מאוורר תקרה

מאוורר תקרה

מאוורר תקרה מהווה פתרון אוורור מקומי לחללים. בניגוד למזגן, הפולט אוויר קר ומצנן את האוויר, מטרתו של המאוורר הינה בעיקר לערבל את האוויר הקיים על מנת לאפשר סירקולציה של אוויר. באופן זה, גם אנשים הסובלים ממחלות פרקים או מפתולוגיות אחרות המקשות עליהם להשתמש במזגן, יוכלו ליהנות מאוויר קריר ונקי יותר.

למה צריך מאוורר תקרה?

כפי שצויין, בניגוד למזגן הפולט אוויר קר, הרי שמאוורר תקרה מבצע פעולת סירקולציה של האוויר. מסיבה זו, מאוורר תקרה הינו מוצר יעיל במיוחד לחדרי שינה, לחללים קטנים או לחללים כמו מרתף – אליהם לא נכנס אוויר רב. לעיתים קרובות, אנשים רבים חשים תחושה של מחנק גם כאשר לא קר להם. בדיוק עבור מקרים כאלה ועוד, מהווה מאוורר התקרה פתרון מושלם. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מטרתו של המאוורר אינה רק לצנן את האוויר. כך, למשל, יכול המאוורר לתמוך גם בפעולה של חימום הבית, באמצעות פיזור האוויר החם בחדר או מיקודו לאיזור ספציפי רצוי.

כיצד נבחר מאוורר תקרה?

טרם אתם רוכשים מאוורר תקרה, חשוב מאוד להגדיר לעצמכם מהי מטרתו של המאוורר ואיפה בדיוק אתם מעוניינים להתקין אותו. למשל, עבור חללים גדולים יותר – יש לבחור במאוורר גדול יותר, שיוכל לפזר את האוויר באופן שווה בחדר. עבור חללים קטנים יותר, נבחר במאוורר קטן יותר, וזאת על מנת שנוכל להימנע מתחושה של רוח חזקה ומציקה.

מהם יתרונותיו של מאוורר תקרה לעומת מזגן?

למאוורר תקרה יתרונות רבים על פני מזגן, כאשר העיקריים שביניהם הם:

  • פיזור האוויר בחלל החדר ואפשור סרקולציה של אוויר – בניגוד למזגן, תפקידו של המאוורר אינו רק לצנן את החדר, אלא גם לפזר את האוויר באופן שווה בחלל ולאפשר סירקולציה של אוויר. מסיבה זו, שימוש במאוורר על פני המזגן נחשב לבריא יותר.
  • חסכוני – כולנו כבר יודעים שמזגן צורך חשמל רב. בניגוד אליו, המאוורר אינו צורך הרבה חשמל, ומאפשר לנו לצנן את החדר בעלות מינימלית. מסיבה זו, המאוורר נחשב ליעיל במיוחד בעונות מעבר, בהן האוויר עדיין לא חם מאוד.
  • טמפרטורה טובה – מזגן משמש לצינון החדר ולהורדת האוויר לטמפרטורה נמוכה. פעולת המאוורר, לעומת זאת, הינה עדינה בהרבה. מסיבה זו, המאוורר מתאים במיוחד גם עבור אנשים מבוגרים, אנשים הסובלים ממחלות פרקים או אנשים אשר אינם יכולים לסבול קור.
  • פתרון אוורור – המאוורר משמש כפתרון אוורור לחללים קטנים או מחניקים, בניגוד למזגן, שמטרתו העיקרית היא רק לצנן את החדר ולהוריד את הטמפרטורות.
אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צלמים לחתונות – 5 דגשים חשובים
אתם לא באמת מכירים אירוע שלא היה בו צלם או עורך ווידאו. בר מצוות, חתונות, בריתות ומסיבות שונות כמו...
קרא עוד »
ספט 30, 2020
מגשי אירוח בבני ברק
אירוע טוב הוא אירוע שכל אדם שהיה נוכח בו, התרשם מהפן הקולינרי וחווה חוויה קולינרית עשירה, טעימה...
קרא עוד »
מאי 23, 2018
כך תשיגו גינה פורחת ויפה
השקעתם לא מעט כסף והקמתם גינה? שתלתם בה את כל הפרחים האהובים עליכם ואפילו דשא ירוק? אם כך, כעת אתם...
קרא עוד »
יונ 01, 2017