פינות אוכל – עץ או זכוכית

קניתם דירה חדשה ואינכם יודעים באיזו פינת אוכל כדאי לבחור, עץ או זכוכית? כידוע, בחירת פינת האוכל המתאימה לביתכם זוהי סוגיה קשה ולא פשוטה כלל. כמו כן, פינות אוכל מעץ מלא מכילות בתוכן שלל יתרונות, אך מנגד גם פינות האוכל העשויות זכוכית בעלות המראה המודרני תופסות תאוצה בשנים האחרונות.

בכל הקשור לדברים לבית, תמיד יש חידושים ויש במה להתעדכן.

פינות אוכל מעץ מלא הן מוצר פופולרי ביותר

פינות אוכל מעץ מלא ניתן למצוא כמעט בכל בית בישראל. הן מצליחות ליצור מראה יוקרתי ומרשים ומציגות מגוון רחב של גוונים הנלקחים מן הטבע. לרהיטי העץ ישנה עמידות הגבוהה ביותר לאורך מספר שנים רבות וארוכות. העץ עשוי מחומרים טבעיים חזקים ויציבים אשר מאפשרים לו להיות עמיד ושימושי זמן רב. כמו כן, את רהיטי העץ ניתן למצוא בשלל רחב של גוונים, זאת משום שקיימים עצים מסוגים שונים. בנוסף, ישנם עצים רכים ועצים קשים יותר. העצים הרכים נוחים לעיבוד וסופגים צבע באופן טוב יותר, כל שאפשר ליצור מהעץ דוגמאות רבות יותר. אך העצים הקשים הם עמידים, יקרים ומספקים מראה יוקרתי יותר.

בבלוג של חברת דגם רהיטים כתבו לא מזמן מאמר המשווה בין פינות אוכל מעץ ומזכוכית. שוה בדיקה למי שמתלבט בין השניים.

פינות אוכל מזכוכית יוצרות מראה מודרני וחדשני

כאשר אנשים חושבים על זכוכית הם נוהגים לקשר זאת לשברי זכוכיות ועל הסכנות הטמונות בכך. אך חשוב לציין כי כיום משתמשים בזכוכית אשר עברה טיפול מיוחד  המגביר את חוזקה ועמידותה. כך שזכוכית זו לרוב אינה שבירה ואם היא כבר נסדקת אין סכנת היחתכות. את פינות האוכל מזכוכית ניתן לבחור במספר רב של צורות וצבעים נוספים מלבד הצבע הטבעי של הזכוכית השקופה. בנוסף, ניתן לשלב על גבי הרהיט איורים מיוחדים וייחודיים. כמו כן, כדאי לקחת בחשבון כי רהיטים העשויים מזכוכית קל יותר לנקות והם פחות רגישים לכתמים ושריטות. כפי שידוע לנו, זכוכית הינה ידידותית לסביבה והיא מהווה רהיט בעל מראה יוקרתי אשר אינו מזיק לסביבה וקל למחזור.

אך למרות כל היתרונות אשר פינות אוכל מעץ מלא ורהיטי זכוכית מציאות, כאשר מדברים על איכות מדובר אך ורק על רהיטים העשויים מעץ. זאת משום שרהיטי  עץ מסוגלים להעניק אווירה נעימה בבית והם מחזיקים מעמד מספר רב יותר של שנים מאשר שולחנות הזכוכית.  נוסף על זאת, לשימוש בזכוכית בפינת האוכל ישנם גם חסרונות משמעותיים. לעיתים, זכוכית עשויה להיסדק או להישבר וכאשר קורה מצב דומה יש צורך בהחלפת הזכוכית כולה. מקרים אלה הופכים את תיקון הזכוכית לקשה יותר בהשוואה לריהוט מעץ מלא. לכן, כשאתם חושבים להחליף את פינת האוכל בביתכם מומלץ לרכוש פינות אוכל מעץ מלא בלבד.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פענוח התאמה בעולם ההיכרויות לעשירים
היכרויות בתוך חוגי השפע היא חוויה מובחנת, המאופיינת לרוב בסט משלה של כללים וציפיות שלא נאמרו. למרות...
קרא עוד »
נוב 19, 2023
הדברת טרמיטים – איך עושים את זה נכון?
לצערנו הרב, לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם מזיקים וחרקים שונים שיכולים להשפיע על התפקוד...
קרא עוד »
אפר 26, 2022
סטייג'ינג – הסוד לעיצוב בתקציב מינימלי
אנשים רבים מחליטים להעמיד את הבית שלהם בשוק ולמכור אותו. כמובן שכל מי שמעמיד למכירה את הבית שלו רוצה...
קרא עוד »
נוב 27, 2018