ידיות לארונות מטבח – לחדש את הארונות

ישנם סוגים רבים של ידיות לארונות מטבח, אשר ניתן לסווג לסוגים שונים כגון דגמים לשליפה, עם קיפול והזזה. הדברים הבאים יעזרו לכם להחליט איך כדאי לחדש. 

הכירו את הסוגים של ידיות וצירים

ארון מטבח הוא רהיט או ארון המותקן במטבח. הוא משמש לאחסון וסידור מזון, מכשירי חשמל וכלי בישול. ישנם שני סוגים של ידיות לארונות – נשלפים וגם בהחלקה החוצה. סוגי ידיות לארונות מטבח בשילוב צירים:

  1. ידיות נשלפות: אלו הן סוג הידיות הנפוץ ביותר שנמצא במטבחים. הם עשויים בדרך כלל עם חוט מתכת דק שניתן לשלוף מדלתות הארון כאשר הם נפתחים.
  2. ידיות מתקפלות: לידיות מתקפלות יש חוט מתכת דק שמקופל פנימה ולאחר מכן נדחף לאחור אל דלת הארון כשהיא סגורה. הידית המתקפלת נוחה יותר לשימוש מאשר ידית נשלפת מכיוון שהיא תופסת פחות מקום וניתן להשתמש בה עם כל סוג של דלתות ארונות.
  3. ידיות הזזה: ידיות מסוג זה מחליקות לאורך קצה דלת הארון כאשר היא נפתחת או סגורה. הם תופסים פחות מקום מאשר סוגים אחרים של ידיות לארונות מטבח מכיוון שאין צורך בחוט מתכת דק כדי לתפקד כציר.

האם אפשר לחדש ולהחליף לבד

ישנן מספר דרכים לשנות את הידיות בארונות שלך. חברות מסוימות משתמשות בידיות חדשות המחליקות החוצה מהארון, בעוד שאחרות משתמשות בסגנון של פתיחת משיכה או באפשרויות אחרות. הידיות של ארונות אלו עשויים בדרך כלל מעץ, מתכת או פלסטיק ואפשר גם למצוא ידית אינטגרלית למטבח. החלפת ידיות לארונות היא משימה לא פשוטה מכיוון שהן דורשות הסרה של ברגים והחלפתם בחדשים. תהליך זה עשוי להיות גוזל זמן אם אין לך את הכלים המתאימים לעבודה. אולם יש פתרונות עשה זאת בעצמך שיעזרו לך להחליף את ידיות הארון שלך ללא כל טרחה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גידול הידרופוני: אתגרים ופתרונות
אם אין לכם חצר גדולה שבה תוכלו לגדל את התבלינים האהובים עליכם, את הפרחים הצבעוניים שחלמתם עליהם או...
קרא עוד »
אוג 24, 2016
ריצוף דמוי פרקט
אם הבית שלכם מתחיל להיראות כמו מקום ישן ומוזנח, זה בדיוק הזמן להשקיע בו. בית שנראה ישן ואינו מתוחזק...
קרא עוד »
מרץ 30, 2018
עגילי זהב לילדות – הטרנדים החמים
תכשיטים מסמלים יוקרה, יופי, אלגנטיות ואמירה אישית. כל אחת אוהבת לבחור את התכשיטים שלה על פי הטרנדים...
קרא עוד »
אוג 08, 2021