המלצות על סטודיו לעיצוב פנים איפה אפשר לראות?

סטודיו לעיצוב פנים

הישראלים כבר לא מסתפקים יורת בעיצוב פנים עצמי של הדירות שלהם וככל שרמת הבנייה בארץ הולכת ומשתפרת אפשר לראות יותר השקעה בעיצוב פנים מקצועי. עם זאת, ההתלבטויות הרבות בין אנשי המקצוע הרבים שיש בשטח מקשות על אנשים למצוא או להחליט מי מתאים להם יותר. בדרך כלל, החשש הוא שהשמות החמים שמככבים גם בכתבות במגזינים ובאתרים שונים הם גם יקרים מכדי שיוכלו להרשות לעצמם. מצד שני, אם יוכלו לשכור מעצב פנים החשש הוא שמחיר נוח לא יניב להם את התוצאה היפה והאסתטית שהם רוצים לראות אצלם כמו באותם אתרים.

סטודיו לעיצוב פנים

 

מהיכן להשיג המלצות חמות?

במדיה החברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם ואפילו רשתות כמו פינטרסט, אנחנו כבר יודעים שבעלי מקצוע בתחומי העיצוב הוויזואליים כל כך מצליחים למצוא לקוחות כמונו. אנחנו מחפשים אותם שם כי הם כבר יודעים לפרסם את עצמם בעזרת העבודות שהם שמצלמים ומעלים באישור הלקוחות ואנחנו יכולים להתרשם מתיק העבודות הזה עוד לפני ששמענו את שמם. כלומר, שיטוט במדיה החברתית יכול לסייע לנו למצוא מעצבי פנים שונים שניצור אתם קשר. זאת, כמובן, אם לא הזדמן לכם לראות עבודות מרשימות כאלה שנתקלתם בהם בביקורים בבתים של אחרים וביקשתם את שם המעצב.

 

בקשה להמלצות

אם יש לכם חברים ובני משפחה שכבר נעזרו במעצבי פנים תוכלו לבקש המלצת מפורטות על המעצבים שבהם נעזרו. אם לא, באותה מדיה חברתית יש גם קבוצות ופורומים שבהם אפשר לבקש המלצות מאנשים שהתנסו בעבודה עם אותם מעצבים. בהזדמנות זו תוכלו גם לשאול אותם על חוויית העבודה אתם והאם היו קשובים לבקשות ולצרכים שלכם, ובכלל מהי הגישה שלהם לעבודה עם לקוחות ולעיצוב הבית.

 

לחפש בגוגל ולמצוא פנינים

גוגל אמנם מקפיץ קדימה בעלי מקצוע שמשלמים על הפרסום שלהם, אבל תשמחו לגלות שען קצת סבלנות תוכלו לחפש בכל רשימת התוצאות ולמצוא את בעלי המקצוע שטעמם ועבודתם מתאימים לטעם שלכם. תוכלו לראות ברוב המקרים תיק עבודות באתר שלהם וכך תוכלו להתרשם עוד לפני שתתקשרו לשאול מחירים ואם זה מתאים לכם.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרי האכלה מומלצים לתינוק חדש
יש לכם תינוק חדש?! איזה כיף! כעת אתם הורים גאים לתינוק חמוד שמנמן וכזה שאי אפשר להסיר ממנו את המבט. ובכל...
קרא עוד »
אוג 06, 2019
חלונות נגד ירי
בישראל ישנם כמה מקרים בהם צריך חלונות נגד ירי, לרוב על רקע ביטחוני ופלילי. הישראלים ידועים כמאמינים...
קרא עוד »
אוק 29, 2018
הסרת שיער – איך זה עובד?
היום כמעט ולא ניתן למצוא אנשים שלא מסירים שיער מיותר מהגוף שלהם. כמובן שלכל אחד יש את העקרונות...
קרא עוד »
מרץ 20, 2019