שידות קומודה ושידות קונסולה

דירות יוקרה

 

 

רהיטים הם הפרטים שהשילוב שלהם יחד מעצב את מראה הבית .כשנכנסים לבית הרושם הראשוני שנוצר הוא מושפע מעיצוב הבית והמראה שלו לכן אנשים משקיעים בעיצוב הבית ובבחירת רהיטים יפים ומיוחדים, אך מלבד היופי החיצוני חשוב מאוד שהרהיט יהיה שימושי ובעל ערך נוסף מלבד יופיו.

הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בשידות , מראה השידה העיצוב שלה והצבע שלה הוא זה שגורם לנו לבחור בה אך חשוב שהיא תהיה גם שימושית . שידות מעץ מלא הם חזקות יותר וניתן למצוא אותן במגוון עיצובים וצורות, השידות כוללות מדפים ואפילו מגירות.

שידת קונסולה הנמצאת בכניסה לבית היא רהיט יפה שמשדרג את הכניסה לבית וניתן להוסיף מעליו מראה להשלמת המראה הייחודי לכניסת הבית. אך לא פחות מכך מדובר ברהיט שימושי המאפשר לנו לאחסן במגירות חפצים שונים וגם להניח את מפתחות כשנכסים הביתה , בנוסף על המדף התחתון או העליון ניתן להניח את התיקים וניתן גם לקשט בפרטי עיצוב שונים. .

כאשר חושבים על ריהוט הבית לקוחים בחשבון את הרהיטים הכבדים כמו חדר שינה, סלון, כסאות, שולחנות ומזנון ולא נותנים את הדעת לפרטים קטנים שיכולים להיות מאוד משמעותיים ותורמים גם לעיצוב וגם לנוחיות כמו השידות כניסה לבית ,אך אחרי שרוכשים ומתרגלים אליה לא ניתן להבין כיצד אפשר היה להסתדר קודם בלעדיה.

הכניסה לבית זה החלק הראשון שאנשים שנכנסים את הבית רואים ולכן חשוב לתת את הדעת גם לעיצוב חלק זה של הבית. ניתן למצוא שידות בעיצובים שונים, בסגנון כפרי, בסגנון קלאסי או סגנון מעוצב, חלקן מאורכות יותר וחלקן קצרות, לעיתים משולבות עם עץ וברזל, ניתן למצוא שידות כניסה לבית עם מדף אחד וגם עם שני מדפים, שידות קומודה עם מגירות לאחסון חפצים.

אומנם שידות הקונסולה משמשות לכניסה לבית אך ניתן להציב אותם גם במקומות נוספים כגון מסדרון  או חלל קטן לא מנוצל  וכך גם למלא את החלל הריק וגם ליצור עוד מקום לאחסון , את שידות הקומודה ניתן להציב גם בחדרי השינה לאחסון חפצים שונים .

לפרטים נוספים ומגוון אין סופי של שידות קומודה וקונסולה.

 

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך גם אתם תכינו מאכלים מדהימים לשבת?
השבת היא יום מנוחה וחגיגה. זה הזמן לקחת הפסקה מהעולם. ואיזו דרך טובה יותר לחגוג מאשר עם אוכל? בואו...
קרא עוד »
דצמ 07, 2022
תפתעי את בן הזוג שלך עם לבוש סקסי
מעוניינת להוסיף מעט צבע ועניין למערכת היחסים שלך? בעזרת לבוש סקסי תוכלי לעשות זאת ובגדול. ניתן למצוא...
קרא עוד »
אוק 10, 2016
אטופיק דרמטיטיס – מחלה כרונית גנטית של העור
אסטמה של העור, הינה מחל עור נפוצה, כבר מן הילדות בקרב רבים. מחלה זו מתחילה בילדות ממשיכה לבגרות ונחשבת...
קרא עוד »
יול 12, 2017