5 שואבי אבק מומלצים

שואבי אבק מומלצים
שואבי אבק מומלצים

הגיע הזמן להודות באמת, אנו דור של מפונקים, דור שכבר אינו מסכים להחזיק בבית מטאטא רגיל, ואם ניתן להזמין פעם בשבוע מנקה, הרי שבכלל מדובר באופציה ראויה. האם זהו מצב רע? כלל לא, אין שום בושה שהתרגלנו לטוב, כמובן כל עוד אנו יודעים לפעול כשצריך, ואכן העידן הנוכחי לימד אותנו לעבוד פחות ולהפיק יותר, לפחות בכול הנוגע לניהול הבית, כך שלצד מייבש כביסה ומדיח כלים, יש כוכב חדש בזירה – שואב אבק, ופה ננסה לעשות מעט סדר, להבין מהם חמשת הדגמים היותר מומלצים. 

Jimmy דגם JV51

שואב אבק אלחוטי נטען מדגם Jimmy דגם JV51 אומנם אינו הכי חזק או מחוכם בקטגוריה, אך הוא כן יחסית זול ובתמורה עושה עבודה נהדרת. הוא מצוי תחת ההגדרה של שואב אבק אלחוטי בעל סוללה נשלפת, כך שסך ההתנהלות מולו הרבה יותר פשוטה ונוחה, ואף הסוללה מספקת כ45 דקת עבודה. כמו כן, עוצמת המנוע נחשבת איכותית – עובדה שמאפשרת לשאוב באופן יסודי הן פריטים גדולים והן פריטים קטנים. בנוסף, שואב זה מכיל פטנט טורנדו והוא כולל מסנן ייעודי שמסייע לטפל בקרדית האבק. מה עוד? השואב קל משקל, מעוצב באופן ארגונומי, נוח לאחסון ומגיע עם ערכת אביזרים משלימה.

Morphy Richards Supervac Deluxe

שואב זה נחשב אומנם בסיסי, אך הוא מכיל מספר יתרונות חשובים. כך למשל ראוי לציין שהשואב מסוגל לשאוב כשעה באופן רציף, מכיל 3 רמות, נטען כ4 שעות, מכיל מוט מתקפל שמסייע להגיע בקלות מתחת לספות ואף המיכל שלו אידאלי – בעל נפח של 500 מיליליטר (שאינו מצריך פירוק). כמו כן, דגם זה מכיל ראשיים ייעודיים, הן עבור פינות והן עבור ספות, כאשר חשוב להוסיף שהמחיר אינו נחשב יקר.

Dyson V10

אין לדבר על החמישייה הפותחת מבלי להזכיר את השואב המדובר ביותר, את השואב מבית דייסון V10. מדובר במיכל יחסית גדול, במנוע מאוד איכותי (מיק כ125 סל"ד) ואף בחיי סוללה שמחזיקים מעמד כשעה (אם כי במצב טורבו תזכו לנקות רק כ8 דקות). כמו כן, הוא אינו מאוד כבד והוא מאפשר לשאוב כהלכה כל מה שרק תרצו – את הרכב, השטיח והספה.

LG HOM-BOT VR6462LV

דגם זה של שואב רובוטי מסתמך על 44 חיישנים ועל שתי מצלמות, כך שחוויית הניקוי והמיפוי אידאלית. כמו כן, חשוב לציין שהדגם נחשב שקט, משמע ניתן לראות טלוויזיה (או אפילו לעבוד מהבית) בזמן שהרובוט עושה את עבודתו נאמנה (ובשקט). בנוסף, הדגם נחשב יחסית נמוך (רק ככ8.9 ס"מ), עובדה שמאפשרת לנקות מתחת להרבה יותר רהיטים (מבלי שנצטרך להתכופף), והסוללה נחשבת מאוד איכותית. מה עוד? תא האשפה נחשב גדול ואפילו ספה הוא יודע לנקות היטב (מבלי ליפול).

שואבי אבק מומלצים

שואב אבק ALLERGY MHEAD DC52

סוג זה אומנם אינו אלחוטי, אך הוא ללא ספק מציע ליגה אחרת: הוא היחיד שאינו מצריך תחזוקה של המסנן, מושתת על הטכנולוגיה מבית דייסון, מעניק 54 ציקלונים מאוד יעילים (שבין היתר כוללים קצוות רוטטים שמסייעים בשאיבת חלקיקים מיקרוסקופיים) ועוצמת השאיבה אינה נפגמת עקב שטיפת או החלפת המסננים. כמו כן, שואב זה מכיל טכנולוגיית כדור, כזו שמסייעת להסתובב על הציר בקלות יתרה ובסך הכול מדובר ביכולת הסרת לכלוך מאוד יעילה, כאשר היתרון היחסי טמון בעובדה שאין מגבלת זמן, וזאת כי המכשיר מחובר כל הזמן לחשמל.

בוחרים ושואבים

לאחר שבחנו סוגים מובילים – כאלו שהם נטענים, בעל סוללה נשלפת, בעלי כבל, רובוטיים, אלחוטיים וכדומה, נעבור לחדד שתמיד יש להבין מהו הצורך, מהו ההיצע, מהו היתרון היחסי ומיהם המתחרים. בחירה מושכלת ושאיבה נעימה!

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להתגבר על החשש להפקיד את ילדכם אצל בייביסיטר?
להכניס אדם זר לביתנו כאשר אנו לא בבית היא לא משימה קלה, אולם כאשר מדובר בעוזרת בית או בגנן המגיעים...
קרא עוד »
פבר 05, 2017
אמן חושים לאירוע עסקי – כך תוכלו להרשים את המשקיעים
אמן חושים הוא מי שיוצר "חוויה" בצורה של אירוע חושי. המטרה של אירוע חושי היא להפעיל ולעורר את החושים על...
קרא עוד »
מרץ 09, 2023
עורך דין מקרקעין בקריות-בדיקה והערכת נכס
עומדים לקראת השלמתה של עסקת נדל"ן הכוללת רכישת קרקע או נכס בנוי? זה הזמן לדעת הכול על שירותיו של עורך...
קרא עוד »
ספט 20, 2016