מאוורר תקרה

אין חולק על כך שמזג האוויר הישראלי הינו בין התנאים הקשים ביותר לעבודה ולמחייה בימי הקיץ. הלחות הגבוהה, הטמפרטורות ההולכות ומטפסות משנה לשנה, אבק ויובש – כל אלו הופכים את ימי הקיץ לקשים ביותר למחייה. בימים אלו, רבים מהישראלים מעדיפים להימנע מיציאה מהבית ומוצאים את עצמם שוקעים שעות ארוכות בתוך המזגן.

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מבינים כי שימוש מסיבי ומתמשך במזגן לא רק שהוא איננו בריא, הוא גם מייבש את העור, מבזבז חשמל, מוסיף לזיהום כדור הארץ ויתרה מכך, הטמפרטורה שהוא מפיק היא תמיד קרה או חמה מדי. לא פלא אם כן כי יותר ויותר ישראלים מעדיפים להתקין בביתם מאוורר תקרה איכותי בעל שלוש, שש או תשע כנפיים. 

למאווררי תקרה מודרניים יש יתרונות רבים ההופכים אותו לאחת הבחירות היותר פופולאריות עבור רבים. בין היתרונות הרבים של מאווררי התקרה ניתן למנות את השקט, החסכונות, ההתאמה האישית, האפשרות להפעיל את המאוורר לשעות ארוכות ללא הפרעה ואת האוויר הנעים שהוא מייצר. כמו כן, מאוורר התקרה פחות בזבזן אנרגיה ממזגן כך שהוא פחות מזהם את כדור הארץ וחסכוני יותר בהוצאות.

שקט מופתי ואוויר איכותי

מאווררי התקרה החדשניים מיוצרים על פי טכנולוגיות המאפשרות להם לעבוד שעות ארוכות ללא הפרעה תוך שמירה על שקט כך שניתן להפעיל אותם לאורך כל היממה ולא לשים לב לכך. המאוורר פועל בשקט כה מופתי עד כי רבים נוטים לשכוח אותו פועל וליהנות מאוויר נעים לאורך כל היממה. משום שהמאוורר אינו מקרר את החדר יתר על המידה, האוויר הנוצר בחלל הפנימי נעים ולא מפריע לשהייה או לפעולות אחרות, כמו האוויר שיוצר המזגן.

חסכון כלכלי משמעותי

הפעלת מזגן למשך שעות ארוכות יכולה להיות פעולה מאד בזבזנית. רובנו לא מחשבים כמה בדיוק אנחנו מוציאים בכל שעה של הפעלת המזגן ומגלים בסוף החודש חשבון ענק של חשמל. מאוורר תקרה לא רק שאינו מבזבז חשמל רב, אלא גם מאפשר הפעלה שוטפת שלו ללא צורך בכוונון מחדש אחת לכמה שעות כך שניתן להפעילו למשך כל היממה ללא דאגה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למי שירות פרסום מאמרים בתשלום יכול לעזור?
בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שינוי מעניין בעולם האינטרנט. לא עוד פרסום מאמרים שיווקיים באתרי...
קרא עוד »
יונ 20, 2017
קבלן שיפוצים מומלץ
מעת לעת אנחנו שומעים את הביטוי "איש מקצוע מומלץ" אנחנו שומעים אותו בהקשרים שונים, כמעט בכל תחומי...
קרא עוד »
ינו 04, 2018
פיפא 23 לסוני 4
הפלייסטיישן 4 היא קונסולה חדשה שיצאה בנובמבר 2013. זוהי קונסולת הדור הבא מבית סוני, שפותחה על ידי היריבה...
קרא עוד »
אוג 29, 2022