סגירת מרפסת בעזרת אלומיניום

אנשים רבים מעוניינים בסגירת המרפסת ויש לכך סיבות טובות. כאשר סוגרים את המרפסת מקבלים בעצם הגדלה של הבית; אתם מרחיבים אפשרויות השימוש באותו המרחב. כך אפשר להגדיל חדרים ולכשות דברים מעניינים בבית לטובת הדיירים. הרבה אנשים אשר עושים שיפוץ לבית מבקשים לעשות גם סגירת מרפסת.  אך האמת שלסגירת מרפסת יש גם חסרונות.

החסרונות של סגירת מרפסת

רעש, לכלוך ובלגן – סגירת מרפסת היא פרויקט בנייה אשר יוצר רעש והרבה מטרד בבית. זה עלול להימשך זמן אשר במהלכו הבית שלכם יהפוך לאתר בניה, אפילו שרק מדובר במרפסת. איכות החיים שלכם תיפגע מאוד עד שיסתיים הפרויקט.

עלות – עלות פרויקט בנייה היא דבר יקר, אפילו שמדובר במשהו ״קטן״. עלויות של צוות עובדים, חומרי בנייה וניקוי כל הבלגן בסוף הפרויקט מגיע לסכומים נאים. שלא לדבר על עוד כל מיני נזקים עקיפים שהקבלן יכול לגרום להם.

סגירה פרמננטית – מרפסת מאפשרת לנו ליהנות מאוויר נעים בעונת הקיץ או קצת שמש חורפית. כאשר סוגרים מרפסת בבלוקים ובטון מאבדים את כל זה לתמיד וחבל.

היתרונות של סגירת מרפסת בעזרת אלומיניום

בניגוד למורכבות ולחסרונות של סגירה מסורתית באמצעות בלוקים ובטון, ניתן לסגור מרפסת בעזרת אלומיניום. יש לכך הרבה יתרונות ובראש ובראשונה ניתן להזכיר את העלות ומשך זמן ההתקנה הקצר. עבודה עם אלומיניום הופכת את הכל ליותר פשוט וניתן לסיים את הפרויקט בכמה ימי עבודה ובעלויות הרבה יותר נמוכות.  האלומיניום מאפשר לתת פתרונות יצירתיים המשולבים בתוכם חלונות ודלתות הזזה; דבר אשר נותן לכם פתרון של ״ליהנות משני העולמות״, אתם גם סוגרים מרפסת וגם נהנים משמש ואוויר כאשר רוצים.

האלומיניום הוא לא סתם חומר זול; הוא חומר איכותי מאוד, חזק ובעל עמידות גבוהה. הוא אינו מחליד כמו מתכות אחרות ולכן אינו דורש תחזוקה. ניתן להתאים את האלומיניום לכל עיצוב, מבחינת הסגנונות ומבחינת המידות ולייצר תמיד פתרון בהתאמה אישית לכל צורך. אפילו ניתן להשיג את פרופילי האלומיניום בצבעים שונים, דבר מושלם לכל צורך עיצובי.

אין פלא שאנשים רבים משלבים היום אלומיניום בבנייה ובפרט לסגירת מרפסות. זהו הפתרון המשתלם ביותר שעולה בכמה רמות על כל פתרון אחר. במקום להשתמש בתריסים מיושנים לסגירת המרפסת תוכלו לשים חלונות זכוכית יפים וחזקים אשר ביחד עם האלומיניום נותנים לכם רמת בידוד גבוהה מאוד ומאפשרים לכם ליהנות ממרפסת סגורה אך בו זמנית את האפשרות לפתוח את חלונות ההזזה וליהנות מרוח החופש.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לניקיון בחומרים טבעיים
ניקיון הוא דבר נהדר, אם רק יודעים לבצע אותו בצורה נכונה. שמירה על חלל נקי מכל עבר היא שמירה על הבריאות...
קרא עוד »
אפר 22, 2019
חימום תת רצפתי – למה צריך את זה?
נושא ההסקה מאז ומתמיד העסיק בעלי דירות או בעלי עסקים. כל תחום החימום וההסקה מלא בפיתוחים ושכלולים...
קרא עוד »
מרץ 19, 2018
תובנות חיוניות להבנת נושא הויזה לארה"ב
ניווט בעולם המורכב של ויזות לארה"ב יכול להיות משימה מרתיעה, אבל אל חשש, כי אתה עומד לקבל תובנות חשובות...
קרא עוד »
פבר 06, 2024