כסא ראטן

טיפים לעיצוב הבית

 

כמעט בכל בית, יש לפחות כיסא אחד שהוא מיוחד, כסא מרופד עליו אפשר לשבת בנוח, בין אם זה מול הטלוויזיה, במרפסת או אפילו בגינה. זה כיסא עם משענת לידיים, כיסא שאפשר בו בשלווה, עד שנרדמים. ברוב הבתים בו יש כיסא כזה, קוראים לו כסא ראטן.

כסא ראטן הוא כאמור כזה שעשוי מחלקים מרופדים, בין אם זה במושב ובין אם זה במשענת, הוא מעניק תמיכה מלאה לגב, וכן לידיים מאחר ויש לו משענת נוחה עליה אפשר לשים את הידיים בצורה בטוחה. הכסא מגיע הן בעץ, קש, וכן באלומיניום, וכל זה בעיצובים שונים ומרשימים. חשוב לציין, שבמקרים רבים ניתן להסיר את הריפוד מהכיסא, לרחוץ אותו ולאחר מכן להחזיר אותו לכיסא.

השימוש בכסא ראטן, כאמור, מתבצע לצרכים שונים, החל מצפייה בטלוויזיה, קריאת ספר, שיחה עם אנשים אחרים בחדר, ארוחת בוקר וכל דבר אחר. מן הסתם, השימוש בכסא תלוי בצורך ובמיקום שבוחרים למקם אותו בבית.

לפני שנציע מגוון דוגמאות לכסא ראטן, דוגמאות שאתם יכולים לראות בקטלוגים ולרכוש אחד מהם, חשוב להבהיר, ישנם כסאות ראטן עם משענות לידיים ויש כאלה שמגיעים ללא משענות לידיים. אם מחליטים לבחור כסא עם משענת לידיים, יש לקחת בחשבון שהן מגבילות במידה מסוימת את האפשרות לשבת בצורה חופשית, וכן לא כל אחד יכול לשבת על הכסא, זה תלוי במבנה הגוף שלו. לעומת זאת כסאות ללא משענת לידיים, יכולות להיות הרבה יותר נוחות לשימוש עבורם.

דוגמאות של כסאות ראטןדירות יוקרה

כפי שציינו אנחנו יכולים למצוא מגוון דוגמאות של כסאות אשר יכולים להתאים לבית, לגינה וכן למשרד. אנחנו נציג בפניכם דוגמאות מובחרות על מנת שתוכלו לבחור מביניהן את הכיסא המועדף עליכם.

כסא ראטן מקש – כסא עשוי כולו קש קשיח, הוא מגיע גם בצורה צרה וגם בצורה רחבה, בשני המקרים מדובר על כסאות עם משענת לידיים. כסאות אלו מגיעים בשלל צבעים, כהים ובהירים.

כסא אלומיניום – ניתן למצוא כסאות אלומיניום אשר כוללים רגליים עומדות או מצטלבות, ניתן למצוא כסאות אלומיניום שניתן לסגור ולפתוח אותן וכן כסאות בצורה אחידה.

כסאות מרופדים – מדובר על כסאות עם משענת ומושב מרופדים, כמו שציינו ניתן להסיר את הריפוד לצורך ניקוי. כסאות מרופדים יכולים להיות עשויים מעץ, קש, אלומיניום וכן חומרים אחרים.

כסא עץ – מדובר על כסא עשוי עץ מלא, נותן תחושה מכובדת ובעל מראה מרשים, במקרים מסוימים הוא מגיע עם ריפוד בחלקו התחתון ובחלקו העליון, אך אפשר למצוא כסאות כאלה גם ללא ריפוד. כסא זה מתאים גם לצורך ישיבה עם חברים וגם לצורך ישיבה מול שולחן עבודה.

מבחינת הצורה של הכסאות, הרי שלצד כסאות מרובעים, אנחנו יכולים למצוא כסאות מעוגלים וכן כסאות בצורת אגס, כמו כן אנחנו יכולים למצוא עם משענת גב ארוכה וקצרה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת חלופות למוצרי טיפול על בסיס שמן
האם אתה מחפש חלופות למוצרי טיפול מסורתיים על בסיס שמן ועל בסיס שמן? התעמקות בתחום הטיפול במשטח פותחת...
קרא עוד »
מרץ 25, 2024
כסא הנקה – למה חשוב להשקיע בו?
תינוק חדש במשפחה. ההתרגשות גדולה וגם סדר היום עבר שינוי רציני. מעתה את מוצאת את עצמך טרודה ראשך ורובך...
קרא עוד »
מרץ 04, 2020
איך בוחרים עורך דין פלילי
צריכים עורך דין פלילי ואין לכם מושג איך הוא יכול לסייע לכם בפועל? אולי לפני שאתם בוחרים עורך דין...
קרא עוד »
יונ 21, 2017