אביזרים להכנת פיצה

נהנים לאפות בבית פיצות? אפייה של פיצה ביתית תהיה פעילות מגבשת ומהנה לכל המשפחה. ילדים בכל הגילאים נהנים להשתתף בהכנת הפיצה החל מלישת הבצק ועד הכנת הרוטב והרכבת הפיצה. מסתבכים עם הכנת הפיצה הביתית? רוצים ליהנות יותר מהחוויה והתוצאה? תשמחו לגלות שבעזרת כמה אביזרים להכנת פיצה ביתית תרגישו כמו בפיצרייה. 

מרדה להכנסת הפיצה לתנור לוהט

אם יש לכם בבית טאבון לאפיית פיצות סביר להניח שיש לכם כבר מרדה מתאים. אלו שאופים את הפיצה בתנור ביתי מתבקשים לחמם אותו היטב לטמפרטורה מקסימלית ולהוסיף אבן אוגרת חום. אם אין לכם אבן פיצה תכניסו אל התנור הלוהט תבנית תנור ואל התבנית הלוהטת תעבירו את הפיצה בעזרת המרדה (משוט פיצה). 

גלגל חיתוך פיצה

בכל רשימת אביזרים להכנת פיצה נמצא את גלגל החיתוך. הפיצה יצאה מהחנות לוהטת ואתם לא יכולים לחכות אפילו רגע אחד נוסף. ניסיונות לחיתוך של הפיצה החמה עם סכין יסתיימו במפח נפש. רק גלגל חיתוך איכותי יצליח לחתוך את הפיצה הלוהטת למשולשים מבלי למעוך את הגבינה. אם אין לכם עדיין גלגל חיתוך פיצה השתמשו במספריים. 

אביזרים להכנת פיצה בתנור אפייה ביתי

תבנית ייעודית להכנת פיצה צפויה לשדרג באופן משמעותי גם את החוויה וגם את הטעם. עם תבנית פיצה ביתית תבטיחו לעצמכם צורה סימטרית עגולה. אתם בוחרים בין תבנית אפייה עם שוליים לבין רשת אלומיניום. כדאי לבחור בתבנית עם חורים שמוליכה חום בצורה הטובה ביותר ומבטיחה מאפה פריך. מחירים של תבניות לפיצה נקבעים על פי חומר הגלם והמידה. 

רשת צינון לפיצה ביתית

קירור נכון של הפיצה לאחר צאתה מהתנור הלוהט הוא הסוד לבצק פריך. רשת צינון מבטיחה שהחלק התחתון לא יתרכך מהאדים. מכינים הרבה פיצות? היכנסו לאתר של מוצרי אפייה והזמינו מראש רשת צינון עם 4 קומות. רשת הצינון מתאימה גם לעוגיות ושאר מאפים ביתיים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השלמת תואר ראשון בחינוך – תשנו מסלול
השלמת תואר ראשון בחינוך היא הישג משמעותי הפותח דלתות למגוון רחב של הזדמנויות קריירה בתחום החינוך....
קרא עוד »
פבר 23, 2023
מדוע לעשות שיעורי עזר במתמטיקה?
  [caption id="attachment_2134" align="alignleft" width="284"] מורה פרטי למתמטיקה יחבר את הילדים שלכם לתחומים המובילים...
קרא עוד »
נוב 23, 2016
חומרי בנייה ידידותיים לסביבה – נעים להכיר
בנוף הדינמי של בנייה בת-קיימא, שינוי עמוק לעבר חומרי בנייה ידידותיים לסביבה התגלה כסימן היכר מגדיר של...
קרא עוד »
אוג 09, 2023