מזגן שקט

מזגנים

כאשר אנו רוכשים מזגן, אנו מעוניינים כי הוא יהיה בטכנולוגיה חדשנית, שיהיה מעוצב וישתלב היטב עם שאר האלמנטים בחלל וכן, כולנו מעוניינים כי המזגן שנרכוש יהיה מזגן שקט. את עוצמת רעש המזגן, מודדים על פי דציבלים והוא מתייחס לשתי יחידות החיצונית והפנימית. כשאר מדובר ביחידה החיצונית של המזגן, לא כדאי כי היחידה תהווה מטרד לשכנים וכן לבני הבית. על היחידה החיצונית, ישנה תווית שמציינת את עוצמת הרעש המתקבלת ממרחקים שונים. בכל מזגן, חייבת להיות תווית שמעידה על יעילות צריכת החשמל של המזגן. הדרגה החסכונית ביותר, הינה דרגת A. ישנם מזגנים ידועים בפעילות השקטה שלהם, כגון מזגן אינוונטר.

רעש גבוה יותר בתפוקת גבוהה של מזגן

יש לציין כי מזגנים עיליים, מגיעים בתצורה המורכבת מזוג יחידות- המאייד הפנימי והמדחס החיצוני. עליהם להיות שקטים דיים, בכדי שלא יפריעו לכם או לשכנים שלכם. ככל שתפוקת המזגן עולה, כך הוא ירעיש יותר. יש לציין, כי מזגן שקט הוא כזה שמידת הרעש שלו היא 35 דציבל, אך ישנם מזגנים שהם אפילו שקטים יותר ולכן יש לבדוק נתונים אלה לפני רכישתם. ידוע כי מזגנים מסוג אינוונטר הם בעלי יתרונות רבים ולא רק מבחינת צריכת האנרגיה הזולה שלהם, כי אם בפעילות השקטה שלהם.

בחירת מזגנים תעשייתיים שקטים

תמיד כולם סבורים כי מזגנים תעשייתיים הם מוצרים שזוללים חשמל וכן הם מהווים גורם מרכזי לרעש. הטכנולוגיה החדשה, יצרה דור משופר ומתקדם של מזגנים תעשייתיים הנחשבים לחסכוניים יחסית, מנקודת צריכת החשמל וכן הם מזגנים בעלי פעולה שקטה במיוחד. גם בהשוואה לדגמים ישנים יותר של מזגנים תעשייתיים ולא למזגנים ביתיים, יש לשים לב כי הבחירה של מזגן שקט לא באה על חשבון תפוקת המזגן.

כדאי לבצע סקר שוק ולבדוק היטב, אילו מותגים של מזגנים נחשבים לחסכוניים ושקטים. יש לוודא לגבי האחריות שמעניקה החברה שממנה תרכשו את המזגן. גם מבחינת חלקי החילוף של המזגן, כדאי לוודא כי הן  זמינים והחברה שממנה תרכשו את המזגן, תעניק לכם שירות תיקונים אמין ובזמינות גבוהה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדרך היעילה לטיפול בנחירות
השימוש במכשירים לטיפול בנחירות נמצא בעלייה. מכשירים אלו משמשים להפחתת הנחירות ולמניעת...
קרא עוד »
פבר 18, 2023
עורך דין הגירה
עורך דין הגירה הוא עורך דין המתמחה בדיני הגירה. הם נקראים גם עורך דין הגירה, או עורך דין הגירה...
קרא עוד »
אוק 07, 2022
מדוע החלפת מסך לאייפון 7 נחשבת מורכבת יותר מדגמים קודמים
אייפון 7 הוא אחד מהניידים המתקדמים שיש והוא המכשיר העשירי בסדרת אייפונים של חברת אפל העולמית. אייפון...
קרא עוד »
יול 30, 2018