אישור בטיחות אש

עשן ואש הינם בין הגורמים המהותיים ביותר אשר פוגעים בחיי אדם ומביאים לנזקים רבי משמעות והשלכות. למרות הקדמה והטכנולוגיות הרבות שהוכנסו לתחומים שונים בחיינו, עדיין מרחפת מעל ראשינו סכנה של התלקחות או שריפה, במיוחד במקומות חמים וסגורים. כיום, התקנות הבטיחותיות שנקבעו על ידי משרד הבטיחות מחייבות כי בכל בניין מגורים המשמש לכל מטרה שהיא וכולל מגורים או שהייה של בני אדם – חייב בהתקנת ציוד לכיבוי אש על מנת למנוע מקרי אסון.

יחד עם זאת, לא כל אדם רשאי להניח ציוד לכיבוי אש ונדרש ציוד בטיחות אש על מנת להבטיח את תקינות המבנה ואת עמידתו בתקנים הרלוונטיים. אישור בטיחות אש הוא אישור המתחייב מכל בניין באשר הוא ומבטיח את שלמות חיי התושבים והדיירים המתגוררים בו. על מנת לקבל אישור זה, יש להכין מבעוד מועד את התכנית המתאימה הכוללת הדרכה במקרה של התלקחות.

תכנית בטיחות אש היא תכנית מפורטת אשר הוכנה על ידי אנשי מקצוע האמונים על שמירת בטיחות הדיירים במבנה. תכנית  הבטיחות כוללת גורמים חיוניים לאישורה כגון יציאות של כיווני צינורות וכיווני אוויר, כיווני חשמל ותכנון התשתיות, כיווני תשתיות תאורה ואופן פריסתם, מרחקי המילוט הנדרשים במקום, בריחת וזרימת עשן בתוך המבנה, האופן הנדרש של הצבת מבני מיזוג אוויר, מערכות גילוי וכיבוי אש, הנחת מטפים ועוד. תכנון התכנית מבטיח שקט נפשי ובנייה נכונה המאפשרת שמירה על בטיחות הדיירים.

אל מי לפנות כדי לקבל אישור בטיחות אש?

על מנת לקבל אישור בטיחות אש יש לפנות לחברה המתמחה בביצוע תכניות בטיחות אש אשר להן ניסיון של שנים רבות בתחום ויכולות לספק את המענה הטוב ביותר לצורך שלכם. באמצעות תכנית של חברה המנוסה בתחום תוכלו לדעת כיצד יש להתמודד במקרה של התלקחות אש ולמעשה, ברוב המקרים, ניתן יהיה למנוע צרות שיכולות היו להתפתח הרבה יותר במקרים אחרים. היערכות מראש מבטיחה לא רק שקט נפשי ויכולת להתמודד בצורה מקצועית וטובה יותר, אלא חוסכת מבעוד מועד התמודדויות עם מצבים קשים ומסוכנים, תוך הצבת המתקנים הרלוונטיים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים פרקט לבית
חברת סהרה לשירותכם- למען עיצוב מושלם של ביתכם באמצעות פרקטים העיצוב של הבית  שלכם אומר עליכם...
קרא עוד »
יונ 26, 2019
המהפכה שעשתה נטפליקס בעולם
נטלפיקס הוקמה כחברה אשר שולחת סרטי ווידאו עד לבית הלקוח, בהתחלה אנשים לא האמינו כי תצליח להתחרות...
קרא עוד »
ינו 15, 2019
חדר בריחה לילדים
חדר בריחה היא כבר מזמן לא אופציה המיועדת אך ורק לאנשים מבוגרים. בעוד ובעבר היו חדרי הבריחה מאתגרים...
קרא עוד »
מאי 03, 2021