כל היתרונות של שיש לבן

שיש לבן

בעבר, מרבית האנשים היו בוחרים להשתמש בשיש בצבעים מגוונים, בפרט צבעים כהים. יכולנו למצוא מטבחים בצבע חום, אפור וכן צבעים אחרים, לעיתים מגוונים ולעיתים אחידים. כיום אנחנו יכולים למצוא לא מעט מטבחים שיש בהם שיש לבן.

שיש לבן הוא שיש בעל קטגוריה משלו בעולם השיש והמטבח, בזכות הצבע הייחודי. אומנם יש מי שמתבונן מהצד על שיש לבן למטבח וטוען, שמדובר בצבע מלאכותי, צבע שיוצר תחושה לא נעימה (הן בגלל הקונוטציה לחדרי אמבטיה או לשירותים ממוסדיים), אך מי שמסתכל על שיש לבן בצורה נכונה, יכול לראות ששיש בצבע זה יותר מטבח הרבה יותר נקי, חלק, ויתרה מזו, שיש לבן נותן תחושה של חדר גדול ורחב יותר. הסיבה היא שהלבן יותר כמין אשליה, של פתיחות ומרחב.

אחת הבעיות של שיש לבן הוא, שלהבדיל משיש כהה, בוודאי אם מדובר בשיש שחור, הרי שהוא קולט לכלוך ואבק. אך כאן המקום לומר שזה לא מדויק. הסיבה היא, שיש לבן כיום הוא הרבה יותר מבריק ויש חומרים שונים שמונעים מלכלוך להידבק אליו לאורך זמן.

מדוע משתלם להשתמש בשיש לבן

מלבד היתרונות הנ"ל, הרי ששיש לבן כולל בתוכו עוד מספר יתרונות. למשל, אפשר להשתמש בו בכל סוג של מטבח, בכל סגנון ויתרה מזו, הוא יכול להתאים לכל צבע של ארונות. מאחר ומדובר בצבע ניטראלי הרי שניתן לשלב בו עוד צבעים, למשל, חום, אפור, שחור, ועוד.

שיש לבן, כמו זה שתוכלו למצוא אצל שיש ניר צבי, יכול גם להתאים למקומות אחרים בבית ולא רק למטבח. למשל, ניתן להשתמש בו לריצוף של חדרים, חיפוי מדרגות, חיפוי קירות ועוד. מי שמעוניין יכול לשלב את השיש הלבן בחדרים שונים, ועל גבי השיש החלק לצייר או להדביק מדבקות בצבעים שונים, כך שהשיש לא יישאר לבן וחלק.

נקודה אחרונה חשובה, שימוש באריחי שיש לבן חייב להיות מותאם לאלמנטים אחרים של עיצוב בחדר בו הם מותקנים. למשל ארונות, שולחנות, גופי תאורה וכל ריהוט אחד. כך ניתן ליהנות מעיצוב ייחודי של החדר, הן בזכות האריחים עצמם והן בזכות השילוב שלהם עם האלמנטים האחרים בחדר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אסור להתפשר על בטיחות הילדים
אין ספק כי כולנו אוהבים מאוד את ילדינו ומעוניינים לשמור עליהם בטוחים ומוגנים ככל הניתן. על אף שזה לא...
קרא עוד »
אפר 13, 2016
לקראת התרחבות המשפחה – 5 דברים שחייבים לחשוב עליהם
תכנון מוקדם יכול לעזור בימים הראשונים עם התינוק החדש. חושבים להרחיב את המשפחה? הנה כמה דברים שצריכים...
קרא עוד »
יול 22, 2016
כמה תעלה לנו מכונת גילוח טובה?
הרבה מאוד גברים מעדיפים להשתמש במכונת גילוח על פני סכין גילוח. זה הרבה יותר נוח, הרבה יותר פשוט, יעיל...
קרא עוד »
מרץ 08, 2020