אילו אפשרויות ריהוט ישנם לבתים קטנים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נאלצים לעבור לדירות קטנות,  וזאת בשל יוקר המחייה ועלות הדירות בארץ בשל כך וכדי לחיות חיים נעימים יותר, חשוב לדעת כיצד לעצב את הבית בצורה נכונה, תוך שאתם נוקטים בצעדים חכמים לריהוט הבית.

אז כיצד מעצבים בית קטן?

אם אתם עוברים לגור בבית קטן אבל אתם עדיין רוצים לדאוג לבית מעוצב שיהיה לכם נוח בו – תוכלו לפעול לפי כמה עקרונות עיצוב שיעזור לכם לרהט ולעצב את הבית בחכמה.

בחירת ריהוט בצורה נכונה – בראשית על מנת לדאוג לעצמכם למרחב חשוב לבחור ריהוט לבית בצורה נכונה. מיטת קומתיים לילדים תהיה פתרון טוב לחסכון במקום, והיא תאפשר גם הרפתקה כיפית לילדים שלכם.

סלון פינתי שיוצמד לקיר במקום מערכת ישיבה שלמה גם הוא יעזור לחסוך במקום, כמו גם דלפק מתקפל בפינת האוכל שניתן להרים ולהוריד בעת הצורך, הדום שישמש גם לישיבה וגם להנחת הרגליים, ארונות עם דלתות הזזה שעוזרים לחסוך מקום ועוד. את גופי התאורה הצמידו לקיר במידה והתקרות בדירה שלכם נמוכות.

ארגון הדירה – נסו לארגן ולסדר את הדירה כך שתוכלו לדעת איפה נמצא כל דבר, אך עדיין להעלים אותו משטח המגורים. רכשו קופסאות אחסון גדולות ועמידות בעלות גלגלים שאותן תוכלו להצניע מתחת למיטה.

נסו לבנות בחדר הארונות אם יש לכם כזה כמה שיותר מקומות אחסון ומדפים לגובה, וזאת כדי לבצע ניצול ורטיקאלי של שטח הבית. ארגון הבית עליו להיות כזה שכל דבר נמצא במקומות, וכי לכל אלמנט יש שימוש.

עיצוב הדירה – עצבו את הדירה שלכם  בצורה מינימלית יחסית, עם כמה שפחות ציוד וריהוט. סלון פינתי למשל, ישמש כמערכת ישיבה מספיקה שאין צורך להוסיף לה כורסא או שזלונג.

הקפידו על שולחן סלון פרופורציונאלי לשטח שיש לכם, והכניסו חמימות לשטח הבית באמצעות שטיח צבעוני, עציצים, תמונות קנבס גדולות ועוד.

כעת כאשר אתם יכולים ליהנות מארגון נכון של הבית, חשוב לבצע עיצוב ובחירה נכונה של ריהוט המתאים לדירות קטנות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קצת על הסדרות המצוירות של סטודיו פיל אנימציה בערוץ בייבי
אין ספק כי כבר מגיל קטן ויש שיגידו אפילו עוד כשהתינוק נמצא בבטן אנחנו צריכים לחשוב על החינוך שלו....
קרא עוד »
ינו 21, 2019
מערכת כריזה
בכל מקום כגון בית עסק או מקום ציבורי, יש צורך בהתקנת מערכת כריזה, כשאר קיים הצורך להכריז ולהודיע...
קרא עוד »
אפר 22, 2018
כמה עולה להכניס ספר תורה
שמחת הכנסת ספר תורה היא מהגדולות שיש בעם היהודי. בכל בית כנסת, רגע לפני פתיחתו, נוהגים להכניס לתוכו...
קרא עוד »
אוק 22, 2020