מטבחים כפריים

אוהבים את הטבע אבל לא מוותרים על העיר? אוהבים את השקט אבל לא יכולים לסבול אותו יותר מחמש שעות ברצף? מגדירים את עצמכם אנשים של עולמות מרובים? מגלים על עצמכם כי אתם אוהבים גם וגם? עיצוב הבית שלנו והוא הדרך לבטא את האופי הייחודי של המשפחה שלנו ולא פחות מכך – הוא הדרך להפוך את הבית לכזה הממלא את הצרכים הפונקציונליים והיומיומיים שלנו.

אם בשנות התשעים היו כל המטבחים הישראליים מעוצבים באותה מידה, באותו אופן ועל פי אותו סטטוס קוו, הרי שעם כניסת שנות ה-2000 הקו האחיד שאפיין את העיצוב הכוללני איבד מכוחו וכך ניתן לראות יותר ויותר מטבחים מעניינים, מגוונים, מותאמים אישית, מלאים ביצירתיות וברעיונות ההופכים את הבית ליצירת אמנות של ממש. אם אתם רוצים להפוך את המטבח שלכם לכזה שתוכלו להתגאות בו, לכזה שתוכלו להרגיש בו בכפר גם בלי לצאת מהעיר – מטבחים כפריים הם הפתרון האולטימטיבי לחיפוש שלכם.

מטבחים כפריים מודרניים מאפשרים את השילוב המנצח בין עבר לעתיד, בין פשוט ומורכב, בין עתיר אלמנטים ובין מינימליסטי, בין טבעי ומעובד. הכיצד? החשיבה והרוח העומדות מאחורי עיצוביהם של מטבחים בשנים האחרונות הן ההופכות את העיצובים העדכניים ליצירת אמנות של ממש. סוגים שונים של מטבחים כפריים מאפשרים התאמה אידאלית של הצרכים המשתנים של כל משפחה ומשפחה כך שכל מטבח מקבל את העיצוב הייחודי שלו, הטעם המעניין שלו והביטוי לצרכים המאפיינים את המשפחה שהזמינה אותו.

במטבחים כפריים מודרניים אפשר למצוא מגוון עצום של רעיונות חדשניים, ביניהם שילובים של טכנולוגיות בית חכם ההופכות את תפעול המטבח לקל ופשוט יותר: מתגים המכבים את התנור בשליטה מרחוק ובדיוק בזמן המתאים, אורות וחימום הנדלקים או כבים במחיאת כף, הפעלה וכיבוי של מכשירים שונים מרחוק וללא מגע יד אדם, התאמת עיצובים שונים למכשירים מגוונים על פי הצרכים האישיים ועל פי ההגדרות של בני המשפחה עצמם.  מטבחים כפריים הם הדרך האולטימטיבית לחיות בכפר מבלי לצאת מהעיר – באמצעות שילוב כל האלמנטים המתאימים ליצירת בית החלומות האידאלי הכולל את המטבח הכפרי שתמיד חלמתם עליו.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך חימום תת רצפתי ישפר את איכות חייכם
אחד מהטרנדים המבוקשים ביותר הקיימים כיום בשוק המיזוג והחימום הביתי הוא החימום תת רצפתי. נכון,...
קרא עוד »
יול 04, 2017
פענוח התאמה בעולם ההיכרויות לעשירים
היכרויות בתוך חוגי השפע היא חוויה מובחנת, המאופיינת לרוב בסט משלה של כללים וציפיות שלא נאמרו. למרות...
קרא עוד »
נוב 19, 2023
איך לתחזק את המדפסת הביתית
אחד המכשירים השימושיים ביותר בבית, הוא המדפסת הביתית. בעזרתה אנחנו מדפיסים מסמכים שונים, מאמרים,...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019