המדריך לקניית צ'ילרים לבריכת השחייה הביתית קידום

האם בכל גיל ניתן ללמוד שחייה?

בריכת השחייה הביתית שלכם היא מקום שמיועד לרענון ולרוגע אבל בישראל יש ימים בהם הטמפרטורות נמוכות וכתוצאה מכך המים בבריכה מתקררים ומפריעים לתחושות הנעימות. כדי לשלוט בטמפרטורת המים גם בימים כאלה כדאי לרכוש צ'ילרים, שנותנים את הפתרון ומחממים את המים לטמפרטורות הרצויות.

צ'ילר הוא מתקן שדומה למזגן, וכך הטמפרטורה עולה ותחושת הרעננות חוזרת. הצ'ילר פועל לפי העיקרון הדומה לזה של מזגן כאשר הוא שואב את החום מהאוויר ובעזרתו מחמם את המים. 80 אחוז מהאנרגיה שלו נשאבת מהאוויר. ההבדל בין בריכה עם צ'ילר לבין בריכה ללא צ'ילר מורגש היטב בימים הקרים, וגם בבריכות שאינן פרטיות כמו בבתי מלון. הצ'ילר נחשב לכלי חסכוני במיוחד מבחינת אנרגיה.

צ'ילרים לבריכת השחייה הביתית

בבואנו לרכוש צ'ילר לבריכה הביתית, כדאי לדעת שמדובר בהוצאה גבוהה של אלפי שקלים, שמתאימה בעיקר לבריכות שקועות, אשר נמצאות בחצרות וגינות, ולכן טמפרטורת המים בהן מושפעת מאוד ממזג האוויר.

צ'ילרים נחשבים למתקנים שאינם מזהמים, אינם שורפים דלקים ומנצלים את האוויר הפתוח. כתוצאה מכך אין סכנת לכלוך או זיהום בבריכה שלכם וחשבון החשמל אינו ממריא בעת החימום. כמו כן צ'ילרים נחשבים למוצר אמין ואיכותי.

כאשר אתם מעוניינים לרכוש צ'ילר לבריכת השחייה הביתית, תצטרכו להביא בחשבון את הגודל שלה כדי להעריך מהו הגודל וההספק המבוקש של הצ'ילר המתאים, ואת המידע הזה אפשר לקבל בהתייעצות עם גורמי מקצוע מוסמכים.

לפני קבלת ההחלטה הסופית על רכישת הצ'ילר כדאי לרכוש ידע בתחום ולהציג שאלות למומחים. חשוב להקפיד על כך שהצ'ילר בנוי מחומרים איכותיים כמו טיטניום ולברר מהן דרישות החשמל שלו והאם הן מתאימות לרשת החשמל הביתית. פרמטר חשוב נוסף הוא עוצמת החימום שלו לעומת צריכת החשמל. עלינו לזכור שלמרות ניצול האוויר עדיין 20 אחוז מביצועי המשאבה תלויים בצריכת חשמל. מערכת כזו דורשת קומפרסורים ומאווררים בהתאם לעוצמת הפעולה וחוזק הביצועים שלה. בשוק ישנן מספר מערכות לשאיבת חום ולכן אין לקנות צ'ילרים לבריכת השחייה הביתית לפני התייעצות עם גורמים מקצועיים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הקמת מצבות מיוחדות לאנשים אהובים
מצבות מיוחדות הן דרך להנציח את חייו של מישהו שאהבת. ניתן ליצור אותם באמצעות חומרים שונים, כגון עץ,...
קרא עוד »
אפר 20, 2023
מתנות מיוחדות ליום האהבה ואירועים אחרים
אהבה זה אחד מהדברים החשובים ביותר שלכל אחד מאיתנו יש בחיים, ומי שמרגיש שאין לו אותה נמצא בחיפוש תמידי...
קרא עוד »
מאי 17, 2015
כיצד לבחור בבית אבות מתאים: טיפים והנחיות למשפחות בבחירת בית אבות סיעודי בפתח תקווה
מציאת בית אבות מתאים לאדם אהוב בפתח תקווה דורשת שיקול דעת מדוקדק ומחקר מעמיק. להחלטה יכולה להיות...
קרא עוד »
יול 12, 2023