עיצוב עם פנג שוואי

עיצוב עם פנג שוואי

ישנן דרכים שונות לעצב את הבית או הדירה, כשאחת מהן היא הפנג שוואי. עיצוב מסוג זה מאפשר לסדר את הבית בצורה מאוזנת מבחינה אנרגטית. כך נוכל לסלק ולהימנע מהאנרגיות השליליות ולאסוף לחיינו אנרגיות חיוביות.

עיצוב עם פנג שוואי

לפני העיצוב

בין אם עברתם לדירה שכורה בה גרו דיירים קודמים או שאתם במהלך שיפוצים בירושלים, תל אביב או בערים אחרות בארץ, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לטהר את הבית מאנרגיות שליליות. רק לאחר שתפנו את הריהוט הצפוף, תיפטרו מאלמנטים שלא משרים עליכם שלווה ותשאירו רק את הפריטים האהובים עליכם, תוכלו להתחיל לתכנן את עיצוב הבית בהתאם לפנג שוואי.

בכניסה לבית

הכניסה לבית מהווה את האנרגיה הנכנסת לתוך בית הדיירים, לכן חשוב לאפשר זרימת אנרגיה חיובית באופן המיטבי. איך עושים זאת? לפני הכל, נמנעים  מלהציב אלמנטים בחדר המדרגות (באזור הכניסה לבית) וכמובן, משאירים את חלל הכניסה לבית חופשי, מאוורר ונטול ריהוט. השתדלו להציב כמה שפחות אלמנטים באזור הכניסה ולאפשר לאנרגיות החיוביות להיכנס לביתכם.

סלון

הסלון הוא החדר הגדול ביותר בבית, הוא מהווה כרטיס הביקור של הבית ובו אנו נוטים לארח בני משפחה וחברים. חשוב למקם את שולחן הסלון במרכז החדר, כך שהספות מצויות מסביבו. את הספות אגב, השתדלו שלא למקם בצורה בה גב הספה פונה לדלת הכניסה לבית. כמו כן, לפי תורת הפנג שוואי לא מומלץ ששתי ספות יהיו זו מול זו ללא חציצה מסוימת. נוסף לכך, על החדר להיות מרווח ולהכיל מספר כריות על הספות השונות.

שירותים

הרמה האנרגטית המצויה בשירותים היא כמובן אנרגיה שלילית. כדאי להציב בשירותים אלמנטים שונים שמרימים את האנרגיה בחדר כמו עציצים, תמונות ופריטים עיצוביים שונים. מעבר לזה, הקפידו תמיד לסגור את דלת השירותים בכדי שהאנרגיה השלילית לא תגלוש לתוך הבית. יתר על כן, אל תשאירו צנרת פגומה או שבורה בבית. במידה ודבר כזה מתקיים – יש לטפל בבעיה באופן מידי.

חדר השינה

חדר השינה הוא החדר הזוגי בבית ולכן הוא מסמל את האנרגיות הזוגיות. ההמלצה הגורפת לשמירה על הזוגיות, לא רק בחדר השינה אלא בכל חלל הבית, היא להשתמש באלמנטים עיצוביים זוגיים, כלומר תמונה בה מופיע זוג אנשים מאשר אדם בודד, שתי שידות, שני פסלונים עיצוביים וכו'. ישנם עקרונות שונים בנוגע ליישום פנג שוואי בחדר השינה. למשל הקפידו שהמיטה תמוקם במרכז החדר כך ששני בני הזוג יוכלו לרדת מהמיטה באופן שווה. אל תצמידו את המיטה לקיר. גם אם אתם לא נמצאים בזוגיות כרגע, משום שהמהלך הזה חוסם את האנרגיות הזוגיות שלכם. יתרה מזאת, רצוי שלא למקם את המיטה מתחת לחלון, אבל במידה ואין ברירה, תוכלו לחצוץ בין המיטה והחלון באמצעות וילון. כמו כן, המיטה צריכה להיות במקום בו ניתן לראות את הכניסה לחדר אבל לא מול הדלת. בין הדברים המאתגרים ביותר, אבל הכרחיים, הוא לא להכניס טלוויזיה ומחשב לחדר השינה. הפריטים הללו פולטים אנרגיה שלילית ועדיף להשאיר אותם מחוץ לחדר השינה האישי שלכם.

עקרונות הפנג שוואי לא תמיד קלים ליישום, זאת בשל בנייה מסוימת של הבית או אילוצים עיצוביים. יחד עם זה, תמיד אפשר למצוא פתרונות בכדי ליישם את הכללים הללו. תוכלו להתחיל בתהליך בבת אחת או לסדר בכל פעם חדר אחר בבית, העיקר שיזרמו אליכם אנרגיות חיוביות במיוחד. בהצלחה!

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הפרטים על אולטרסאונד עד הבית
אולטרסאונד היא טכנולוגיית הדמיה רפואית המשתמשת בגלי קול בתדר גבוה כדי ליצור תמונה של מבני גוף...
קרא עוד »
פבר 15, 2023
אוהלים לאירועים
אירוע מיוחד צריך להיות במקום מיוחד ושונה. אולמי האירועים הם לגמרי כבר לא – בכל מה שקשור לחתונה או...
קרא עוד »
ספט 13, 2020
רקדניות לאירועים – לאילו אירועים זה מתאים?
יש אירועים שאנחנו מחפשים להפיח בהם רוח חיים, להעלות מופע מיוחד או לשלב אפקטים מיוחדים. אחת האפשרויות...
קרא עוד »
אוק 18, 2021