הדלתות שעושות את כל ההבדל

אנחנו משתמשים בהן מבלי משים, הן מחברות בינינו לבין בתים, חדרים פנימיים ומשרדים. הדלתות הן חלק בלתי נפרד מאמצעי האבטחה על המבנה. הן מסייעות במניעת פריצות ומעניקות תחושה של ביטחון. ישנן דלתות רגילות שיש לפתוח ולסגור באופן ידני, ואחרות הן דלתות אוטומטיות אשר כוללות חיישנים הרגישים לנוכחותם של העוברים והשבים. חיישנים אלה קולטים את הנכנסים אל המבנה וגם את היוצאים ממנו, וכך נפתחים ונסגרים בהתאם.

למי מתאים להקים דלתות אוטומטיות

דלתות אלה מיושמות בקרב בעלי עסקים שונים, אלה כמה מהבולטים שבהם:

  • רשתות מזון – דלתות אוטומטיות יכולות לעשות את ההבדל הקטן בין רשת מזון איכותית יותר לפחות. רשת המחליטה להתקין דלתות אלה, מתחשבת בלקוחותיה אשר צריכים להיסחב עם מצרכים ועגלות, בכך שהיא מאפשרת פתיחה אוטומטית של דלתות. כך, הלקוחות אינם צריכים "להתעסק" עם דלת ידנית בעודם עמוסים בשקיות של מצרכים.
  • חנות תכשיטים – חנות זו צריכה לשדר יוקרה, ואכן הדלתות האוטומטיות מאפשרות לה להשיג את המטרה. זאת משום שמדובר בדלות שקופות המשדרות ייצוגיות. כמו כן, מדובר בדלתות אשר אינן נוטות לצבור אבק ולכלוך, וכך הן נראות נקיות בכל עת.
  • חנות בגדים – אחת המטרות של חנות בגדים אופנתית היא למשוך אליה כמה שיותר לקוחות באמצעות תצוגה מרהיבה. הדלתות האוטומטיות השקופות הן פתרון נהדר. דלתות אלה משתלבות להפליא עם חלונות הראווה ומעניקות לחנות את המראה המושלם שלו היא ראויה.
  • משרדים – משרדים רבים מחפשים לרכוש דלתות אוטומטיות, מכיוון שהן מאפשרות להם לחסוך באנרגיה: דלתות אלה נסגרות באופן אוטומטי ובכך מונעות מהמזגן "לברוח" החוצה.

קונים דלתות ונהנים מיתרונות נוספים

דלתות אוטומטיות כוללות שורה ארוכה של יתרונות. ראשית, הן מאפשרות גישה נוחה לבעלי מוגבלויות ללא עזרה מן הסביבה. נוסף על כך, גם אם איננו שמים לב לכך, מדובר בדלת סטרילית יותר מהדלת הרגילה. זאת משום שאין צורך לגעת בדלת האוטומטית באמצעות הידיים ולהעביר חיידקים. ולבסוף, העיצוב של הדלתות האוטומטיות הוא רחב ומגוון. ניתן להתאים את עיצוב הדלת למבנה הכללי של הבניין, בין אם מדובר בחלון ראווה ובין אם מדובר במשרד מפואר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לצרפתית
ראשית נציג מיהו נוטריון, על מנת שיהיה יותר קל להבין מהו תפקידו ומדוע אין לו תחליף. ובכן נוטריון הנו...
קרא עוד »
יונ 28, 2017
כל הסיבות להתקין תאורה בגינה
מזה שנים אתם חושבים איך תוכלו להפוך את הגינה שלכם לעוד יותר שימושית, יפה ומהנה? אם כך, אתם בהחלט...
קרא עוד »
פבר 28, 2017
שיפוצים – משדרגים את הבית במהירות
לא מרוצים ממצב הבית ורוצים לטפל בליקויים שונים ואף לשפץ ולשפר את העיצוב? ניתן לפנות אל קבלן שיפוצים...
קרא עוד »
יול 12, 2021