנים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיגונית
המיגונית היא מבנה בטון מוגן המשמש כמקום מחסה לאנשים הנמצאים ברחוב, בגני שעשועים ומרכזי קניות, בעת...
קרא עוד »
ספט 05, 2018
דרושים נוער בסיכון – לכולם מגיע הסיכוי לפרוץ
הביטוי "נוער בסיכון" מתאר נערים ונערות אשר מתגוררים בפנימיות מפני ששהייה בבית יוצרת להם סיכון...
קרא עוד »
מרץ 31, 2019
כל הסיבות לקנות ארון נעליים חדש
למרות הסברה הרווחת שבעיקר נשים אוהבות נעליים, בפועל זה לא מדויק כי יש גם לא מעט גברים שיש להם הרבה...
קרא עוד »
אפר 24, 2017