המדריך לקניית צ'ילרים לבריכת השחייה הביתית קידום

האם בכל גיל ניתן ללמוד שחייה?

בריכת השחייה הביתית שלכם היא מקום שמיועד לרענון ולרוגע אבל בישראל יש ימים בהם הטמפרטורות נמוכות וכתוצאה מכך המים בבריכה מתקררים ומפריעים לתחושות הנעימות. כדי לשלוט בטמפרטורת המים גם בימים כאלה כדאי לרכוש צ'ילרים, שנותנים את הפתרון ומחממים את המים לטמפרטורות הרצויות.

צ'ילר הוא מתקן שדומה למזגן, וכך הטמפרטורה עולה ותחושת הרעננות חוזרת. הצ'ילר פועל לפי העיקרון הדומה לזה של מזגן כאשר הוא שואב את החום מהאוויר ובעזרתו מחמם את המים. 80 אחוז מהאנרגיה שלו נשאבת מהאוויר. ההבדל בין בריכה עם צ'ילר לבין בריכה ללא צ'ילר מורגש היטב בימים הקרים, וגם בבריכות שאינן פרטיות כמו בבתי מלון. הצ'ילר נחשב לכלי חסכוני במיוחד מבחינת אנרגיה.

צ'ילרים לבריכת השחייה הביתית

בבואנו לרכוש צ'ילר לבריכה הביתית, כדאי לדעת שמדובר בהוצאה גבוהה של אלפי שקלים, שמתאימה בעיקר לבריכות שקועות, אשר נמצאות בחצרות וגינות, ולכן טמפרטורת המים בהן מושפעת מאוד ממזג האוויר.

צ'ילרים נחשבים למתקנים שאינם מזהמים, אינם שורפים דלקים ומנצלים את האוויר הפתוח. כתוצאה מכך אין סכנת לכלוך או זיהום בבריכה שלכם וחשבון החשמל אינו ממריא בעת החימום. כמו כן צ'ילרים נחשבים למוצר אמין ואיכותי.

כאשר אתם מעוניינים לרכוש צ'ילר לבריכת השחייה הביתית, תצטרכו להביא בחשבון את הגודל שלה כדי להעריך מהו הגודל וההספק המבוקש של הצ'ילר המתאים, ואת המידע הזה אפשר לקבל בהתייעצות עם גורמי מקצוע מוסמכים.

לפני קבלת ההחלטה הסופית על רכישת הצ'ילר כדאי לרכוש ידע בתחום ולהציג שאלות למומחים. חשוב להקפיד על כך שהצ'ילר בנוי מחומרים איכותיים כמו טיטניום ולברר מהן דרישות החשמל שלו והאם הן מתאימות לרשת החשמל הביתית. פרמטר חשוב נוסף הוא עוצמת החימום שלו לעומת צריכת החשמל. עלינו לזכור שלמרות ניצול האוויר עדיין 20 אחוז מביצועי המשאבה תלויים בצריכת חשמל. מערכת כזו דורשת קומפרסורים ומאווררים בהתאם לעוצמת הפעולה וחוזק הביצועים שלה. בשוק ישנן מספר מערכות לשאיבת חום ולכן אין לקנות צ'ילרים לבריכת השחייה הביתית לפני התייעצות עם גורמים מקצועיים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גם שקר בחוץ, חייבים לשטוף ידיים
לא מעט אנשים כיום סבורים כי שטיפת ידיים חיונית בעיקר כאשר חם והידיים מזיעות ומתלכלכות הרבה יותר. לכן...
קרא עוד »
פבר 11, 2020
כמה מרוויחים בהייטק
הייטק נחשב לאחד התחומים הרווחיים ביותר כיום ולכן רבים מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר לעשות הסבה ולעבור...
קרא עוד »
אפר 21, 2021
כתר לכלה – למה זה לא מוגזם לענוד כלה
כתר לכלה הוא אחד הפריטים היפים ביותר שמתאימים מאד לכל כלה. ערב החתונה הוא הערב המאושר ביותר בחייה של...
קרא עוד »
אפר 26, 2022