דליפת הגג שהרסה לי את כל הציוד בבית

איטום גגות

כל מי שעבר אי פעם דליפת גג יודע שמדובר במצב בלתי נעים. במקרה הטוב אתם צריכים להציב דליים בכל רחבי הבית, אך במקרה הפחות טוב, הציוד הביתי שלכם עלול להינזק. כך שאם אתם בונים בית חדש, חשוב לוודא שהקבלנים מבצעים זיפות גגות לצד בדיקת האיטום הדרושה ובדיקת ההצפה, כך שתהיו מוכנים גם לקראת החורף הזה.

איטום גגות

הדליפה שמאיימת על הציוד בבית

דליפת גג עלולה לעלות לכם אלפי שקלים. לעתים תצליחו לקבל כסף מהעירייה, וישנם מקרים שבהם תוכלו לתבוע את הקבלנים, אך אם אתם רוצים להקדים תרופה למכה, כדאי לבדוק את אטימותו של הבית לפני שאתם נכנסים אליו, גם אם מדובר בדיקה שכורה.

דליפה חמורה במיוחד עלולה להרוס את כל הציוד שיש לכם בבית. נתחיל מהמכשירים החשמליים. במקרה של הצפה או חדירת מים אל הבית, המכשירים שלכם יכולים לשבוק חיים. אז אם תכננתם להכין טוסט לארוחת בוקר ולהשתמש בטוסטר החדש שלכם או להפעיל את מכונת הכביסה, הדליפה יכולה בהחלט לשבש לכם את התוכניות ולהרוס מוצרים של מאות שקלים.

כמו כן, חדירת רטיבות לבית עלולה לגרום נזקים לחפצים אחרים: הבגדים עלולים להיהרס ללא הכר, ועל הספרים אין מה לדבר. כאשר הדפים העדינים באים במגע עם מים, הם עלולים להתפורר. זאת ועוד, הרטיבות פוגעת ברהיטים רבים: ספות מעור, מיטות, שולחנות עץ ועוד.

ולבסוף, מעבר לציוד שנהרס, הרטיבות עלולה לגרום לנזקים בריאותיים. דיירים הממשיכים להימצא בתוך חדר לח ורטוב עלולים לסבול מצינון או דלקת פרקים. כמו כן, חיידקים ופטריות עובש אוהבים את הרטיבות, הם מתבייתים עליה ועלולים להוביל לתופעות אלרגיות בקרב אנשים רגישים.

מונעים את הרטיבות הבאה

נכנסתם לבית חדש וחושדים בכך שהאיטום לא בוצע בו כמו שצריך? תוכלו להזמין את שירותיה של חברה מקצועית אשר תוכל לערוך זיפות גגות מקצועי ואיכותי. מקצוענים אמתיים דואגים למקם יריעות פייברגלאס או יוטה על מנת לחזק את האטימות. אז אל תחכו לחורף הבא ולגשם הראשון שעלול לגרום לכל לעגמת נפש. פנו עכשיו לחברה מקצועית וקבלו הצעת מחיר הוגנת. תוכלו ליצור קשר בקישור זה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה אפשר למצוא מטבחים לגינה?
מטבחי גינה הופכים פופולריים יותר ויותר כאשר אנשים מחפשים דרכים ליהנות מהחוץ בזמן הבישול. הם מציעים...
קרא עוד »
יונ 13, 2023
מורה לגיטרה
מורה לגיטרה הוא מישהו שמלמד מישהו לנגן בגיטרה. הם יכולים להיות מקצוענים, חובבים או סתם מישהו שרוצה...
קרא עוד »
ספט 08, 2022
אקווריום פורמולה – כל היתרונות
אקווריומים הם בחירה פופולארית מאוד אצל כל מי שרוצה להכניס לבית, למשרד או לבית העסק אווירה נינוחה...
קרא עוד »
יונ 03, 2017