איך להתאים מטבח לסגנון החיים של המשפחה

מטבח כפרי

כל בית נושא את האופי האישי שלו, לכן לעולם עיצוב של בית אחד לא יכול להיות דומה לעיצוב של בית אחר, למרות שכביכול שני אלה מעוצבים ומתוכננים לפי אלמנטים של בית מודרני או בית בעל עיצוב יוקרתי אלגנטי. מעבר לעובדה כי מידות של בית אחד אינן דומות למידות של בית אחר, העיצוב הוא זה שיכול להפריד לחלוטין בין שת דירות שמעוצבות מבחינה אדריכלית בצורה דומה לגמרי בעזרת עיצוב פנים שמאפשר לכל חלק של הבית לקבל אל עצמו את האופי של דיירי הבית עם התאמה מושלמת אל הצרכים המאוד ספציפיים של כל אחד ואחד מאלה.

כך גם עבור עיצוב של מטבח שהוא גולת הכותרת של הבתים המודרניים, אליהם מתנקזים כל דיירי הבית לקצת זמן משותף יחדיו רגע לפני שיוצאים אל העיסוקים היומיומיים הקבועים והמשתנים. עיצוב של מטבח יכול להיות בכל מיני סגנונות, והבחירה של הסגנון צריכה להתבצע גם לפי הטעם האישי וגם לפי הצרכים של דיירי הבית עבור אזור חשוב מעין זה של הבית..

הכפר זה כאן בבית- מטבח כפרי קלאסי

את המאפיינים של המטבח הכפרי שואבים מעצבים מן המראה של מטבחים שפזורים להם ברחבי האזורים הכפריים של פרובאנס בצרפת וטוסקנה האיטלקית ומכאן גם המראה הייחודי של כל אחד מאלה שאולי מתהדרים בעיצוב כפרי, אבל כל אחד מהם מקבל אל עצמו קווים מאוד ספציפיים אשר מגיעים מאזורים אלה ומגדירים את המטבח שאותו מעצבים מטבח פרובאנס או מטבח כפרי טוסקני.

מכיוון שמטבח זה מאופיין במימדים ארוכי יריעה כדאי לתכנן מבטח מסוג כזה עבור חלל נדיב מבחינת המידות שלו, בצורה יחסית כמובן, כך יבוא לידי ביטוי האפקט של עיצוב זה בצורה הכי נכונה. אם מדובר במשפחה שמאוד אוהבת את המראה החמים שמקנה עיצוב שכזה הרי שבחירה מעין זו היא טבעית לגמרי עבורם שכן מטבח כפרי קלאסי כולל שימוש נרחב באלמנטים של אבן ועץ יחד עם שימוש בצבעים של אדמה ושל תבלינים. לכן די מתבקש לראות כי מבטח מעין זה יגיע עם גוונים של חום, צהוב וכתום כאשר כל אדם יכול לבחור עד כמה דומיננטיים כל אלה יהיו במטבח האישי שלו.

מטבח מודרני קלאסי

מטבח כפריהסגנון שצובר פופולאריות רבה בקרב בעלי דירות בשל העובדה כי מבטח מעין זה אינו חייב לבוא עם הצהרות אופנתיות שבאות וחולפות בצורה תדירה עבור חלק של זה הבית, אלא יכולים להישאר עם העיצוב העכשווי הזה שיכול להימשך אל עבר שנים רבות ללא כל בעיה של התאמה לתקופה ארוכה בה העיצוב המודרני אומר את דברו בכל רחבי הבית כולו, בכל רחבי העולם.

כך כל בעל בית אינו מרגיש כי העיצוב של המטבח כבר פאסה ויש להשקיע מחדש סכום ניכר של כסף עבור העיצוב הבא בתור. עיצוב מעין זה מתאים במיוחד עבור אנשים שאוהבים מטבח בעל קווים ישרים ונקיים, כאלה שיכולים להישאר באווה הצורה במשך שנים ארוכות ללא שינוי. האווירה אינה חייבת להיות קרה אלא אם מדובר בעיצוב מודרני אורבאני שאף אותו ניתן לרכך במעט על ידי הוספה של אלמנטים בצבעים חמים יותר שמעדנים את המראה של גווני בטון, נירוסטה ומוצרי חשמל בעלי עיצוב דומה. מתאים ביותר לאנשים שאוהבים את המראה העכשווי ואת השימוש המאוד נוח בכל אזורי המטבח השונים שמגיעים עם שלל של שכלולים שהופכים את החיים המודרניים לכל מה שהם למעשה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חלבונים ואבקות: המדריך האצור לניווט בים המשלים לפני שאתה צולל פנימה
בעולם שמתעדף יותר ויותר בריאות ורווחה, אבקת חלבון התגלתה כיותר ממוצר נישה עבור חובבי חדר כושר. קבלתו...
קרא עוד »
ספט 19, 2023
פינוי דייר – לא להבהל, יש פיתרון קל ומהיר
אם יש בבעלותכם נכס והדיירים הגרים בו אינם משלמים את השכירות או את תשלומי המיסים, או החלק היותר גרוע –...
קרא עוד »
אוג 30, 2019
איך לבחור ספא זוגי רומנטי?
ישנם אתרי ספא רומנטיים רבים ברחבי העולם שמתאימים לזוגות. להלן חלק מהגורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת...
קרא עוד »
פבר 19, 2023