האם משתלם לבצע חידוש מטבחים?

יש מקרים שבהם אנחנו מעוניינים לחדש את הבית שלנו או אם נכנסנו לבית חדש ובא לנו לשדרג ולחדש אותו כדי שהאווירה תהיה נעימה יותר. אחד המקומות בבית שאנשים הכי אוהבים לשדרג ולחדש הוא המטבח. המטבח הוא אחד האזורים השימושיים בבית הישראלי וגם סובל מבלאי מוגבר ולכן מטבחים רבים נוטים להתיישן מהר. 

במקרה כזה שאתם רוצים להתחדש ולשדרג את המטבח, עומדות בפניכם אפשרויות שונות – או להחליף לגמרי את המטבח הקיים שלכם ולהחליף אותו במטבח חדש לחלוטין, או לבצע חידוש מטבחים, כלומר להשאיר את המטבח הקיים, אך בשיטות שונות ניתן לשדרג אותו ולחדש אותו כך מבלי להחליף למטבח חדש. 

כאשר מציגים לאנשים שרוצים לשדרג את המטבח שלהם את שני האפשרויות הם מתלבטים, מכיוון שהחלפה של מטבח חדש לגמרי יכולה להיות דבר שדי מפתה לעשות, כי מי לא אוהב דברים חדשים לגמרי. אך כאשר הם שומעים את העלויות של החלפת מטבח למטבח חדש לגמרי לעומת חידוש מטבח ובעיקר כשהם רואים איך נראים מטבחים שעברו חידוש, זה גורם להם להרהר לגבי האפשרות שהם חשבו עליה וחושבים שאולי למעשה כדאי יותר לבצע חידוש למטבח משום שכשבודקים את הנתונים מתברר שהרבה יותר משתלם לבצע חידוש מטבחים לעומת החלפה למטבח חדש.

למה זה משתלם יותר לחדש את המטבח?

כאשר אנחנו מעוניינים להחליף לגמרי את המטבח, אנחנו קודם מדברים על עבודה מורכבת יותר שנמשכת יותר זמן. עבודה מורכבת וארוכה פירושה גם עבודה יקרה. צריך לפרק לחלוטין את כל ארונות המטבח, לפרק את הקרמיקה, לפנות את כל המטבח כך שהוא לא יהיה שמיש במשך כל זמן השיפוץ וההחלפה. החלפת המטבח דורשת שיפוץ מכיוון שצריך לטפל ולתקן את הסימנים שהותירה הסרת הקרמיקה והארונות מהקיר. בנוסף צריך לבצע מדידות, לעתים ייצור במיוחד של המטבח לפי המידות ועוד. כל זה יכול להיות עניין מאוד יקר וגם לא נוח כאשר יש אלטרנטיבה והיא חידוש של המטבח שבסופו התוצאה יכולה להיראות ממש כמו מטבח חדש, רק הרבה יותר זול. כדאי לקרוא מידע נוסף בנושא מטבחים זולים באתר NEWKIT, כדי לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע להחלפה או חידוש של מטבח.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחנה קיץ לילדים ונוער
אחת האטרקציות המדוברות ביותר בחופש הגדול בעבור ילדים ונוער היא השהות במחנה קיץ. לצד משחקים, חוגים...
קרא עוד »
ינו 16, 2019
איך בוחרים ארונות נעליים?
בעבר נהוג היה לשייך את האהבה והתשוקה הרבה לנעליים לנשים בלבד. כיום, זה לא שנשים פחות אוהבות נעליים,...
קרא עוד »
אוק 06, 2020
איפה אפשר לעשות קורס קייט סרפינג באזור נתניה?
אם אתם חובבי ספורט אקסטרים ואוהבים את השילוב של פעילות ספורטיבית וים, וודאי יצא לכם להיכנס לתחום...
קרא עוד »
מרץ 03, 2019